Mistrzowie Agro. Dzisiaj w Boguchwale nagradzamy laureatów

Urszula Sobol
Urszula Sobol
Materiały organizatora
Dzisiaj, 5 października o godz. 12 podczas uroczystej gali w czasie trwania XIV Jesiennej Giełdy Ogrodniczej w Boguchwale rozdamy nagrody laureatom konkursu Mistrzowie Agro.

W plebiscycie zostały przyznane tytuły: Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku. Mieszkańcy Podkarpacia wybrali także Sołtysa Roku i Sołectwo Roku.

Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody podczas uroczystej gali i awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu

Zwycięzcy wojewódzkiego etapu głosowania zdobędą awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu zachowując głosy zdobyte od początku głosowania.

Ogólnopolski finał plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21.

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO na Podkarpaciu został przeprowadzony po raz pierwszy. - Co prawda w minionych latach tworzyliśmy różne rankingi najpopularniejszych rolników, sołtysów i kół gospodyń wiejskich, jednak w tym roku plebiscyt zyskał nowy wymiar, szczególną rangę i prestiż oraz ogólnopolski zasięg - mówi Renata Tereszkiewicz-Mac, dyrektor marketingu "Nowin".

Głosowanie było prowadzone jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce, a laureaci zostali nagrodzeni na każdym poziomie - powiatowym, wojewódzkim i będą też nagrodzeni na etapie ogólnopolskim.

Zwycięzcy z Podkarpacia w każdej kategorii, oprócz wojewódzkich tytułów i nagród, zdobyli awans do ogólnopolskiego finału, w którym będą walczyć o zwycięstwo w Polsce i dodatkowe nagrody finansowe.

Uroczyste wręczenie ogólnopolskich laurów odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie - jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie