MMA. Adam Tomasik z MMA Krosno przegrał swoją debiutancką walkę w organizacji KSW

Marcin Trzyna
Grzegorz Galasinski
Adam Tomasik z MMA Krosno w swoim debiucie w organizacji KSW zanotował porażkę w minutę i 22 sekundy. Jego rywalem był pochodzący z Francji Oumar Sy.

Pojedynek trwał niecałe półtorej minuty. Choć to Tomasik obalił swojego rywala, to szybko Sy znalazł się na górze i po kilku mocnych uderzeniach młotkowych sędzia przerwał walkę.

Dla Tomasika (5-1) to pierwsza w karierze porażka. Z kolei dla fightera z Francji był to piąty pojedynek i piąte zwycięstwo.

Walka odbywała się w kat. półciężkiej (-93 kg), na ważeniu zawodnik z Krosna okazał się zbyt ciężki, dlatego jego wypłata zostanie uszczuplona o 30% (tę część gaży zyska rywal Tomasika).