• GOL! Kieran Trippier dobrym uderzeniem daje nadzieje Anglikom.

• David Ospina wybronił strzał Jordana Hendersona!

• GOL! Marcus Rashford na boisku pojawił się późno, ale i tak będzie miał spory udział w ewentualnym awansie Anglików

• GOL! Juan Cuadrado mocnym strzałem zaskoczył golkipera Anglii.

• GOL! Nie myli się również kapitan Anglii. Harry Kane strzałem po ziemi pokonał Ospinę

• GOL! Radamel Falcao udanie rozpoczyna serię jedenastek.

• I rozpoczynamy rzuty karne. Dla Kolumbii to pierwsze w historii ich występów na mistrzostwach świata.

• Koniec drugiej części dogrywki. Zadecydują rzuty karne.

• Dobre wyjście z bramki Ospiny. Poradził sobie z dośrodkowaniem w pole karne po rzucie wolnym. Maguire nie doszedł do piłki.

• Dier wybił piłkę za linię końcową, zahamował atak Falcao ale sędzia popełnił błąd i nie pokazał rzutu rożnego Kolumbii

• Na boisku pojawił się Cristian Zapata. W miejsce Santiago Ariasa

• Niecelne uderzenie Diera głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

• Marcus Rashford ostatnim zmiennikiem w Anglii. Zszedł Kyle Walker

• Rose po indywidualnej akcji uderzył na bramkę Kolumbii. Zabrakło centymetrów

• Anglicy próbują, lecz widać, że brakuje im sił. Ich atakom brakuje dynamiki co wykorzystują defensorzy z Kolumbii

• Mina zahamował akcję rywali lewym skrzydłem. Tylko na chwilę. Strata Falcao zaowocowała kolejnym atakiem Europejczyków. Lingard przewrócił się, Anglicy tracą już siły

• Anglia teraz przycisnęła. Vardy coraz lepiej radzi sobie z przeciwnikami, ale brakuje tego ostatniego celnego strzału

• Mina opanował piłkę na własnej połowie. Nie pozwolił na dojście do niej Vardy'emuht

• Vardy złapany na pozycji spalonej po podaniu Kane'a. Uderzenie i tak niecelne

• Wracamy do gry

• Pierwszy kwadrans dogrywki za nami, a ćwierćfinalista wciąż nieznany.

• Kolumbijczycy ponownie próbowali skrzydłem. Tym razem defensywa Anglii nie pozwoliła na wdarcie się w pole karne.

• Falcao blokowany przez przeciwników, wygrał pojedynek w powietrzu. Strzał głową okazał się niecelny

• Po dośrodkowaniu Cuadrado głową uderzał Mina. Nad poprzeczką

• Po strzale Bacci Kolumbia będzie miała rzut rożny.

• Anglicy wymieniali podania w środku pola, ale nie potrafią stworzyć sobie sytuacji. Kolumbia przeważa nie tylko w defensywie, kolejna strata Lingaarda i podopieczni Pekermana ruszyli lewym skrzydłem.

• Danny Rose zastąpi w dogrywce Ashleya Younga

• Anglia w ostatnich minutach nie wychodzi z własnej połowy, natomiast Kolumbia wyszła z kolejnym atakiem. Falcao zatrzymany na skrzydle

• Pickford obronił kolejny strzał. W dogrywce Kolumbia znacznie aktywniejsza

• Kolumbijczycy środkiem pola próbowali wedrzeć się w pole karne. Udana interwencja Stonesa

• Cuadrado nie odebrał podania od Muriela, który popędził prawym skrzydłem. Anglicy przejęli piłkę

• Mocne starcie Younga z Barriosem. Obaj padli na ziemię, grę wznowią Anglicy

• Dogrywka rozpoczęta Przed nami dodatkowe 30 minut gry.

• Koniec meczu, ale będziemy mieć jeszcze dogrywkę. Kolumbia rzutem na taśmę, ale pozostaje w grze

• Mina doznał jeszcze urazu. Kolumbijczyk ma problemy z bieganiem, ale w dogrywce bedzie można dokonać czwartej zmiany

• GOL! Yerry Mina po dośrodkowaniu z rzutu rożnego doprowadza do wyrównania. Mamy dogrywkę!

