Michał Zieleń z ULKS Technik Trzcinica wicemistrzem Polski [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
W Poznaniu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce. Bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik ULKS Technik Trzcinica k. Jasła Michał Zieleń, który w biegu na 2000 m z przeszkodami z czasem 6.04.79 wywalczył srebrny medal i został wicemistrzem Polski.

Michał to obecnie uczeń Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Trzcinicy, który w tym roku już odnotował wielki sukces zajmując trzecie miejsce w mistrzostwach Polski w biegach przełajowych w Olszynie. Klub reprezentowali jeszcze Patryk Wolski, który w trójskoku z wynikiem 12.49 m uplasował się na 11 miejscu, a w skoku w dal na 22. miejscu. Z kolei Martyna Roś w biegu na 3000 m z czasem 11.29.55 zajęła 17. miejsce.

W klasyfikacji medalowej ULKS Technik Trzcinica został sklasyfikowany na 40 miejscu na 74 kluby, natomiast w klasyfikacji punktowej na 90 miejscu na 222 kluby punktujące.