Modne fryzury na jesień 2020. Zainspiruj się ze Styl.fm [GALERIA]

Materiał informacyjny Styl.FM
Nie tylko kobiety pragną pięknie wyglądać i poddać się innym, ale też panowie. Obie płci duża wagę przywiązują do włosów, a mianowicie do fryzury, która ma ogromny wpływ na wygląd naszej twarzy. Zadbane włosy to wizytówka każdego człowieka, która wiele o nim mówi. Nie trzeba oczywiście mieć każdego dnia perfekcyjnie ułożonych włosów, niczym zaraz po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Warto jednak wziąć pod uwagę obecne trendy i zdecydować się na modne cięcie. Włosy mają to do siebie, że odrastają, wobec czego każdego sezonu można odmienić swój wizerunek i nadać mu nowego charakteru. Jakie będą modne tego sezonu fryzury dla kobiet i mężczyzn?

Modne fryzury damskie – na co warto zdecydować się tej jesieni?

Niezależnie czy chodzi o lato czy zimę, świetnym wyborem są modne krótkie fryzury. Zdają się one nigdy nie wychodzić z mody, a trend ten utrzymuje się już od wielu sezonów. Najmodniejszą długością w sezonie jesień 2020 będzie ta sięgająca tuż za ucho. Miłośniczki łatwych do ułożenia fryzur, szybko wysychających włosów, będą zadowolone z takiego obrotu sprawy. Fryzury sięgające do linii brody wyglądają bardzo uroczo, seksownie i z pazurem. Wszystko zależy na jakie dokładnie cięcie się zdecydujemy i w jaki sposób wystylizujemy włosy. Niezaprzeczalną zaletą krótkich fryzur jest to, że odmładzają, dlatego decydując się na nie, można bardzo szybko i nieinwazyjnie odjąć sobie lat. Dla kobiet jest to przecież niezwykle istotne, tym bardziej jeśli na liczniku jest co najmniej 30+. Można na nowo poczuć się młodzieńczo, co przełoży się na większą pewność siebie i lepsze samopoczucie. W przypadku krótkich cięć można liczyć na ultraszybkie stylizacje – wystarczy dosłownie kilka minut, aby być gotową do wyjścia. W zależności od preferencji można wyprostować włosy i uzyskać gładką taflę, połyskującą w świetle lub zakręcić sobie loki. Inną opcją będzie potraktowanie włosów suszarką z dyfuzorem, aby nadać fryturze objętości lub postawić na efekt potarganych włosów, utrwalonych żelem. Tego sezonu modne są proste cięcia, bez drastycznego cieniowania. Można sobie pozwolić na nie jedynie na końcówkach. Idealną opcją będzie grzywka z przedziałkiem na środku lub wariant włosów przerzuconych na jedną stronę.

Tego sezonu prym wiodą fryzury z przedziałkiem, możliwe jak najbardziej perfekcyjnie wyrysowanym. Do tego włosy związane nisko w kucyk lub mały koczek i modna fryzura gotowa. Miłośniczki grzywek będą zadowolone, gdyż na jesień idealną opcją będą te gęste i zachodzące na oczy, czyli w wersji XXL. Grzywka może być na boku, asymetryczna czy zaczesana na jedną stronę. Im będzie mocnej wycieniowana, tym lepiej. Kolejnym trendem jest burza włosów na głowie, czyli artystyczny nieład z pofalowanymi kosmykami. Fryzury z opaskami także będą świetnym wyborem. Jesienią 2020 prym wieść będą uniwersalne koki i koczki, najlepiej wystylizowane.

Zobacz modne stylizacje fryzur w tym roku: https://styl.fm/newsy/fryzury

Idealne fryzury dla mężczyzn - poznaj modne fryzury męskie w nadchodzącym sezonie

Jeśli chodzi o modne męskie fryzury, to wybór jest spory, dzięki czemu każdy mężczyzna znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie. Panowie mogą śmiało postawić na fryzurę z wygolonym przedziałkiem na jednym boku lub po obu stronach. Jest to świetna opcja przede wszystkim dla aktywnych mężczyzn, którzy cenią sobie wygodę i dobry wygląd. Dla biznesmenów i mężczyzn sukcesu idealnie sprawdzą się eleganckie pasma przeczesane na bok, zgodnie z naturalnym kierunkiem ułożenia włosów. Góra powinna być zgarnięta na jeden bok a boki zaczesane do tyłu. Jest to uniwersalne rozwiązanie dla każdego mężczyzny, niezależnie od branży, w której pracuje. Tym bardziej że zdaje się ono od lat nie wychodzić z mody. Kolejną propozycją będzie męska fryzura z włosami krótko przyciętymi po bokach i z postrzępioną górą. Chodzi tutaj o wycieniowanie boków i pozostawienie dłuższej góry. Takie rozwiązanie sprawdza się idealnie dla mężczyzn, którzy chcą odjąć sobie lat i zapewnić młodzieńczy look. Od długiego czasu popularnością cieszy się fryzura męska typu pompadour, czyli potocznie nazywana na Davida Beckhama – mocno wygolone boki i dłuższa góra zaczesana do tyłu. Panowie mają duże pole do popisu, mogą dowolnie manipulować z długością boków, zaczesać włosy w tył, na bok lub z przodu w wersji z grzywką. Sprawdzą się stylizacje zarówno klasyczne, jak i te w stylu messy. Fryzura może być krótka lub długa, zgodnie z osobistymi preferencjami.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię zdjęć z zestawieniem najciekawszych stylizacji: LINK DO GALERII

Dodaj ogłoszenie