• Mocne uderzenie Uribe. Mogła być to ostatnia szansa Kolumbii, ale będzie jeszcze rzut rozny

• Arbiter doliczył aż pięć minut do drugiej połowy

• A Jamie Vardy zastąpił Raheema Sterlinga

• Luis Muriel rusza na ratunek. Zmienił Juana Quintero

• Strzał Falcao po ziemi w środek bramki. Pickford nie mógł mieć problemów.

• Kolumbia ma coraz mniej czasu. Mocniej ruszyła do ataku. Od kilku minut na połowie przeciwnika. Kolejne wrzutki w pole karne, futbolówką partnerzy szukają Falcao. Niecelna próba kapitana

• Długie zagranie Anglików z rzutu wolnego. Sterling nie zdołał dojść do piłki.

• Akcja Kolumbii prawym skrzydłem. Wyminęli rywali i strzał z pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Pierwsza zmiana w ekipie z Anglii. Eric Dier za Delego Alli

• Mateus Uribe zastąpił Davinsona Sancheza

• Lingard ruszył skrzydłem, lecz ponownie przewrócony przed polem karnym. Kolumbijczycy nie odstawiają nogi.

• Sterling ruszył środkiem boiska i zagrał pod bramkę do Lingarda. Ten stracił jednak piłkę.

• Dośrodkowanie w pole karne i do piłki dobiegał Kane. Tym razem nie zdołał oddać strzału

• Maguire głową uderzył po dośrodkowaniu z rogi. Nad poprzeczką

• Sanchez wybił wrzutkę Anglików w pole karne. Będzie rzut rozny

• Sterling złapany na pozycji spalonej po długim podaniu na lewe skrzydło.

• Jesse Lingard ukarany teraz żółtą kartką. Stracił piłkę i próbował zahamować rywali

• Young przewrócony przez dwóch rywali nie podnosi się z murawy. Potrzebna interwencja medyków

• Anglia prowadzi i wciąż utrzymuje się przy piłce. Teraz rajd lewą stroną i przerzut w kierunku Trippiera. Ten nie doszedł jednak do piłki..

• I będzie rzut karny dla Anglii!

• Jordan Henderson z żółtą kartką za przepychanki.

• Arbiter nie podjął jeszcze decyzji, spore dyskusje wśród Kolumbijczyków. Są też przepychanki. Możliwa jedenastka po fualu na Kane

• Wcześniej żółtą kartką ukarany Davinson Sanchez, który był sprawcą tego karnego.

• Strzałów na bramki jakby brak, natomiast napięcie rośnie. Kolumbijczycy coraz częściej uciekają się do fauli czy brutalniejszych zagrań. Najczęściej atakowany Kane. Kapitan Anglii ponownie przewrócony. Spore wątpliwości.

• Santiago Arias ukarany żółtą kartką za walkę w powietrzu z Kane'm

• Kolumbia utrzymuje się przy piłce, ale to koniec pozytywów. Nie potrafią zagrozić bramce Anglików, którzy mocno zwolnili obroty.

• Leniwy ten początek drugiej połowy. Powoli piłka toczy się w środku pola, Kolumbia niby próbuje, ale bez efektu.

• Druga połowa rozpoczęta. Czy przyniesie gole?

• Koniec pierwszej połowy. W Moskwie bez goli.

• Alli doznał urazu. Potrzebował pomocy medyków, ale raczej zdoła wrócić na murawę.

• Sanchez w ostatniej chwili przeszkodził Lingardowi w oddaniu strzału po kontrataku.

• Quintero po podaniu Falcao oddał pierwszy w tym meczu celny strzał na bramkę Anglii. Pickford poradził sobie z uderzeniem zza pola karnego.

• Quintero nie zdołał odebrać długiej wrzutki w pole karne Anglii. Bez zagrożenia pod bramką Pickforda. Golkiper nie miał jeszcze okazji do interwencji w tym spotkaniu.

• Trippier bezpośrednio uderzył na bramkę. Nad murem, ale obok bramki.

• Ogromne zamieszanie i dyskusje. Przepychanki między zawodnikami i jeden z Anglików położył się na murawie. Ukarany żółtą kartką Wilmar Barrios

• Lerma sfaulował Kane'a na własnej połowie i znowu rzut wolny dla Anglii.

• Kane nie zdołał dojść do dośrodkowania od Hendersona i futbolówka przez nikogo nie odebrana wyleciała za linię końcową.

• Quintero niedokładnie zagrał do Falcao i piłkę ponownie przejęli Anglicy. Znacznie dłużej się przy niej utrzymują.

• Starcie Cuadrado z Maguire'm. Walka na skrzydle, ale futbolówka wyleciała za linię boczną. Spadło nieco tempo, ale Anglicy wciąż przeważają.

• Sterling szybciej ruszył środkiem, ale zatrzymany przez Minę.

• Anglicy wciąż w ataku. Wymieniają podania na połowie rywala bez większego problemu. Nie moga jednak skierować piłki w pole karne. Kolumbia całą jedenastką na własnej połowie i radzi sobie doskonale w defensywie.

• Dawno nie było stałego fragmentu gry dla Anglików, ale ponownie rzut wolny. Strzał Maguire'a zablokowany i będzie jeszcze korner.

• Cuadrado przedzierał się prawą stroną. To własnie skrzydłem Kolumbijczycy chcieli zaskoczyć Anglików. Nic z tego, nie dotarli nawet pod pole karne.

• Strzał Sancheza z dystansu zablokowany. Kolumbia po raz pierwszy od dłuższego czasu wyszła z połowy. Nie ma powodów do optymizmu

• Alli podawał z prawej strony do Sterlinga ale ten znalazł się na pozycji spalonej. Wszystko pod kontrolą miał zresztą Mina

• Wysoki pressing Anglików nie pozwala na sytuacje ze strony Kolumbii. Teraz próbowali wyjsć z własnej połowy, lecz Europejczycy nie dają się zaskoczyć w defensywie.

• Lingard z Trippierem przebili się prawą stroną. Dośrodkowanie w kierunku Kane'a. Niecelne uderzenie kapitana Anglii w kierunku dalszego słupka

• Od kilku minut trwa oblężenie pola karnego Kolumbii. Anglia wywalczyła sobie już ogrom stałych fragmentów gry, lecz brakuje strzałów.

• I znowu stały fragment gry dla Anglików. Tym razem rzut wolny. Trippier w pole karne, lecz ponownie górą Kolumbijczycy. Wybijają piłki z pola karnego, ale futbolówka szybko tam wraca.

• I kolejna akcja Anglików zakończona wybiciem piłki za linię końcową. Po kornerze Younga Stones faulował w polu karnym. Od bramki Kolumbia.

• Trippier posłał piłkę z kornera w pole karne. Tam jednak lepiej odnaleźli się Kolumbijczycy

• Zablokowany strzał Sterlinga z prawej strony.

• Nadlatującą z rogu piłkę wyłapał golkiper Kolumbii.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Anglików zaowocowało strzałem Younga. Dobra reakcja Kolumbii i będzie korner.

• Gra wciąż toczy się na połowie Anglików. Wymieniają się podaniami, w końcu ruszyli lewym skrzydłem. Sterling zahamowany pod polem karnym.

• Kolumbijczycy utrzymują się przy piłce. Krótkimi podaniami próbowali przedostać w pole karne. Próba wrzutki pod bramkę odczytana jednak przez rywali.

• dobry powrót Kane'a i Anglicy szybko odebrali rywalom piłkę. Na razie spokojna wymiana w środku pola.

• I ruszyli. Od środka rozpoczęli Kolumbijczycy, a konkretnie ich kapitan.

• Czas na przywitanie kapitanów: Radamela Falcao i Harry'egop Kane'a oraz losowanie stron.

• Czas na hymny narodowe. Najpierw Kolumbia, później Anglia.

