Na uczelni specjaliści podpowiedzą, jak zarządzać firmą

  Na uczelni specjaliści podpowiedzą, jak zarządzać firmą

  Beata Terczyńska

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Na uczelni specjaliści podpowiedzą, jak zarządzać firmą

  ©sxc.hu

  WSIiZ proponuje młodym, przedsiębiorczym studentom warsztaty biznesowe, które przygotują ich do prowadzenia własnego biznesu.
  Na uczelni specjaliści podpowiedzą, jak zarządzać firmą

  ©sxc.hu

  Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej to szansa na ponadprzeciętne dochody czerpane z tego, co lubimy robić. To odpowiedzialna wolność, która jest bezcenna - mówi Wojciech Jankowski, ekspert ds. inwestycji kapitałowych, właściciel Consultingu.

  Podczas zajęć praktycznych studenci dowiedzą się, jak zaplanować własny biznes i skutecznie nim zarządzać.
  - Warsztaty biznesowe poprowadzą eksperci oraz praktycy biznesu, dzięki czemu studenci będę mieć okazję nawiązać kontakty z ludźmi, którzy w biznesie osiągnęli sukces - mówi Urszula Pasieczna, rzeczniczka WSIiZ.

  Kreowanie koncepcji biznesu, kompendium wiedzy prawnej i finansowej dla przedsiębiorcy, źródła finansowania biznesu oraz sposoby inwestowania kapitału czy też nowoczesny marketing z wykorzystaniem Internetu - to tylko niektóre z tematów.
  Nauka zarządzania portfelem inwestycyjnym odbywać się będzie w nowoczesnym laboratorium finansowym symulującym rzeczywiste warunki inwestowania giełdowego. Studenci będą korzystać również z materiałów e-learningowych Instytutu Przedsiębiorczości Cisco.
  Warsztaty zakończą się przygotowaniem biznesplanu własnego przedsięwzięcia. W jego wykonaniu studenci mogą liczyć na indywidualne doradztwo i coaching ekspertów.

  - Student będzie mógł wykorzystać koncepcję na biznes w pracy dyplomowej. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni kwotą do 2500 zł - dodaje rzeczniczka. - Najlepsi pomysłodawcy biznesplanów będą mogli starać się o dofinansowanie z funduszu WSIiZ oraz korzystać z projektów wspierających przedsiębiorczość, realizowanych na uczelni (InnoFund) nawet do 200 tys. euro.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo