Najsympatyczniejsza Drużyna Podkarpacia: w 1/16 finału słabszy odpada

Przemysław Markocki
Ubiegłoroczny finał plebiscytu – towarzyski mecz Błękitnych Jaślany z drużyną Nowin. KRZYSZTOF KAPICA
Pierwsza runda plebiscytu na Najsympatyczniejszą Drużynę Podkarpacia za nami. W grze zostały tylko 32 zespoły, które rywalizować będą w parach. Dalej przejdą tylko zwycięzcy.

PARY 1/16 FINAŁU

Mistrzowie grają dalej

Zwycięzcą pierwszej rundy zostali piłkarze Plantatora Nienadówka (109 głosów), którzy triumfowali w naszej zabawie przed dwoma laty. Na drugiej pozycji uplasowali się piłkarze Strugu Tyczyn (105), a trzecie miejsce zajęli ubiegłoroczni zwycięzcy - Błękitni Jaślany (53). Tuż za podium uplasowała się drużyna siatkarek - Polonia POSiR Przemyśl (49).

Dużo słabiej spisali się zwycięzcy pierwszej edycji naszej zabawy - Zorza Trzeboś z 10 głosami zajęła dopiero 18. pozycję, ale gra dalej.

Rzutem na taśmę awansowały zespoły Iskry Cieszacin Wielki, ŁKS Łowisko, Szarotka Nowy Borek (piłka nożna), Heiro Rzeszów (futsal), AZS UR Rzeszów (siatkówka) oraz Siódemka Radio Taxi 19191 Rzeszów (dart angielski) - wszystkie otrzymały po zaledwie 6 głosów.

W pierwszej rundzie kibice wysłali łącznie 715 SMS-ów. W przypadku równej ilości głosów o miejscu decydowała kolejność zgłoszeń.
Zaczynamy od zera

W 1/16 finału żarty się skończyły. 32 najlepsze drużyny zostały podzielone na pary i dalej rywalizować będą wg drabinki. SMS-y wysyłać można już teraz.

Głosowanie w tej rundzie potrwa do niedzieli 29 maja do godz. 16. Numery drużyn i numer SMS nie zmieniły się. Aktualny ranking znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Wszystkie głosy oddane do tej pory zostają wyzerowane, a rywalizacja toczy się od nowa (będzie tak w każdej kolejnej rundzie). Tym razem jednak zespół, który otrzyma mniej głosów odpada. W przypadku remisu nie będzie dogrywki - o awansie zadecyduje miejsce zajęte w pierwszej rundzie.

Nagrody czekają

Zwycięzcy pojadą całym zespołem na weekendowy pobyt do ośrodka sportowo-szkoleniowego Maraton w Lubenii. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają miesięczne karnety open dla całej drużyny do City Fitness w Rzeszowie. Zespół, który zajmie trzecie miejsce otrzyma stroje sportowe dla całej drużyny ufundowane przez firmę MAAWsport.
By zagłosować wyślij SMS o treści ndruzyna.nr pod nr 72069. Koszt jednego SMS-a to 2,46 z VAT