• Mark Geiger wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Dla arbitra z USA to trzecie spotkanie podczas tego mundialu. Drugi raz jest na mistrzostwach świata

• Zwycięzca tego spotkania w ćwierćfinale zmierzy się ze Szwecją, która dzisiaj pokonała 1:0 reprezentację Szwajcarii.

• Rozgrywane w Moskwie na stadionie Spartaka spotkanie poprowadzi Mark Geiger z USA. Pierwszy gwizdek o 20.

• Już za moment wszystko będzie jasne. Przed nami ostatni mecz 1/8 finału mundialu w Rosji. Dzisiaj wieczorem będziemy znali już całą najlepszą ósemkę. O ostatnie miejsce w futbolowej elicie zawalczą Kolumbia oraz Anglia.

Bartłomiej Modzelewski

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mundial 2018. Mecz Kolumbia - Anglia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mundial 2018. Mecz Kolumbia - Anglia ONLINE. Oba zespoły od kilku lat znajdują się w czołówce światowego futbolu. Przynajmniej na papierze bo sukcesów jak nie było, tak nie ma. Może teraz Harry Kane lub Radamel Falcao doprowadzą swoich kolegów przynajmniej do strefy medalowej? Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mundial 2018. Mecz Kolumbia - Anglia ONLINE

Cztery lata temu wydawało się, że Kolumbia może być czarnym koniem Mistrzostw Świata. Po Brazylijskich boiskach szalał James Rodriguez, który później został królem strzelców. Sił wystarczyło jednak tylko na ćwierćfinał, chociaż narobili bardzo dużo strachu gospodarzom turnieju.
    Historia lubi się powtarzać i awans do najlepszej ósemki świata jest jak najbardziej realny. Wielkie zaangażowanie widoczne było w meczu z Polską. Kolumbijczycy nie dali naszym reprezentantom żadnych szans. Szczególnie groźnie wyglądały kontrataki prowadzone przez Juana Cuadrado. Piłkarz Juventusu szalał po prawym skrzydle niczym Ferarri, pozostawiając w dalekim tyle Macieja Rybusa.

Teraz na ekipę z Ameryki Południowej czekają Anglicy. Liderem zespołu jest oczywiście Harry Kane, który od dłuższego już czasu pokazuje znakomitą formę. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że gracz Tottenhamu przewodzi klasyfikacji króla strzelców pozostawiając w tyle m.in Cristiano Ronaldo czy Romelu Lukaku. Lwy Albionu muszą również zmazać plamę po ostatnich Mistrzostwach Świata, kiedy to nawet nie wyszli z grupy ulegając Kostaryce i Urugwajowi.

Wielkim problemem Kolumbijczyków może być brak Jamesa Rodrigueza. Występ gwiazdora Bayernu stoi pod wielkim znakiem zapytania, gdyż od meczu z Senegalem, w którym zagrał tylko 30 minut narzeka na ból łydki. Absencja tak kreatywnego zawodnika może stanowić ogromny problem.

- Jeśli nie awansujemy do półfinału, to będę w szoku. Na początku turnieju mówiliśmy, że ćwierćfinał będzie wielkim osiągnięciem. Teraz taki wynik będzie rozczarowaniem. Kolumbia jest słaba, w dodatku James doznał kontuzji. Później zagramy ze Szwecją albo Szwajcarią. Szanuję obie drużyny, ale jeśli nie potrafisz ich pokonać, to nie ma o czym myśleć - skomentował Paul Merson, były reprezentant Anglii.

Mundial 2018. Mecz Kolumbia - Anglia TRANSMISJA TV

Studio przed meczem Kolumbia - Anglia rozpocznie się o godz. 19:30 w TVP Sport, a o godz. 19:45 również w TVP 1. Początek transmisji ze spotkania o godz. 19:50 w TVP Sport i TVP 1. Mecz komentować będą Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak (z Moskwy). Spotkanie będzie można obejrzeć również w internecie na sport.tvp.pl.

20:00 mecz Kolumbia - Anglia