Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pierwszy od kilku lat po reaktywacji Stali Gorzyce mecz...

Młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Stal Gorzyce rywalizowali na boisku ze swoimi rowieśnikami ze Stalowej Woli. I wygrali (ZDJĘCIA)

Pierwszy od kilku lat po reaktywacji Stali Gorzyce mecz towarzyski rozegrali w sobotę, 13 czerwca młodzi adepci piłkarskiego rzemiosła, podopieczni Akademii Piłkarskiej Stal Gorzyce. Drużyna składająca się głównie z chłopców z rocznika 2008/09 zmierzyła się z mocną drużyną Akademii Piłkarskiej Stal Stalowa Wola @Młode Wilki. Sam mecz rozgrywany z tak dobrą i utytułowaną drużyną to doskonałe doświadczenie dla gorzyckich zawodników. Ostatecznie to Stal z Gorzyc wyszła z tego pojedynku zwycięsko, bowiem mecz zakończył się wynikiem 4:2. Już planowany jest rewanż, tym razem w Stalowej Woli.
NA KOLEJNYCH SLAJDACH KOLEJNE ZDJĘCIA Z MECZU >>>

Poważny wypadek pod Zieloną Górą! Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Są ranni!

Polecamy

Kłopoty słynnej restauratorki. Jest akt oskarżenia

Pierwszoligowiec wygrał Puchar Polski i zagra w Europie. Wyjątkowy wyczyn Wisły

Świetna postawa polskich tenisistek w Lleidzie. Cztery zwycięstwa bez straty seta!