MISTRZÓW URODY nagrodzimy 7 kwietnia w G2A Arenie w Jasionce

EH
Gala wręczenia nagród odbędzie się 7 kwietnia podczas największych targów urody na Podkarpaciu - Beauty Expo 2018 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.

Na uroczystość wręczenia nagród zapraszamy uczestników naszego plebiscytu (z osobą towarzyszącą), którzy zajęli miejsca 1-3 w głosowaniu powiatowym w każdej z pięciu kategorii: Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku, Salon Fryzjerski Roku oraz Studio Urody Roku.
Na uczestników gali czeka wiele atrakcji. Już o 12 zapraszamy sali konferencyjnej na warsztaty z najnowszych trendów koloryzacji prowadzonych przez stylistów firmy Designer.

Nie możesz tego przegapić! Serdecznie zapraszamy!

O godzinie 13:10 rozpocznie się panel IP CLINIQ Instytut Piękna. Tuż po nim czeka nas niezwykle ciekawy pokaz koloryzacji włosów, który przeprowadzą eksperci (fryzjerzy) firmy Designer.
Kulminacyjnym momentem uroczystej gali, która odbędzie się 7 kwietnia w Jasionce, będzie uroczyste wręczenie nagród MISTRZOM URODY.
Uhonorujemy nie tylko ekspertów od urody, ale też wybitne indywidualności, które cieszą się wielkim zaufaniem swoich klientów, co znalazło swój wyraz w wynikach głosowania. To będą niepowtarzalne chwile.

PROGRAM GALI MISTRZÓW URODY

12:00 - koloryzacja Designer (sala konferencyjna)
13:00 - rozpoczęcie gali (sala kongresowa)
13:10 - panel IP CLINIQ
13:40 - Designer - omówienie przeprowadzonej koloryzacji
14:00 - przerwa
14:30 - wręczenie nagród w kategoriach: Kosmetyczka, Stylistka, Studio Urody, Fryzjer, Salon Fryzjerski

UWAGA:Prosimy wszystkich laureatów o potwierdzenie obecności na gali do dnia 4 kwietnia 2018 r. do godz. 16 na adres: [email protected]
Proszę wpisać: nazwę kategorii, numer prefiks kandydata oraz imię i nazwisko lub SMS na numer 519503511 o tej samej treści.

Laureaci z miejsc 1 w powicie proszeni są również o dopisanie prawidłowego adresu e-mail na który zostanie przesłane zaproszenie na Targi LNE w Krakowie.

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo