Największe partie opozycyjne w Rzeszowie

Anna Janik
18.06.2016. rzeszow . grzegorz schetyna polska 2.0 platforma na rynku w rzeszowiefot bartosz frydrych brak
Platforma Obywatelska rozpoczęła dziś w Rzeszowie cykl regionalnych konwencji wyborczych. Z kolei posłowie Nowoczesnej, na czele z Kamilą Gasiuk-Pihowicz konsultowali z mieszkańcami swój program wyborczy.

Choć wybory dopiero za trzy i pół roku, partie opozycyjne myślą o nich już teraz i zaczynają swój marsz po władzę. Na rynku w Rzeszowie pojawili się dziś przewodniczący partii Grzegorz Schetyna, wiceprzewodniczący Tomasz Siemoniak, była marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, Michał Boni, Jan Olbrycht, Andrzej Halicki, Krzysztof Heller. Nie zabrakło także podkarpackich posłów: Krystyny Skowrońskiej, Joanny Frydrych, Zdzisława Gawlika i europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej. Jak podkreślali, cykl 16 konwencji wyborczych prezentujących program PO "Polska obywatelska 2.0", z którym partia zamierza iść do wyborów samorządowych i parlamentarnych, celowo rozpoczynają w stolicy Podkarpacia-symbolu zmian dokonanych dzięki unijnym środkom.

- Widać ważne rzeczy muszą się zaczynać tutaj w Rzeszowie. Traktujemy to bardzo poważnie, bo nie chcemy, żeby ten nowy program, który chcemy przedstawić we wrześniu i z którym chcemy dalej pracować do zwycięskich wyborów był pisany w gabinetach, ale był konsultowany z ludźmi - tłumaczył Siemoniak. - Co tydzień aż do 24 września będziemy w innym polskim mieście. To nie będą przemowy działaczy, ale panele i dyskusje. Nie o Platformie, ale o Polsce. Najpierw poruszymy temat cyfryzacji, bo to klucz do wielu spraw w gospodarce, edukacji, administracji. Ale przede wszystkim chcemy w tym naszym programie widzieć człowieka, obywatela i wszystko to, co jest wokół niego - dodawał.

Z kolei Grzegorz Schetyna przypomniał hasło promocyjne miasta "Rzeszów-stolica innowacji" i nazwał stolicę Podkarpacia symbolem sukcesu wszystkich Polaków. Podkreślał, że na przykładzie naszego miasta najlepiej widać, że hasło "Polska w ruinie" było politycznym fałszem. Pytany o to, co może zaoferować wyborcom, czego nie proponuje dziś PiS odpowiada, że nie zamierza niczego obiecywać.

- My chcemy pisać program, który w przeciwieństwie do PiS będziemy realizować. To będzie długi marsz, ale każdy dzień jest ważny i musi być przez nas przepracowany. Musimy pokazać Polakom, że chcemy zbudować nową Platformę, że bardzo nam na tym zależy, że PO jest w stanie wziąć odpowiedzialność za Polskę, jak przez te ostatnie 8 lat - mówił Schetyna.

Podczas, gdy na Rynku trwała dyskusja poświęcona cyfryzacji w klubie Life House swoich zwolenników zgromadziła Nowoczesna. Jej działacze zdecydowanie odcinali się od tego, co robiła w tym czasie PO podkreślając, że na to spotkanie mieszkańców Rzeszowa zapraszali dużo wcześniej.

- To już jest któryś raz, kiedy robią coś po nas, ale my się nie oglądamy, robimy swoje. 18 czerwca w Krakowie, Rzeszowie i Poznaniu rozpoczynamy konsultacje naszego programu - mówił Mirosław Nowak, szef podkarpackich struktur Nowoczesnej. - Bo w przeciwieństwie do naszych oponentów jesteśmy partią, która ludzi słucha, a nie nie tylko do nich mówi.

Spotkanie zostało podzielone na panele tematyczne, które moderowali politycy Nowoczesnej, w tym Marta Golbik, Grzegorz Furgo, Radosłąw Lubczyk i Kamila Gasiuk-Pihowicz. Tematyka dotyczyła m.in. ładu konstytucyjnego, praw kobiet, patriotyzmu, mediów publicznych i gospodarki. Wśród haseł jakie padały ze sceny słychać było twierdzenia, że PiS zawłaszczyło barwy narodowe, używając ich do swoich politycznych potrzeb, podczas gdy one są własnością wszystkich, że partia Jarosława Kaczyńskiego zaczęła narzucać kobietom rolę w społeczeństwie bez pytania ich o zdanie, a sam prezes, choć nie ma żony, decyduje o tym, jak powinna wyglądać polityka prorodzinna.

- Wiele osób pyta dlaczego walka o Trybunał jest ważna. Dlatego odpowiadam, że mylą się ci, którzy twierdzą, że skończy się na wojence politycznej. Za chwilę wszyscy poczujemy skutki tego, co się dzieje w sferze stabilności polskiego prawa. Spadają wskaźniki gospodarcze, co oznacza mniejsze zatrudnienie a większe bezrobocie. Kolejne agencje ratingowe ogłaszają spadek ocen, a za tym będą szły automatyczne decyzje szeregu instytucji finansowych, które będą wycofywały pieniądze z polskiej gospodarki - mówiła Kamila Gasiuk-Pihowicz. - Program 500 plus to program zadłużania naszych dzieci. Dlatego trzeba zdawać sobie sprawę, że jeżeli w tym momencie my wszyscy, posłowie opozycji i obywatele nie powiemy stop, to nic tej machiny nie zatrzyma. Każdy z nas musi dołożyć cegiełkę do ochrony praworządności w Polsce. To jest czas działania, wszyscy musimy dołożyć starań, żeby Polska była państwem prawa -dodała.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa

Wideo

Komentarze 36

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

a
agenor
W dniu 19.06.2016 o 16:21, tylko to pozostało napisał:

No dobrze, powiedzmy, że pogonią - i co dalej? Kto następny? Powrót PO? - nie róbmy jaj. Czy może ta, pożal się Boże, lewica? - śmiech na sali. Kukiz? - przecież to PiS bis. Petru? - ręce opadają...Jest jeszcze człowiek, któremu nie dane było rządzić, może dlatego, że nigdy nie obiecywał ani 500+, ani zielonej wyspy, nie mamił czczymi obietnicami. Niektórych może drażni swoją osobą, co nie zmienia faktu, że wszystko, co mówi, jest stuprocentową racją. Mówi, co trzeba zrobić i najważniejsze, wie, jak to zrobić. Nie zwracam się tutaj do fanatyków wyżej wymienionych ugrupowań, bo są i tak straceni, ale wszystkich, którzy jeszcze nie ukierunkowali swoich politycznych poglądów, zachęcam do przeczytania na początek jakiejkolwiek wypowiedzi tego człowieka. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Korwin Mikke o...".

Nie wiem, dlaczego tak bardzo źle życzysz krajowi i jego mieszkańcom. Być może ktoś Cię mocno skrzywdził i ciągle o tym pamiętasz. Korwin to polityczny błazen i z tego pajacowania całkiem nieźle żyje /majątek o wartości ponad 10 mln zł/. Mądre hasła głosi wielu ludzi,to jest dość łatwe zajęcie. Natomiast do rządzenia trzeba mieć intelektualne zaplecze. Przerobiła to boleśnie koalicja PO-PSL, która na ważne stanowiska w państwie nie miała kogo powoływać,więc mianowali nieudaczników partyjnych i ich rządzenie skończyło się tak,jak to mogliśmy obserwować.

Korwin, pierwszy krytykant UE,poszedł tam zarabiać całkiem pokaźną forsę,mimo wielkiej niechęci do organizacji. Niezłe,co?

Głosuj na tych,którzy mają pomysły zbliżone do Twoich,wiedzą jak je wprowadzić w życie i dysponują kadrami do ich wdrażania.

z
zecik
W dniu 19.06.2016 o 06:30, czesiek napisał:

PO idzie na dno jak titanic :)

sld  juz  obok   "Titanika"......

S
Sprzedawczyki w Rzeszowie

Szkoda ze mnie tam niebylo bo pare butow by poszlo w zaklamane ryje.

l
ll
W dniu 19.06.2016 o 17:05, Polak napisał:

dlaczego PO nie reagowała

Czemu nie zapytasz dlaczego pisowski prezybzdet dał ukraińskim zbrodniarzom 4 mld złotych? :-) Że nie wspomnę o dyplomatołku waszczykowskim twierdzącym, że pomoc upadlinie to nasz obowiązek? :-) Jest to szczególnie dziwne bo to pis-qrewie od niepamiętnych czasów robi z siebie strażników historii i jedynych którzy "pamiętają" :-)

s
ss

oszuści zawsze będą kłamać aby im było dobrze PO Petru   złodzieje

P
Polak

dlaczego PO nie reagowała

~KuPamięci : 6e : O swoistej "wirtuozerii zbrodni" pisze dr Aleksander Korman w swoim referacie "Ukraińska Powstańcza Armia na terenach II Rzeczypospolitej Polskiej i jej stosunek do ludności polskiej" , opublikowanym w czasopiśmie "Na Rubieży" Nr 35/1999.

"Depolonizacja ziem wschodnich, rozpoczęta jeszcze za czasów I Rzeczypospolitej Polskiej, od pierwszego rozbioru Polski -1772 roku przez zaborców: rosyjskiego i austriackiego, była później konsekwentnie stosowana i zakończona już na terytorium II Rzeczypospolitej Polskiej przez terrorystów OUN-UPA, w zasadzie w roku 1945.

W rezultacie zabójstw indywidualnych, a potem mordów zbiorowych i rzezi kresowej ludności polskiej, terroryści OUN, a później OUN-UPA w okresie II wojny światowej - w latach 1939-1945 i jeszcze kilka lat po jej zakończeniu, zabili - przyjmując szacunkowo - około 500.000 Polaków, przy czym większość zginęła w tak straszliwych okolicznościach i z zastosowaniem tak wymyślnych tortur, przede wszystkim fizycznych, a niekiedy i psychicznych, że cywilizowany człowiek XX w. nie może tego pojąć i w to uwierzyć. Oprawcy OUN-UPA zabijali z chęci i potrzeby zabijania, aby drwić i rozkoszować się bestialskim okrucieństwem swoim, aby upajać się widokiem tortur, męczarnią zarówno dorosłych jak i dzieci oraz rozpaczą bezbronnych ofiar.

Znany rosyjski literat Aleksander Sołżenicyn wymienił ponad 50 metod tortur stosowanych w śledztwie przez NKWD np. zdejmowanie paznokci czy przypalanie ciała rozpalonym papierosem. Członkowie OUN-UPA - banderowcy prześcignęli znacznie NKWD stosując o wiele liczebniejsze i okrutniejsze rodzaje tortur wobec Polaków a niekiedy i wobec swoich rodaków nie akceptujących ich zbrodnicze praktyki. W UPA występowała w zasadzie solidarność zbrodnicza wśród jej członków. Każdy kandydat na członka UPA musiał najpierw dokonać zbrodni zabójstwa "Lacha" np. w mieszanym małżeństwie polsko-ukraińskim zabić matkę Polkę lub ojca Polaka, względnie kogoś wskazanego np. dziecko, aby móc być dopuszczonym do złożenia przysięgi i zostać członkiem UPA. Różnorodność stosowanych wobec Polaków tortur i okrucieństw, a także pozbawienie życia przez zastrzelenie, nie było dowolne według uznania sprawcy. Z reguły rodzaj tortur czy okrucieństwa był ustalany przez banderowski tzw. komitet rewolucyjny.

