MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w...

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.

  EH

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.
  Znasz warsztat samochodowy, który warto polecić innym? Wiesz, w której szkole jazdy sympatyczni instruktorzy najlepiej przygotują do egzaminu na prawo jazdy? Wyróżnienia czekają także na taksówkarzy i salony samochodowe. Swoimi pojazdami będą mogli pochwalić się także pasjonaci, dla których samochód to więcej niż hobby. Do gazety dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy laureatów. Akcja jest prowadzona pod honorowym patronatem Władysława Ortyla, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz WORD, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie.
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.
  KLIKNIJ i zobacz relację z gali wręczenia nagród Mistrzom Motoryzacji


  Sprawdź aktualne wyniki:
  Wybierz kategorię i KLIKNIJ


  kategorie powiatowe:


  Mechanik Roku
  Warsztat Samochodowy Roku
  Instruktor Jazdy Roku
  Szkoła Jazdy Roku
  Taksówkarz Roku
  Korporacja TAXI Roku


  kategorie wojewódzkie:


  Bryka Roku
  Salon Samochodowy Roku
  Samochód do ślubu
  KLIKNIJ w miniaturkę zdjęcia i obejrzyj wideo z liderami:


  Paweł Rajchel w zawodzie od 10 lat. Daje autom drugie życie.
  Mirosław Socha za kółkiem od 20 lat. Praca taksówkarza daje mu wolność.
  PRZEMYSŁAW KARŁOWICZ Uwielbia uczyć, a jego lekcje odbywają się bez stresu i "na luzie"
  Jeden z najmniejszych samochodów na świecie - BMW Isetta 250


  Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

  Zdarza się, że samochód staje przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto staje się dla nas prawdziwą pasją.

  W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI zaprezentujemy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach gazety oraz na stronach naszego serwisu internetowego przedstawimy i docenimy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców, salony samochodowe z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z Rzeszowa i Przemyśla. Pasjonaci motoryzacji będą mogli także pochwalić się swoimi samochodami.

  Honorowy patronat:  - Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której liczy się przede wszystkim dobra opinia - mówi Renata Tereszkiewicz - Mac, dyrektor marketingu Nowin. – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali głosy.

  Mechanik Roku
  i Warsztat Samochodowy Roku

  Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w powiatach naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

  Instruktor Jazdy Roku
  i Szkoła Jazdy Roku

  Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, w powiatach naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

  Taksówkarz Roku i Korporacja Taxi Roku

  Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W ramach naszej akcji będziemy mogli je poznać. W akcji Mistrzowie Motoryzacji, Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku w dwóch miastach naszego województwa wybiorą ci, którzy mają największe prawo do ich oceny - ich klienci.

  Salon Samochodowy Roku

  Zakup samochodu do oczywiście bardzo ważna decyzja, którą podejmujemy biorąc pod uwagę wiele aspektów. Kluczowe znaczenie ma jednak fachowe i uczciwe doradztwo pracowników salonów samochodowych. W naszej akcji, w wojewódzkiej kategorii Salon Samochodowy Roku nagrodzimy salony, które zdaniem klientów zapewniają najlepszą, kompetentną i profesjonalną obsługę.

  Bryka Roku 2019

  Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Pochwalicie się swoimi samochodami! Pokażcie, co można zrobić ze swoim autem. Zdjęcie samochodu, które zdobędzie najwięcej głosów, trafi na okładkę specjalnego dodatku „MISTRZOWIE MOTORYZACJI”, który dołączymy do całego nakładu gazety podsumowując plebiscyt.

  - Super bryka, nie musi być samochodem za miliony złotych. To może być równie dobrze piękny, zadbany maluch, jak i najnowszy model znanej marki – mówi Renata Tereszkiewicz - Mac.


  Samochód do ślubu

  Są takie momenty w życiu, gdy z samochodu korzystamy tylko przez chwilę, ale jego wybór jest szczególnie ważny. Jest tak bez wątpienia w przypadku auta, którym młoda para udaje się na swój ślub. W ramach akcji Mistrzowie Motoryzacji stworzymy galerię samochodów do ślubu z województwa podkarpackiego, a w głosowaniu zostanie wybrany najatrakcyjniejszy z nich zdobywając tytuł Auto do Ślubu Roku.

  Specjalny dodatek MISTRZOWIE MOTORYZACJI

  Już sam udział w plebiscycie do znakomita promocja dla biorących w nim udział przedstawicieli motoryzacyjne branży. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku, które zagwarantują wielki zasięg prezentacji.

  Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu gazety. Zaprezentujemy w nim laureatów plebiscytu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku. Dzięki temu z pewnością dodatek stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.

  Gala Mistrzów Motoryzacji


  W czwartek, 11 lipca w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego powiatu wręczymy dyplomy i nagrody. Relacja z gali ukaże się na łamach Nowin, a w naszym serwisie będzie można obejrzeć galerię zdjęć z gali.

  Wideo Marketing

  Podczas gali wręczenia nagród odbędzie się prezentacja poświęcona tworzeniu i wykorzystywaniu wideo w promocji własnej marki w internecie. Poprowadzi ją Katarzyna Mularz - z-ca red. naczelnego Nowin, odpowiedzialna za rozwój portalu Nowiny24.pl i powiązanego z nim studia wideo.

  Ważne terminy i informacje

  • Plebiscyt będzie prowadzony w jednym etapie w kategoriach powiatowych Mechanik Roku, Instruktor Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Szkoła Jazdy Roku i miejskich Korporacja TAXI, Taksówkarz Roku oraz w wojewódzkich Salon Samochodowy Roku, Bryka Roku.
  • Głosowanie trwać będzie od dnia 07.06.2019 r. od godziny 12:00 do dnia 03.07.2019 r. do godz. 20:00.
  • W przypadku kategorii powiatowych, niezależnie od głosowania w powiatach będzie prowadzony równoległy ranking wojewódzki.
  • W kategoriach miejskich Korporacja TAXI i Taksówkarz Roku, laureaci zostali wybrani w Rzeszowie i w Przemyślu.
  • W piątek, 14 czerwca zakończyliśmy zbieranie kandydatów
  • Gala wręczenia nagród odbędzie się w czwartek, 11 lipca w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie.


  CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!


  Instruktorzy Nauki Jazdy i Mechanicy Samochodowi, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym powiecie otrzymają:
  ►Tytuł Instruktora Nauki Jazdy Roku, Mechanika Roku w powiecie
  ►medal
  ►dyplom uznania

  Warsztat Samochodowy i Szkoła Nauki Jazdy, które zdobędą najwięcej głosów w każdym powiecie otrzymają:
  ►Tytuł Warsztatu Samochodowego Roku, Szkoły Nauki Jazdy Roku w powiecie
  ►link reklamowy
  ►dyplom uznania

  Laureaci głosowania w wojewódzkim rankingu zwycięzców z powiatów otrzymają:

  W kategoriach: Instruktor Nauki Jazdy Roku i Mechanik Roku otrzymają:
  I miejsce
  ►pobyt dla 2 osób w Ośrodku Uzdrowiskowym "Biawena" w Wysowej
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.

  ►podwójny bilet na koncert Riedel 4 Riedel w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 13 grudnia 2019 r.

  ►zestawów kosmetyków do pielęgnacji samochodu

  ►dodatkowo Mechanik Roku otrzyma zaproszenie na tor kartingowy RESKART w Rzeszowie
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.

  ►dodatkowo Instruktor Nauki Jazdy otrzyma voucher o wartości 200 zł na bezdotykową myjnię Źródełko w Rzeszowie przy al. Batalionów Chłopskich 4
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.


  II miejsce
  ►weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Senator Gran Via
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.

  ►podwójny bilet na koncert Riedel 4 Riedel w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 13 grudnia 2019 r.
  ►zestawów kosmetyków do pielęgnacji samochodu
  ►dodatkowo Mechanik Roku otrzyma zaproszenie na tor kartingowy RESKART w Rzeszowie
  ►dodatkowo Instruktor Nauki Jazdy otrzyma voucher o wartości 200 zł na bezdotykową myjnię Źródełko w Rzeszowie przy al. Batalionów Chłopskich 4

  III miejsce
  ►pobyt dla 2 osób w Hotel & Spa Odeon w Boguchwale. Nagroda obejmuje 2 noclegi w pokoju de lux ze śniadaniem, obiadem i kolacją, nielimitowanym dostępem do strefy SPA oraz relaksacyjnym masażem pleców dla dwojga.
  ►podwójny bilet na koncert Riedel 4 Riedel w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 13 grudnia 2019 r.
  ►zestawów kosmetyków do pielęgnacji samochodu
  ►dodatkowo Mechanik Roku otrzyma zaproszenie na tor kartingowy RESKART w Rzeszowie
  ►dodatkowo Instruktor Nauki Jazdy otrzyma voucher o wartości 200 zł na bezdotykową myjnię Źródełko w Rzeszowie przy al. Batalionów Chłopskich 4

  W kategoriach: Warsztat Samochodowy Roku i Szkoła Nauki Jazdy Rokuotrzymają:
  I miejsce
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 1500 złotych
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.

  II miejsce
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 1000 złotych

  III miejsce
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 500 złotych

  Zwycięzcy w kategorii miejskiej - Korporacja TAXI Roku otrzymają:
  I miejsce
  ►dyplom uznania
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 1500 złotych

  II miejsce
  ►dyplom uznania
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 1000 złotych

  III miejsce
  ►dyplom uznania
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 500 złotych

  Zwycięzcy w kategorii miejskiej - Taksówkarz Roku otrzymają:
  I miejsce
  ►dyplom uznania
  ►pobyt dla 2 osób w Ośrodku Uzdrowiskowym "Biawena" w Wysowej

  II miejsce
  ►dyplom uznania
  ►weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy

  III miejsce
  ►dyplom uznania
  ►weekendowy pobyt dla 2 osób w Hotel & Spa Odeon w Boguchwale. Nagroda obejmuje 2 noclegi w pokoju de lux ze śniadaniem i kolacją, nielimitowanym dostępem do strefy SPA oraz relaksacyjnym masażem pleców dla dwojga.
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.

  Zwycięzcy w kategorii wojewódzkiej Salon Samochodowy Roku otrzymają:
  I miejsce
  ►dyplom uznania
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 1500 złotych

  II miejsce
  ►dyplom uznania
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 1000 złotych

  III miejsce
  ►dyplom uznania
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 500 złotych

  Zwycięzcy w kategorii wojewódzkiej Bryka Roku otrzymają:
  I miejsce
  ►statuetkę i tytuł BRYKA ROKU 2019
  ►dyplom uznania
  ►publikację zdjęcia samochodu (z właścicielem) na okładce specjalnego dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do Nowin.
  ►publikację w dodatku "Mistrzowie Motoryzacji" rozmowy z właścicielem samochodu
  ►weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.

  ►podwójny bilet na koncert Riedel 4 Riedel w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 13 grudnia 2019 r.
  ►zaproszenie na tor kartingowy RESKART w Rzeszowie
  ►voucher o wartości 200 zł na bezdotykową myjnię Źródełko w Rzeszowie przy al. Batalionów Chłopskich 4
  ►zestawów kosmetyków do pielęgnacji samochodu
  ►koszulkę polo ze zdjęciem swojego samochodu

  ►pamiątkowe puzzle ze zdjęciem samochodu

  ►praktyczny samochodowy kubek termiczny ze zdjęciem auta


  II miejsce
  ►statuetkę
  ►dyplom uznania
  ►prezentację samochodu i rozmowę z jego właścicielem w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do Nowin
  ►weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Senator Gran Via
  ►podwójny bilet na koncert Riedel 4 Riedel w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 13 grudnia 2019 r.
  ►zaproszenie na tor kartingowy RESKART w Rzeszowie
  ►voucher o wartości 200 zł na bezdotykową myjnię Źródełko w Rzeszowie przy al. Batalionów Chłopskich 4
  ►zestawów kosmetyków do pielęgnacji samochodu
  ►koszulkę ze zdjęciem swojego samochodu
  ►pamiątkowe puzzle ze zdjęciem samochodu
  ►praktyczny kubek termiczny ze zdjęciem samochodu

  III miejsce
  ►statuetkę
  ►dyplom uznania
  prezentację samochodu i rozmowę z jego właścicielem w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do Nowin
  ►pobyt dla 2 osób w Hotel & Spa Odeon w Boguchwale. Nagroda obejmuje 2 noclegi w pokoju de lux ze śniadaniem, obiadem i kolacją, nielimitowanym dostępem do strefy SPA oraz relaksacyjnym masażem pleców dla dwojga.
  podwójny bilet na koncert Riedel 4 Riedel w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 13 grudnia 2019 r.
  ►zaproszenie na tor kartingowy RESKART w Rzeszowie
  ►voucher o wartości 200 zł na bezdotykową myjnię Źródełko w Rzeszowie przy al. Batalionów Chłopskich 4
  ►zestawów kosmetyków do pielęgnacji samochodu
  ►koszulkę ze zdjęciem swojego samochodu
  ►pamiątkowe puzzle ze zdjęciem samochodu
  ►praktyczny kubek termiczny ze zdjęciem samochodu


  Zwycięzcy w kategorii wojewódzkiej Samochód do ślubu otrzymają:
  I miejsce
  ►tytuł Auto Do Ślubu Roku
  ►statuetkę
  ►dyplom uznania
  ►prezentacja w dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do Nowin
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 1500 złotych

  II miejsce
  ►statuetkę
  ►dyplom uznania
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 1000 złotych

  III miejsce
  ►statuetkę
  ►dyplom uznania
  ►voucher na promocję na portalu nowiny24.pl o wartości 500 złotych

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Gala wręczenia nagród 11.07 Dodatek w gazecie z laureatami 16.07.

  Informacje o akcji
  tel.510 026 862 (pon. - pt. w godz. 9-16),
  e-mail: plebiscyt@nowiny24.pl

  Regulamin plebiscytu
  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY