Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 13
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
KURIER...
fot. pixabay.com

Najnowsze oferty pracy w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. Ile można zarobić i w jakich zawodach?

KURIER

Wynagrodzenie brutto: od 4 650 PLN

Miejsce pracy: Rudna Mała (pow. rzeszowski)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków:
do uzgodnienia

Wymiar etatu: 1

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Inne wymagania: PRAWO JAZDY KAT. B / ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: telefon

Zobacz również

Władze powiatu mogileńskiego wybrane

Co dalej po meczu ŁKS - Śląsk? To będzie dla mnie duży egzamin

Polecamy

Wypadek z udziałem ratowników GOPR! Jeden z mężczyzn nadal przebywa w szpitalu

Pogoń Szczecin zagra w europejskich pucharach? Kamil Grosicki: Kolejna lekcja w życiu

ROZMOWA

Kowalkiewicz – Lucindo: „Zapowiada się bardzo krwawa walka”. Gdzie oglądać?