Na Dzień Kobiet Klinika La Perla w Rzeszowie przygotowała duże obniżki na zabiegi na ciało

Artykuł sponsorowany

Wideo

Zobacz galerię (8 zdjęć)
Rozmowa z Adrianną Król, managerem Kliniki La Perla w Rzeszowie. - Specjalnie z myślą o tak wyjątkowym święcie, jakim jest Dzień Kobiet, klinika La Perla przygotowała 20-procentową zniżkę na zabiegi na ciało wykupione w pakietach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z kosmetologami. Oferta promocyjna ważna jest od dzisiaj do 8 marca - mówi Adrianna Król.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Jakie zabiegi upiększające Klinika La Perla poleca swoim klientkom?

Większość kobiet w okresie wiosennym zaczyna gorączkowo szukać sposobów na przywrócenie swojej skórze jędrności, jednocześnie chcąc pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, które pojawiły się po zimie. Zaczynamy od diet i wzmożonych treningów, które, niestety, nie zawsze przynoszą wymarzone rezultaty. Dlatego też w tym okresie polecamy zabiegi, dzięki którym odsłaniane nogi będą zgrabne i lekkie, a brzuchy smukłe i płaskie. Przede wszystkim są to zabiegi takie jak Liporadiologia Vinci czy Alma Accent. Robiąc zabiegi regularnie, zapobiegniemy pojawieniu się cellulitu, a skóra równocześnie stanie się jędrniejsza. W przypadku rozstępów najlepszą metodą jest Karboxyterapia - zabieg, który wykorzystuje dwutlenek węgla i przynosi spektakularne efekty.

A jak możemy skutecznie walczyć z opornie zlokalizowaną tkanką tłuszczową, która pomimo diety i aktywności fizycznej nie znika?

Niestety, ale miejscowo skumulowany tłuszcz jest trudny do usunięcia. Z pomocą jednak przychodzą nam najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w medycynie estetycznej. Największym ich atutem jest szybki i długotrwały efekt. Jednym z takich zabiegów jest SculpSure, który na wiosnę staje się jednym z ulubionych zabiegów klientek Kliniki La Perla. Dzięki niemu podczas jednego 25-minutowego zabiegu jesteśmy w stanie w 25 procentach zniwelować tkankę tłuszczową z leczonego obszaru.

Większość z nas z biegiem lat boryka się z utratą jędrności skóry ciała. Jak możemy temu zaradzić?

Staramy się wtedy sięgać po różnego rodzaju kosmetyki, które często są niewystarczające. Lepsze efekty możemy osiągnąć w połączeniu z zabiegami ujędrniającymi. Klinika La Perla w Rzeszowie swoim klientom może polecić takie zabiegi jak Liporadiologie Vinci czy Alme Accent. Obydwa zabiegi są silnie modelujące sylwetkę. Po ich zastosowaniu będziemy mogły śmiało prezentować swoje ciało w bikini.

Jak poradzić sobie z zastojami wody w organizmie?

Gromadzenie wody w organizmie to niestety zmora XXI wieku. Coraz częściej prowadzimy niezdrowy tryb życia, zapominając o nawodnieniu organizmu i odpowiedniej diecie. Na szczęście ktoś mądry odkrył urządzenia drenujące całe ciało. Takim urządzeniem jest m.in. Icoone. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, reguluje przepływ limfy w organizmie, a co za tym idzie, poprawia krążenie, jednocześnie ujędrniając skórę ciała. Już po pierwszym zabiegu zauważalne jest zmniejszenie obrzęków.


Zbliża się Dzień Kobiet. Czy z tej okazji Klinika La Perla zaoferuje klientom coś specjalnego?

Wszystkie zabiegi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdej klientki, niezależnie od wieku. Specjalnie z myślą o tak wyjątkowym święcie, jakim jest Dzień Kobiet, Klinika La Perla przygotowała 20-procentową zniżkę na zabiegi na ciało wykupione w pakietach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z kosmetologami. Oferta promocyjna ważna jest od dzisiaj do 8 marca. Zapisy pod numerem telefonu: 533.363.665 (Klinika La Perla Spa, Hotel Hilton Garden Inn/Millenium Hall p.II, al.Kopisto 1, Rzeszów).

A zabiegi lepiej kupować w pakietach czy osobno?
Oczywiście, w pakietach. Realizacja zabiegów w serii to przede wszystkim oszczędność pieniędzy, widoczne rezultaty i pełna efektywność zabiegów.

Dodaj ogłoszenie