MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze restauracje, cukiernie/kawiarnie,...

  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze restauracje, cukiernie/kawiarnie, kucharze oraz najsympatyczniejsi kelnerzy -Zakończyliśmy głosowanie!

  EH

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze restauracje, cukiernie/kawiarnie, kucharze oraz najsympatyczniejsi kelnerzy -Zakończyliśmy głosowanie!
  Znamy już zwycięzców plebiscytu gastronomicznego! 11 września w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie na uroczystej gali wręczyliśmy statuetki, medale, dyplomy i nagrody laureatom plebiscytu.
  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze restauracje, cukiernie/kawiarnie, kucharze oraz najsympatyczniejsi kelnerzy -Zakończyliśmy głosowanie!


  ZOBACZ FILM Z GALI WRĘCZENIA NAGRÓD MISTRZOM SMAKU
  Zobacz aktualne wyniki finału wojewódzkiego:

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Kucharz Roku
  Kelner Roku
  Restauracja Roku
  Cukiernia/Kawiarnia Roku


  Zobacz aktualne wyniki w kategoriach wojewódzkich

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Barman Roku
  Lody Roku
  Pizza Roku
  Piekarnia Roku


  KLIKNIJ i SPRAWDŹ
  kto awansował do II wojewódzkiego etapu  KLIKNIJ i zobacz nominacje
  w komentarzach na Facebooku:
  Kucharz | Kelner | Barman | Pizza | Lody | Restauracja


  ► W tym roku w województwie podkarpackim po raz pierwszy zostaną przyznane tytuły Mistrzów Smaku dla najlepszych lokali i pracowników gastronomii.
  ► Laureaci zostaną wybrani w wielkim plebiscycie osobno w każdym powiecie naszego województwa.
  ► Naszej akcji patronuje Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.
  ► Plebiscyt jest prowadzony także pod patronatem Stowarzyszenia Kucharzy Polskich - odwiedź stronę www.kucharze.pl
  ► Na kucharzy, kelnerów, barmanów czekają atrakcyjne nagrody, a na lokale gastronomiczne - kampanie promocyjne.
  ► Zwycięzcy wojewódzkiego finału w kategoriach Kucharz Roku, Kelner Roku, Restauracja Roku, Cukiernia/Kawiarnia Roku odbiorą specjalne wyróżnienia podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu - największej i najważniejszej imprezy w branży gastronomicznej w Polsce.
  ► Zwycięzcy w kategoriach Piekarnia Roku oraz Lody Roku odbiorą specjalne wyróżnienia podczas Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA TECH w Poznaniu.

  W gastronomii najważniejsza jest ocena klientów. Wszystko jedno, czy prowadzi się dużą restaurację czy małą jadłodajnię liczy się dobry smak i miła obsługa. W wielki plebiscycie Mistrzowie Smaku 2018 laureatów prestiżowych tytułów i cennych nagród wybiorą ci, którzy mają największe prawo do oceny gastronomików - ich klienci.

  Dwa etapy głosowania

  W pierwszym etapie plebiscytu, osobno we wszystkich podkarpackich powiatach, zostaną przyznane tytuły Kucharz Roku, Kelner Roku, Restauracja Roku oraz Cukiernia/Kawiarnia Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza medalami i dyplomami, zdobędą także awans do wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w całym województwie podkarpackim.

  Wojewódzkie kategorie plebiscytu

  Niezależnie od głosowania w powiatach, nagrody zostaną przyznane także w wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Wyniki głosowania zdecydują o tym, kto zdobędzie tytuł Barmana Roku. Na lokale gastronomiczne czekają wyróżnienia w kategoriach: Lody Roku i Pizza Roku. W plebiscycie zostaną nagrodzeni także producenci pieczywa z naszego województwa, który powalczą o prestiżowy tytuł Piekarnia Roku.

  Promocja nie tylko dla zwycięzców

  - Już sam udział w naszym plebiscycie gwarantuje promocję o dużym zasięgu - mówi Renata Tereszkiewicz-Mac, dyrektor marketingu Nowin. - Przez prawie dwa miesiące, na łamach gazety i w naszym portalu będziemy prezentować liderów rankingów, które będą na bieżąco aktualizowane. Galerie zdjęć liderów promowane będą na fanpage'ach serwisów naszemiasto.pl i na fanpage'u nowiny24.pl, który ma prawie 100 000 fanów. Dodatkowo dla wszystkich uczestników plebiscytu przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne, które pomogą zdobywać głosy klientów.

