MISTRZOWIE URODY 2020 - Pracownia Urody Katarzyna Jaroszczak

Materiał promocyjny Pracownia Urody Katarzyna Jaroszczak

Salon kosmetyczny Pracownia Urody w Łańcucie powstał w marcu 2020 roku, a na jej czele stoi Katarzyna Jaroszczak.
Jest nie tylko założycielką salonu, ale również licencjonowanym kosmetologiem i magistrem zdrowia publicznego - specjalność medycyna estetyczna.

Od 2017 roku regularnie uczestniczy w szkoleniach i pokazach związanych z branżą. Nastawiona na rozwój osobisty oraz ciągłe zdobywanie nowych umiejętności. Posiada liczne certyfikaty z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych twarzy oraz stylizacji paznokci i rzęs.
W zawodzie stawia na jakość i bezpieczeństwo, pracując wyłącznie na profesjonalnych i sprawdzonych produktach. Dokłada wszelkich starań, aby realizować wszystkie oczekiwania klientek oraz zadbać o ich komfort i dobre samopoczucie podczas zabiegów.

Salon kosmetyczny Pracownia Urody oferuje szeroką gamę zabiegów, takich jak stylizacja paznokci, stylizacja rzęs, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, stylizacja brwi, depilacja. Najnowszym zabiegiem, jaki oferuje gabinet, jest makijaż permanentny brwi metodą Ombre Brows, wykonywany na najwyższej jakości pigmentach organicznych włoskiej firmy Dermatek.

Wszystkie zabiegi, wykonywane w gabinecie kosmetycznym, są dobierane indywidualnie do potrzeb klienta i bazują tylko na najwyższej jakości produktach. Dla zainteresowanych klientów istnieje możliwość umówienia się na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne, podczas których zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad, dotyczący programu terapii pielęgnacyjnej i dalszej pielęgnacji domowej.

Zapraszamy na naszego Facebooka

MISTRZOWIE URODY 2020 - Pracownia Urody Katarzyna Jaroszczak