Dla przykładu, wymienię - na życzenie - niektóre przypadki stosowanych - przez terrorystów OUN-UPA -w praktyce tortur fizycznych i okrucieństw, wobec mężczyzn, kobiet i dzieci narodowości polskiej, jakie stwierdziłem w wyniku wieloletnich niezależnych prac badawczych:

1. Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki gtowy.

2. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie).

3. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy.

4. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło.

5. Wyrzynanie na czole „orła".

6. Wbijanie bagnetu w skroń głowy.

7. Wyłupywanie jednego oka.

8. Wybieranie dwoje oczu.

9. Obcinanie nosa.

10. Obcinanie jednego ucha.

12.Obrzynanie obydwu uszu.

13. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha.

14. Obrzynanie warg.

15. Obcinanie języka.

16. Podrzynanie gardła.

17. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz.

18. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty.

19. Wybijanie zębów.

20. Łamanie szczęki.

21. Rozrywanie ust od ucha do ucha.

22. Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar.

23. Podcinanie szyi nożem lub sierpem.

24. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.

25. Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy.

26. Skręcanie głowy do tyłu.

27. Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą.

28. Obcinanie głowy sierpem.

29. Obcinanie głowy kosą.

30. Odrąbywanie głowy siekierą.

31. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.

32. Zadawanie ran kłutych w głowie.

33. Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców.

34. Zadawanie innych ran ciętych na plecach.

35. Zadawanie ciosów bagnetem w plecy.

36. Łamanie kości żeber klatki piersiowej.

37. Zadawanie ciosu nożem lub bagnetem w serce lub okolice serca.

38. Zadawanie ran kłutych nożem lub bagnetem w pierś.

39. Obcinanie kobietom piersi sierpem.

40. Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą.

41. Obrzynanie sierpem genitalii ofiarom płci męskiej.

42. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską.

43. Zadawanie ran kłutych brzucha nożem lub bagnetem.

44. Przebijanie brzucha ciężarnej kobiecie bagnetem.

45. Rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych.

46. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.

47. Rozcinanie brzucha i wlewanie do wnętrza wrząteku-kipiącej wody.

48. Rozcinanie brzucha i wkładanie do jego wnętrza kamieni oraz wrzucanie do rzeki.

49. Rozcinanie kobietom ciężarnym brzucha i wrzucanie do wnętrza potłuczonego szkła.

50. Wyrywanie żył od pachwy, aż do stóp.

51. Wkładanie do pochwy - vagina rozżarzonego żelaza.

52. Wkładanie do vaginy szyszek sosny od strony wierzchołka.

53. Wkładanie do vaginy zaostrzonego kołka i przepychanie aż do gardła, na wylot.

54. Rozcinanie kobietom przodu tułowia ogrodniczym scyzorykiem, od vaginy, aż po szyję i pozostawienie wnętrzności na zewnątrz.

55. Wieszanie ofiar za wnętrzności.

56. Wkładanie do vaginy szklanej butelki i jej rozbicie.

57. Wkładanie do analu szklanej butelki i jej stłuczenie.

58. Rozcinanie brzucha i wsypywanie do wnętrza karmy dla zgłodniałych świń tzw. osypki, który to pokarm wyrywały razem z jelitami i innymi wnętrznościami.

59. Odrąbywanie siekierą jednej ręki.

60. Odrąbywanie siekierą obydwóch rąk.

61. Przebijanie dłoni nożem.

62. Obcinanie palców u ręki nożem.

63. Obcinanie dłoni.

64. Przypalanie wewnętrznej strony dłoni na gorącym blacie kuchni węglowej.

65. Odrąbywanie pięty.

66. Odrąbywanie stopy powyżej kości piętowej.

67. Łamanie kości rąk w kilku miejscach tępym narzędziem.

68. Łamanie kości nóg w kilku miejscach tępym narzędziem.

69. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską, obłożonego z dwóch stron deskami.

70. Przecinanie tułowia na wpół specjalną piłą drewnianą.

71. Obcinanie piłą obie nogi.

72. Posypywanie związanych nóg rozżarzonym węglem.

73. Przybijanie gwoździami rąk do stołu, a stóp do podłogi.

74. Przybijanie w kościele na krzyżu rąk i nóg gwoździami.

75. Zadawanie ciosów siekierą w tył głowy, ofiarom ułożonym uprzednio głową do podłogi.

76. Zadawanie ciosów siekierą na całym tułowiu.

77. Rąbanie siekierą całego tułowia na części.

78. Łamanie na żywo kości nóg i rąk w tzw. kieracie.

79. Przybijanie nożem do stołu języczka małego dziecka, które później wisiało na nim.

80. Krajanie dziecka nożem na kawałki i rozrzucanie ich wokół.

81. Rozpruwanie brzuszka dzieciom.

82. Przybijanie bagnetem małego dziecka do stołu.

83. Wieszanie dziecka płci męskiej za genitalia na klamce drzwi.

84. Łamanie stawów nóg dziecka.

85. Łamanie stawów rąk dziecka.

86. Zaduszenie dziecka przez narzucenie na niego różnych szmat.

87. Wrzucanie do głębinowych studni małych dzieci żywcem.

88. Wrzucanie dziecka w płomienie ognia palącego się budynku.

89. Rozbijanie główki niemowlęcia przez wzięcie go za nóżki i uderzenie o ścianę lub piec.

90. Powieszenie za nogi zakonnika pod amboną w kościele.

91. Wbijanie dziecka na pal.

92. Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią przez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała.

93. Przybijanie gwoździami małego dziecka do drzwi.

94. Wieszanie na drzewie głową do góry.

95. Wieszanie na drzewie nogami do góry.

96. Wieszanie na drzewie nogami do góry i osmalanie głowy od dołu ogniem zapalonego pod głową ogniska.

97. Zrzucanie w dół ze skały.

98. Topienie w rzece.

99. Topienie przez wrzucenie do głębinowej studni.

100. Topienie w studni i narzucanie na ofiarę kamieni.

101. Zadźganie widłami, a potem pieczenie kawałków ciała na ognisku.

102. Wrzucenie dorosłego w płomienie ogniska na polanie leśnej, wokół którego ukraińskie dziewczęta śpiewały i tańczyły przy dźwiękach harmonii.

103. Wbijanie koła do brzucha na wylot i utwierdzanie go w ziemi.

104. Przywiązanie do drzewa człowieka i strzelanie do niego jak do tarczy strzelniczej.

105. Prowadzenie nago lub w bieliźnie na mrozie.

106. Duszenie przez skręcanie namydlonym sznurem zawieszonym na szyi, zwanym arkanem.

107. Wleczenie po ulicy tułowia przy pomocy sznura zaciśniętego na szyi.

108. Przywiązanie nóg kobiety do dwóch drzew oraz rąk ponad głową i rozcinanie brzucha od krocza do piersi.

109. Rozrywanie tułowia przy pomocy łańcuchów.

110. Wleczenie po ziemi przywiązanego do pojazdu konnego.

111. Wleczenie po ulicy matki z trojgiem dzieci, przywiązanych do wozu o zaprzęgu konnym w ten sposób, że jedną nogę matki przywiązano łańcuchem do wozu, a do drugiej nogi matki jedną nogę najstarszego dziecka, a do drugiej nogi najstarszego dziecka przywiązano nogę młodszego dziecka, a do drugiej nogi młodszego dziecka, przywiązano nogę dziecka najmłodszego.

112. Przebicie tułowia na wylot lufą karabinu.

113. Ściskanie ofiary drutem kolczastym.

114. Ściskanie razem dwie ofiary drutem kolczastym.

115. Ściskanie więcej ofiar razem drutem kolczastym.

116. Periodyczne zaciskanie tułowia drutem kolczastym i co kilka godzin polewanie ofiary zimną wodą w celu odzyskania przytomności i odczuwania bólu i cierpienia.