  Bardzo interesującą nagrodą dla właścicieli lokali, które zdobędą najwięcej głosów, będzie zaproszenie do udziału w szkoleniu "Jak prowadzić działania promocyjne w internecie z głową, czyli tak żeby przynosiły efekty." prowadzonym przez doradcę w projekcie Google Internetowe Rewolucje, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP. - To pigułka praktycznej wiedzy dla właścicieli lokali, jak wykorzystać potęgę internetu nie wydając fortuny. Doskonałym zwieńczeniem mądrego planu promocji działalności gastronomicznej będzie przygotowany przez nas wartościowy pakiet reklamowy do wykorzystania na nowiny24.pl – największym portalu internetowym w regionie, którego liczba unikalnych użytkowników przekracza 1,6 miliona! - mówi Renata Tereszkiewicz-Mac, dyrektor marketingu Nowin.
  Czytaj więcej o szkoleniu

  Szkolenie poprowadzi Damian Nowak doradca oraz lokalny lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje. KLIKNIJ i przeczytaj więcej o szkoleniu.

  Gala Mistrzów Smaku
  i nagrody na targach w Poznaniu

  11 września w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbędzie się uroczyste zakończenie naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego powiatu oraz laureatom w wojewódzkich kategoriach plebiscytu wręczymy statuetki, medale, dyplomy i inne nagrody.

  Dodatkowe, wyjątkowe wyróżnienie będzie czekać na Kucharza Roku, Kelnera Roku, Restaurację Roku oraz Cukiernie/Kawiarnię Roku na Podkarpaciu, czyli na zwycięzców wojewódzkich finałów powiatowych kategorii plebiscytu. Otrzymają oni zaproszenie do Poznania na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne POLAGRA Gastro i Invest Hotel, które będą się odbywać w dniach 1-4 października br. To najważniejsza impreza targowa w branży gastronomicznej w Polsce. Sercem targów jest co roku strefa kulinarna, w której rozgrywa się m.in. najważniejszy w polskiej gastronomii konkurs dla profesjonalistów, czyli Kulinarny Puchar Polski (KLIKNIJ i odwiedź stronę targów)
  Przed ogłoszeniem wyników konkursu, na głównej targowej scenie statuetki odbiorą zwycięzcy plebiscytu Mistrzowie Smaku z całej Polski, a wśród nich laureaci z województwa podkarpackiego. Cała uroczystość będzie na żywo transmitowana na stronach wielu serwisów internetowych w Polsce.

  Czytaj więcej o targach POLAGRA Gastro i Invest Hotel  Laureaci plebiscytu Mistrzowie Smaku w kategoriach Lody Roku i Piekarnia Roku podobnie jak kucharze, kelnerzy, restauracja oraz cukiernie i kawiarnie, zwycięzcy z każdego województwa w tych kategoriach także odbiorą nagrody podczas Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA TECH, które odbędą się w Poznaniu.
  Uroczyste wręczenie statuetek dla zwycięzców w kategoriach Lody Roku i Piekarnia Roku odbędzie się w niedzielę, 30 września w ramach obchodów Dnia Piekarza i Cukiernika na targach Polagra Tech.

  Czytaj więcej o targach POLAGRA TECH  Gastronomiczny przewodnik po województwie podkarpackim

  Dużą promocję zwycięzcom plebiscytu zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Smaku 2018", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu "Nowin". Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych. Dzięki temu z pewnością stanie się on prawdziwym gastronomicznym przewodnikiem po naszym województwie.

  Stowarzyszenia Kucharzy Polskich patronem plebiscytu

  Patronem plebiscytu Mistrzowie Smaku jest Stowarzyszenie Kucharzy Polskich (www.kucharze.pl, www.facebook.com/Stowarzyszenie.Kucharzy.Polskich). To jedna z najstarszych organizacji kulinarnych w Polsce, założona w 1997 roku, zrzeszająca najlepszych kucharzy z całego kraju. Stowarzyszenie ufundowało prestiżowe nagrody dla laureata w kategorii Kucharz Roku.


  Ważne terminy

  Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się w piątek, 6 lipca.
  17 lipca, zakończyliśmy przyjmowanie nominacji kandydatów.
  Głosowanie w powiatowych kategoriach (Restauracja Roku, Kucharz Roku, Kelner Roku, Cukiernia/Kawiarnia Roku będzie prowadzone w dwóch etapach.
  Pierwszy, powiatowy etap trwado wtorku, 7 sierpnia do godz. 20.
  Zwycięzcy z każdego powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w piątek, 10 sierpnia i będzie trwać do wtorku, 21 sierpnia do godz. 20.
  Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu rozpocznie się 6 lipca i będzie trwało do wtorku, 21 sierpnia do godz. 20.

  Nagrody dla kelnerów, kucharzy

  Etap powiatowy

  Kelnerzy i kucharze, którzy w pierwszym etapie plebiscytu, w każdym powiecie uzyskają najwięcej głosów zdobędą:
  tytuł Kelnera Roku lub Kucharza Roku w powiecie
  medal Mistrzowie Smaku
  dyplom
  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Smaku"
  szkolenie Google Internetowe Rewolucje
  awans do wojewódzkiego finału plebiscytu (z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania)

  Wojewódzki finał

  GŁÓWNA NAGRODA Zwycięzcy z pierwszego miejsca w wojewódzkim finale w kategoriach Kucharz Roku i Kelner Roku otrzymają statuetki, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu Mistrzowie Smaku na targach POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu

  Na kelnera i kucharza, którzy w wojewódzkim finale zdobędą najwięcej głosów, czeka bon ITAKA o wartości 2000 zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę z aktualnej oferty biura podróży ITAKA (bon można wykorzystać w ciągu 2 lat).
  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze restauracje, cukiernie/kawiarnie, kucharze oraz najsympatyczniejsi kelnerzy -Zakończyliśmy głosowanie!

  statuetka
  voucher o wartości 800 zł na zakupy w hipermarkecie E.Leclerc w Rzeszowie
  zaproszenie dla dwóch osób na koncert GAROU w Krakowie 8 listopada 2018

  dodatkowo kucharz otrzymuje nóż Midori santoku ze stali damasceńskiej - nagroda od hurtowni HELIOS
  dodatkowo kelner otrzymuje słój na lemoniadę - nagroda od hurtowni HELIOS

  voucher na szkolenie branżowe w Krakowskiej Szkole Restauratorów (ważny przez rok)


  Kliknij i czytaj więcej o szkoleniach dla KUCHARZY i KELNERÓW

  Laureaci drugiego miejsca w finałowym rankingu w obu kategoriach otrzymają:
  dyplom
  voucher o wartości 500 zł na zakupy w hipermarkecie E.Leclerc w Rzeszowie
  voucher o wartości 300zł do wykorzystania na usługi w SKYbeauty fryzjerstwo & kosmetologia

  Czytaj więcej o SKYbeauty

  zaproszenie dla dwóch osób na koncert GAROU w Krakowie 8 listopada 2018
  dodatkowo kucharz otrzyma patelnię ze stali węglowej De Buyer 28cm - nagroda od hurtowni HELIOS
  dodatkowo kelner otrzyma kieliszki Libbey Hobstar - nagroda od hurtowni HELIOS

  voucher na szkolenie branżowe w Krakowskiej Szkole Restauratorów (ważny przez rok)

  Laureaci trzeciego miejsca w finałowym rankingu w obu kategoriach otrzymają:
  dyplom
  voucher o wartości 300 zł na zakupy w hipermarkecie E.Leclerc w Rzeszowie
  voucher o wartości 200zł do wykorzystania na usługi w SKYbeauty fryzjerstwo & kosmetologia
  zaproszenie dla dwóch osób na koncert GAROU w Krakowie 8 listopada 2018
  dodatkowo kucharz otrzyma bluzę nero z długim rękawem - nagroda od hurtowni HELIOS
  dodatkowo kelner otrzyma otwieracz do wina Peugeot - nagroda od hurtowni HELIOS

  voucher na szkolenie branżowe w Krakowskiej Szkole Restauratorów (ważny przez rok)

  Zwycięzca w wojewódzkim finale w kategorii Kucharz Roku otrzyma także nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich:
  możliwość przystąpienia do Stowarzyszenia z 50-procentową zniżką na opłatę członkowską - w ramach członkostwa certyfikat i haftowany emblemat stowarzyszenia
  bezpłatny udział w przyszłorocznych XVI Mistrzostwach Polski w Potrawach z Ryb Morskich Dorszowe Żniwa 2019 - jednej ważniejszych imprez kulinarnych w Polsce (nagroda nie obejmuje noclegu)
  zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Sylwestrze Szefów Kuchni i Cukierni (nagroda nie obejmuje noclegu)

  Nagrody dla barmanów

  Barman, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  tytuł Barmana Roku na Podkarpaciu
  bon ITAKA o wartości 2000 zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę z aktualnej oferty biura podróży (bon można wykorzystać w ciągu 2 lat).
  statuetkę
  voucher o wartości 800 zł na zakupy w hipermarkecie E.Leclerc
  zaproszenie dla dwóch osób na koncert GAROU w Krakowie 8 listopada 2018
  szkolenie Google Internetowe Rewolucje
  voucher na szkolenie branżowe w Krakowskiej Szkole Restauratorów (ważny przez rok) Kliknij i czytaj więcej o szkoleniu
  pas sommelierski na akcesoria - nagroda od hurtowni HELIOS

  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu

  Barman, który zajmie drugie miejsce w rankingu otrzyma:
  dyplom
  voucher o wartości 500 zł na zakupy w hipermarkecie E.Leclerc
  zaproszenie dla dwóch osób na koncert GAROU w Krakowie 8 listopada 2018
  voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na usługi w SKYbeauty fryzjerstwo & kosmetologia
  szkolenie Google Internetowe Rewolucje
  voucher na szkolenie branżowe w Krakowskiej Szkole Restauratorów (ważny przez rok)
  pojemnik do kostek lodu- nagroda od hurtowni HELIOS

  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu

  Barman, który zajmie trzecie miejsce w rankingu otrzyma:
  dyplom
  voucher o wartości 300 zł na zakupy w hipermarkecie E.Leclerc
  zaproszenie dla dwóch osób na koncert GAROU w Krakowie 8 listopada 2018
  voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na usługi w SKYbeauty fryzjerstwo & kosmetologia

  szkolenie Google Internetowe Rewolucje
  voucher na szkolenie branżowe w Krakowskiej Szkole Restauratorów (ważny przez rok)
  shaker boston 0,80 l - nagroda od hurtowni HELIOS

  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu

  Nagrody dla lokali gastronomicznych


  Etap powiatowy

  Właściciele lokali, które w pierwszym etapie plebiscytu, w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów w kategoriach Restauracja Roku i Cukiernia/Kawiarnia Roku otrzymają:
  tytuł zwycięzcy w danej kategorii w powiecie
  dyplom przygotowany do ekspozycji w lokalu
  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  awans do wojewódzkiego finału plebiscytu (z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania)
  szkolenie Google Internetowe Rewolucje
  prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Smaku"

  Wojewódzki finał

  Właściciele lokali, które w wojewódzkim finale zdobędą najwięcej głosów w kategoriach Restauracja Roku i Cukiernia/Kawiarnia Roku otrzymają:
  dyplom przygotowany do ekspozycji w lokalu
  voucher o wartości 3000 zł na promocję na portalu nowiny24.pl
  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  statuetkę, która zostanie wręczona podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu Mistrzowie Smaku na targach POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu

  Właściciele lokali, które w wojewódzkim finale zdobędą drugie miejsce w kategoriach Restauracja Roku i Cukiernia/Kawiarnia Roku otrzymają:
  dyplom przygotowany do ekspozycji w lokalu
  voucher o wartości 2000 zł na promocję na portalu nowiny24.pl
  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu

  Właściciele lokali, które w wojewódzkim finale zdobędą trzecie miejsce w kategoriach Restauracja Roku i Cukiernia/Kawiarnia Roku otrzymają:
  dyplom przygotowany do ekspozycji w lokalu
  voucher o wartości 1000 zł na promocję na portalu nowiny24.pl
  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu


  Kategorie wojewódzkie

  Właściciele lokali, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkich kategoriach Lody Roku, Pizza Roku,Piekarnia Roku, otrzymają:
  tytuł zwycięzcy w danej kategorii
  dyplom przygotowany do ekspozycji w lokalu
  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  zaproszenie do udziału w szkoleniu Google Internetowe Rewolucje
  prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Smaku"
  voucher o wartości 3000 zł na promocję na portalu nowiny24.pl


  Właściciele lokali, które zdobędą drugie miejsce w wojewódzkich kategoriach Lody Roku, Pizza Roku,Piekarnia Roku, otrzymają:
  tytuł zwycięzcy w danej kategorii
  dyplom przygotowany do ekspozycji w lokalu
  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  zaproszenie do udziału w szkoleniu Google Internetowe Rewolucje
  voucher o wartości 2000 zł na promocję na portalu nowiny24.pl


  Właściciele lokali, które zdobędą trzecie miejsce w wojewódzkich kategoriach Lody Roku, Pizza Roku,Piekarnia Roku, otrzymają:
  tytuł zwycięzcy w danej kategorii
  dyplom przygotowany do ekspozycji w lokalu
  zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  zaproszenie do udziału w szkoleniu Google Internetowe Rewolucje
  voucher o wartości 1000 zł na promocję na portalu nowiny24.pl


  Informacje o akcji
  tel. 510 026 862 (pon. - pt. w godz. 9-16),
  e-mail: plebiscyt@nowiny24.pl

  Regulamin plebiscytu

  MISTRZOWIE SMAKU Najlepsze restauracje, cukiernie/kawiarnie, kucharze oraz najsympatyczniejsi kelnerzy -Zakończyliśmy głosowanie!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo