Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (18...

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (18 kwietnia 2012)

    Marcin Jastrzębski

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (18 kwietnia 2012)

    ©fot. Krystyna Baranowska

    Zapraszamy do śledzenia wyników zakończonych spotkań z niższych lig. Czekamy również na wasze komentarze - sprawdź wynik swojej drużyny bezpośrednio po końcowym gwizdku.
    Najszybsze wyniki meczów z niższych lig na Podkarpaciu (18 kwietnia 2012)

    ©fot. Krystyna Baranowska

    Najszybsze wyniki z klas A, B i C na Podkarpaciu (18 kwietnia), mnóstwo sportowych emocji w naszych portalu.

    Zapraszamy:

    Wyniki: piłka nożna, klasy A, B i C - zaległe mecze





    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Krosno

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Targowiska 7 21 18:1
    2. Krosno 7 17 11:1
    3. Korczyna 7 14 16:7
    4. Kołaczyce 7 12 15:9
    5. Przysietnica 7 12 8:8
    6. Rymanów 7 11 13:13
    7. Tarnawa 7 11 12:12
    8. Jasło 7 10 8:8
    9. Ustrzyki 7 10 10:13
    10. Nafta 7 8 14:14
    11. Odrzykoń 7 8 8:12
    12. Nienaszów 7 7 9:10
    13. Dukla 7 7 8:14
    14. Kopytowa 7 5 9:19
    15. Sieniawa 7 4 10:17
    16. Iwonicz 7 1 6:16
    1 awans, 13-16 spadek

    Tabela Klasy A Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Nowotaniec 5 12 22:7
    2. Bukowsko 5 12 19:8
    3. Uherce 5 11 12:3
    4. Bażanówka 5 10 13:15
    5. Grabownica 5 10 9:10
    6. Nowosielce 5 9 9:7
    7. Lesko 5 8 10:8
    8. Poraż 5 6 14:13
    9. Pakoszówka 5 6 9:8
    10. Niebieszczany 5 4 8:12
    11. Bezmiechowa 5 4 5:14
    12. Pisarowce 5 3 6:21
    13. Zarszyn 5 3 3:14
    14. Długie 5 2 4:7
    1 awans, 13, 14 spadek

    Tabela Klasy A Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Grabówka 5 13 13-3
    2. Jabłonica 5 15 12-3
    3. Krościenko 5 12 10-5
    4. Zmiennica 5 10 7-8
    5. Posada Górna 5 10 14-12
    6. Brzozów 5 8 7-8
    7. Lubatówka 5 7 16-11
    8. Klimkówka 5 7 12-11
    9. Iskrzynia 5 6 6-9
    10. Kombornia 5 4 13-12
    11. Haczów 5 4 5-9
    12. Rogi 5 3 2-10
    13. Wesoła 5 3 11-15
    14. Izdebki 5 1 5-17
    1 awans, 13, 14 spadek

    Tabela Klasy A Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Skołyszyn 3 7 9-1
    2. Zarzecze 3 7 7-1
    3. Łężyny 3 7 9-5
    4. Czeluśnica 3 7 5-3
    5. Łęki Dukielskie 3 6 10-5
    6. Sobniów 3 6 5-6
    7. Chorkówka 3 5 4-2
    8. Łubno 3 3 4-5
    9. Bieździedza 3 3 4-7
    10. Mrukowa 3 3 3-9
    11. Faliszówka 3 1 4-6
    12. Lubla 3 1 4-7
    13. Osobnica 3 1 1-5
    14. Zręcin 3 1 4-10
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Zagórz 5 15 22-5
    2. Górzanka 5 13 24-7
    3. Średnia Wieś 5 10 11-6
    4. Jankowce 5 10 14-9
    5. Lutowiska 5 9 14-10
    6. Polańczyk 5 8 12-11
    7. Olszanica 5 8 13-12
    8. Czaszyn 5 7 7-7
    9. Tyrawa Wołoska 5 4 8-15
    10. Myczkowce 5 1 4-20
    11. Łukowe 5 0 5-13
    12. Ustjanowa 5 0 2-21
    1 awans, 2 baraże

    Tabela Klasy B Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Strachocina 5 13 22-2
    2. Głębokie 5 13 15-3
    3. Płowce 5 10 19-6
    4. Markowce 5 10 15-9
    5. Rymanów 5 9 16-13
    6. Orion Pielnia 5 9 10-13
    7. Odrzechowa 5 7 9-16
    8. Orzeł Milcza 5 6 15-15
    9. Wróblik 5 6 7-11
    10. Pakoszówka II 5 3 9-21
    11. Srogów 5 1 5-15
    12. ULKS Czerteż 5 0 2-20
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Hłudno 5 13 15-6
    2. Niebocko 5 11 10-5
    3. Górki 5 6 20-7
    4. Golcowa 4 9 13-3
    5. Jabłonka 5 9 13-10
    6. Jaćmierz 5 8 8-5
    7. Trześniów 5 6 6-8
    8. Wzdów 5 3 7-18
    9. Jasionów 5 6 14-10
    10. Domaradz 4 6 10-9
    11. Nozdrzec 5 4 7-11
    12. Dydnia 5 3 2-33
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jasionka 5 15 22:2
    2. Jasienica 5 12 20:2
    3. Głowienka 5 10 17:5
    4. Lubatowa 5 10 14:12
    5. Jaśliska 5 10 5:3
    6. Węglówka 5 9 16:11
    7. Krosno 5 7 13:8
    8. Pustyny 5 6 11:15
    9. Równe 5 3 2:15
    10. Bóbrka 5 3 6:17
    11. Miejsce P. 5 3 5:23
    12. Wrocanka 5 0 5:23
    1 awans

    Tabela Klasy B Krosno V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Szebnie 5 15 21-3
    2. Świerzowa 5 13 14-2
    3. Moderówka 5 12 18-4
    4. Kobylany 4 12 13-4
    5. Żeglce 4 6 10-7
    6. Szczepańcowa 5 6 9-13
    7. Wojaszówka 5 4 10-15
    8. Nurt Potok 4 3 6-12
    9. Brzezówka 4 1 5-15
    10. Łęki Strzyżowskie 4 1 6-15
    11. Chlebna 5 1 6-25
    1, 2 awans

    Tabela Klasy B Krosno VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Osiek Jasielski 5 12 18-6
    2. Łubienko 5 12 13-4
    3. Nowy Glinik 5 10 8-2
    4. Błażkowa 5 10 10-7
    5. Makowiska 5 9 9-14
    6. Dębowiec 4 9 8-9
    7. Brzyska 5 7 9-7
    8. Święcany 5 6 5-6
    9. Niegłowice 5 5 4-6
    10. Nowy Żmigród 5 3 3-11
    11. Hankówka-Brzyszczki 4 1 5-11
    12. Warzyce 5 0 1-13
    1 awans, 2 baraż

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    SAMORZĄDOWIEC PODKARPACIA Wyniki głosowania!

    SAMORZĄDOWIEC PODKARPACIA Wyniki głosowania!

    Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

    Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

    Spektakl

    Spektakl "Mężczyzna idealny" w październiku w Filharmonii Podkarpackiej