Minister Joachim Brudziński do podkarpackich pograniczników:...

  Minister Joachim Brudziński do podkarpackich pograniczników: Bronicie obywateli nie tylko Polski, ale i całej Unii [WIDEO, ZDJĘCIA]

  wt, x-news

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński wizytowali wraz z premierem Morawieckim funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Huwnikach na Podkarpaciu.
  Minister podkreślił, że spektakularne sukcesy polskiej Straży Granicznej w walce z przestępczością, to również zasługa tego, że formacja ta "staje się jedną z najnowocześniejszych w Europie”.

  Brudziński przypomniał, że funkcjonariusze bronią granicy Polski, ale i wschodniej granicy Unii Europejskiej.

  - Bronicie obywateli nie tylko Polski, ale i całej Unii. Chciałbym Wam za to z całego serca podziękować - dodał szef MSW.

  Premier podziękował strażnikom granicznym za walkę z przemytem  - Dzięki wam budżet państwa jest w lepszym stanie, przyczyniacie się do tego, że granice są odpowiednio chronione, a gospodarka jest w lepszym kształcie i nasze granice są odpowiednio chronione - mówił w sobotę premier Mateusz Morawiecki podczas odprawy z funkcjonariuszami Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Huwnikach na Podkarpaciu.

  Premier dziękował funkcjonariuszom za walkę z przemytem i pochwalił ich informując, że praca i służba funkcjonariuszy polskiej Straży Granicznej na wschodniej granicy jest wysoko oceniana przez Unię Europejską.


  POPULARNE NA NOWINY24:


  Komentarze (12)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (12) forum.nowiny24.pl

  O hejcie w internecie i mowie nienawiści

  Śledź nas na Facebooku

  NAJPOPULARNIEJSZE

  GALERIE ZDJĘĆ

  WIDEO