Najlepsi lotkarze walczyli o mistrzostwo Krosna. Wygrał miejscowy darter, pozostałe stopnie podium dla zawodników z Rzeszowa

Od lewej stoją: Dariusz Furman, Adrian Michna, Waldemar Czajkowski i Krzysztof Furman Archiwum
Adrian Michna zajął pierwsze miejsce w II Mistrzostwa Krosna w steel darcie, które odbyły się odbyły w klubie K-15. W finale krośnieński zawodnik pokonał 5:2 Dariusza Furmana (Rzeszów). Trzecią pozycję wywalczył Waldemar Czajkowski (Trójkąt Rzeszów).

- Finał przegrałem, ale ogólnie jestem zadowolony, bo w ostatnim czasie miałem zniżkę formy i zajmowałem w turniejach raczej dalsze miejsca – ocenił Dariusz „Fuji” Furman.

Waldemar Czajkowski potwierdził w Krośnie, że jest w formie. Niedawno wygrał Turniej Zaliczany do Grand Prix Mielca, a tuz przed występem w krośnie zajął 2. miejsce drugi w dębickim turnieju Champions Cup 2018. – W półfinale Waldek przegrał z „Fujim” 3:4, za to w małym finale ograł 4:1 jego brata, Krzysztofa.

- Zawody były świetnie zorganizowane. Frekwencja może nie była duża, ale do Krosna zawsze warto przyjechać, bo startują świetni zawodnicy, którzy gwarantują wysoki poziom – podkreśla Waldek.

Końcowa kolejność: 1. Adrian Michna, 2. Dariusz Furman, 3. Waldemar Czajkowski, 4. Krzysztof Furman, 5. Hubert Paradysz, Maciej Hawrot, Grzegorz Janik, Hieronim Furgał, 9. Marek Hawrot, Dariusz Jamrozek, Marek Lenart, Adam Bazuń, 13. Radosław Przybyła, Kamil Marcinek, Krzysztof Klimaszewski, Mieszko Ciuła, 17. Krzysztof Klocek, 17. Agnieszka Furman.
W turnieju pań II Mistrzostwa Krosna wygrała Agnieszka Furman (Rzeszów).