MOSiR Krosno bardzo blisko awansu do pierwszej ligi. Rewanż w Brzezinach powinien być formalnością

Tomasz Strzębała
Krośnieńscy pingpongiści są już niemal pewni awansu do pierwszej ligi
Krośnieńscy pingpongiści są już niemal pewni awansu do pierwszej ligi archiwum klubu
Zespół KSTAS MOSiR Sauna Line Krosno wygrał pierwszy mecz barażowy z MLUKS Brzeziny. Gospodarze rozbili rywali 10:0.

- Czekaliśmy na ten moment bardzo długo, w końcu się udało i wystarczą nam tylko dwa sety na wyjeździe, aby dokonać tego o czym marzymy my i nasi wierni kibice - mówią w krośnieńskim klubie.

Awans jest rzeczywiście na wyciągniecie ręki i wydaje się, że rewanż będzie tylko formalnością, tym bardziej, że pierwsze spotkanie toczyło się pod zdecydowane dyktando MOSiR-u. Miejscowi stracili tylko jednego seta w całym pojedynku, więc tylko kataklizm mógłby storpedować ich plany.

Nasz zespół jest bardzo zgrany, co widać po wynikach. Tu nie ma gry dla siebie, tu liczy się tylko drużyna

podkreślają sami zawodnicy z Krosna.

Rewanżowe spotkanie ze zwycięzcą II ligi grupy łódzko-świętokrzyskiej odbędzie się 18 czerwca o godzinie 17.00 w Brzezinach.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani