Są to linie: „A” (Matuszczaka pętla, 9-16.50 - cmentarz Wilkowyja, 9.25-17.15), „B” (Hetmańska-stadion, 9.10-17 - cmentarz Wilkowyja, 9.32-17.02), „C” (Mikołajczyka pętla, 9.05-16.55 - cmentarz Wilkowyja, 9.30-17.20), „D” (Obr. Poczty Gdańskiej pętla, 8.55-17.05 - cmentarz Wilkowyja, 9.21-17.11), „F” (Wita Stwosza/Langiewicza, 9--16.50 - cmentarz Wilkowyja, 9.27-17.17), „G” (kard. K. Wojtyły, 9.05-17.15 - cmentarz Wilkowyja, 9.34-17.04), „H” (bł. Karoliny, 9.10-17 - cmentarz Wilkowyja, 9.36- 17.06), „K” (Poselska pętla, 9.30-17 - Malawa OSP, 9-17), „M” (mjr. Kopisto uniwersytet, 9-16.50 - cmentarz Wilkowyja, 9.24--17.14) oraz „S” (Krakowska/Ceramiczna, 9-17.10 - cmentarz Wilkowyja, 9.26-17.16).
Autobusy linii: „A”, „B”, „C”, „D”, „F”, „G”, „H”, „M” i „S” - kursują co ok. 20 min, natomiast „K” - co ok. 45 min. Obowiązują na nich ceny biletów jak dla pozostałych linii miejskich. Ważne są wszystkie bilety okresowe, a także uprawnienia do bezpłatnych i ulgowych przejazdów.
Przystanki, na których zatrzymują się autobusy linii specjalnych oznaczone są tabliczką: „Linia specjalna – znicz”.
ZTM zachęca do wcześniejszego kupowania biletów.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Fitkau-Perepeczko nie nosi stanika. Pokazała z bliska, jak wygląda jej dekolt!
- Tak wygląda Bohun z "Ogniem i Mieczem". 60-latek nie przypomina siebie sprzed lat
- Wystrojona Cichopek dystansuje się od Kurzajewskiego na imprezie. Kryzys w niebie?
- Nieznana przeszłość Anity Werner. Zdjęcia dziennikarki w negliżu