Moc atrakcji w G2A Arena na pożegnanie lata − Summer Arena 2021 – świetna zabawa na najlepszej plaży na Podkarpaciu!

Materiał informacyjny G2A Arena
W ten weekend kolejny zastrzyk imprez plażowych w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego, w ramach Summer Arena! 3-5 września br. odbędą się wydarzenia takie jak: Kino na Plaży, Bitwa na Noże, Beach Party oraz Rodzinny Piknik na Plaży. To, co wyróżnia te eventy, to ogromna plaża znajdująca się na sali wystawienniczej G2A Arena.

O plaży w G2A Arena

Plaża w G2A Arena to specjalnie zaaranżowana strefa w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, która przypomina plażę egzotycznych wysp Pacyfiku. Poza piaskiem przestrzeń obiektu o powierzchni 4 800 m2 została wypełniona palmami, leżakami, łódkami. Dodatkowym atutem sali jest oświetlenie, które buduje nie tylko letni, imprezowy klimat, ale także dodaje splendoru i wyjątkowego charakteru.

Bitwa na Noże – kulinarne zmagania znanych celebrytów

W G2A Arena 4 września o godz. 18:00 po raz pierwszy odbędą się najbardziej nieprzewidywalne pojedynki kucharskie w historii. W jedynej takiej bitwie kulinarnej zmierzą się Mateusz „Tarzan” Leśniak i inne uwielbiane postaci z TV i Internetu, które ostatnio walczyły na gali MMA – Elite Fighters. Celebrytom towarzyszyć będą Szefowie Kuchni znanych restauracji takich jak: Trzy Korony, Kuk Nuk, Zacisze, The Garden Grill & Bar Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów. Całość poprowadzi Bilguun Ariunbaatar.

Kino na Plaży – stawiamy na romantyczny seans

Ostatnie dni wakacji, to deszczowa pogoda, dlatego też kino na plaży pod szklaną kopułą G2A Arena jest świetną alternatywą na spędzenie piątkowego wieczoru. 3 września br. o godz. 20:00 na wszystkich kinomanów czekać będą wygodne leżaki, nowoczesny multimedialny ekran, kinowe nagłośnienie, popcorn, zimne napoje serwowane przez rzeszowską ekipę Lord Jacka, a także wzruszająca opowieść o szukaniu miłości i własnej recepty na szczęście. Love, Rosie to historia Rosie i Alexa – bliskich przyjaciół, których perypetie będzie można śledzić w ramach piątkowego seansu.

Beach Party na piasku w G2A Arena

Summer Arena to też imprezy klubowe, pyszne jedzenie, długie wieczory w towarzystwie przyjaciół i zabawa do białego rana na piaszczystej plaży. Tak w skrócie można opisać najlepszą imprezę plażową na Podkarpaciu. Pod szklaną kopułą G2A Arena na uczestników będzie czekać scena o powierzchni 100 m2, piaszczysta plaża, palmy, leżaki, zimne drinki i świetna muzyka.

Piknik Rodzinny na Plaży

Wydarzeniem, które uwieńczy Summer Arenę, jest Piknik Rodzinny na Plaży. Odbędzie się 5 września od godz. 11:00. Kino dla dzieci, dmuchańce, zabawy dla dzieci oraz liczne wydarzenia towarzyszące – a wszystko na piaszczystej plaży w G2A Arena całkowicie za darmo!

Środki bezpieczeństwa i Punkt Szczepień przeciw COVID-19

Summer Arena będzie odbywać się według aktualnych zasad sanitarnych. Organizatorzy, przy współpracy z Centrum Medyczne MEDYK, umożliwiają też wykonanie testów na obecność koronawirusa oraz zaszczepienie się przeciwko COVID-19.

Gdzie się odbędzie Summer Arena? – dojazd

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego;
36-002 Jasionka 953, naprzeciwko lotniska Rzeszów-Jasionka.

Jaki jest koszt wydarzeń plażowych w Jasionce?

Wszystkie bilety na wydarzenia będzie można zakupić na miejscu w kasach biletowych. Tam też uczestnicy otrzymają informację o aktualnej ofercie G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa, którą można też znaleźć na: https://g2aarena.pl/

Bilety wstępu na wydarzenia w ramach Summer Arena:

  • Kino na Plaży: 10 zł;
  • Bitwa na Noże + Beach Party: 40 zł;
  • Beach Party: 20 zł; Panie do godz. 22:00 – FREE;
  • Rodzinny Piknik na Plaży: bezpłatnie.
Dodaj ogłoszenie