117. Zakopywanie ofiary do ziemi na stojąco po szyję i w takim stanie jej pozostawienie.

118. Zakopywanie żywcem do ziemi po szyję i ścinanie później głowy kosą.

119. Rozrywanie tułowia na wpół przez konie.

120. Rozrywanie tułowia na wpół przez przywiązanie ofiary do dwóch przygiętych drzew i następnie ich uwolnienie.

121. Wrzucanie dorosłych w płomienie ognia palącego się budynku.

122. Podpalanie ofiary oblanej uprzednio naftą.

123. Okładanie ofiary dookoła słomą-snopem i jej podpalenie, czyniąc w ten sposób pochodnię Nerona.

124. Wbijanie noża w plecy i pozostawienie go w ciele ofiary.

125. Wbijanie niemowlęcia na widły i wrzucanie go w płomienie ognia.

126. Wyrzynanie żyletkami skóry z twarzy.

127. Wbijanie dębowych kołków pomiędzy żebra.

128. Wieszanie na kolczastym drucie.

129. Zdzieranie z ciała skóry i zalewanie rany atramentem oraz oblewanie jej wrzącą wodą.

130. Przymocowanie tułowia do oparcia i rzucanie w me nożami.

131. Wiązanie - skuwanie rąk drutem kolczastym.

132. Zadawanie śmiertelnych uderzeń łopatą.

133. Przybijanie rąk do progu mieszkania.

134. Przebijanie kołami dzieci na wylot.

135. Wleczenie ciała po ziemi, za nogi związane sznurem.

136. Przybijanie małych dzieci dookoła grubego rosnącego drzewa przydrożnego, tworząc w ten sposób tzw. „wianuszki".

Wymienione wyżej metody tortur i okrucieństw stanowią tylko przykłady i nie obejmują pełnego zbioru, stosowanych przez terrorystów OUN-UPA metod pozbawiania życia - polskich dzieci, kobiet i mężczyzn w męczarniach. Pomysłowość tortur była nagradzana. Sprawcy tortur i okrucieństw - tj. terroryści OUN-UPA - urządzali niekiedy makabryczne sceny, aby drwić i szydzić z ofiar. Na przykład: tułów z obciętymi rękami i nogami oraz obciętą głową ofiary, układali na „siedząco" pod ścianą zewnętrzną domu mieszkalnego, wystawiając je na publiczne „pośmiewisko". Czasami, rozwieszali jelita ofiary na ścianie wewnątrz izby z ukraińskim napisem - „Polska od morza do morza". Częstokroć, po dokonanej rzezi Polaków jeździli banderowcy powozem po wsi śpiewając i wiwatując przy akompaniamencie harmonii. Znany jest również przypadek zamordowania furtiana w kościele i obcięcia mu głowy oraz naigrywania się w ten sposób, że tułów banderowcy podparli z przodu i z tyłu ławką, a do rąk złożonych jak do modlitwy włożyli jego własną głowę. W innym przypadku, odrąbaną głowę ofiary dawali ukraińscy terroryści dzieciom do zabawy - kopania jej jak piłkę. Tortury psychiczne zadawane były na przykład rodzicom zmuszonym do oglądania szczególnie wymyślnych tortur zadawanych ich dzieciom lub dziecku..."

 

Ks. A. Kubasik wymienia w swojej książce również takie tortury jak choćby: przybijanie niemowląt do ściany z podpisem "polśkij oreł", obdzieranie ludzi ze skóry i posypywanie solą, wbijanie dzieci na kołki w płocie, rozdzieranie dzieci na pół, duszenie drutem kolczastym, zakopywanie żywcem w ziemi lub tylko po szyję tak by można było głowy kosić kosą itd .

 
O
Oj
W dniu 19.06.2016 o 15:03, ll napisał:

Typowa odpowiedź, typowego pisowskiego durnia zapytanego o konkrety :-)

Co ci palancie mam tłumaczyć jak i tak nie zrozumiesz,bo jesteś zaprogramowany na peło !

t
tylko to pozostało
W dniu 18.06.2016 o 22:42, Wer napisał:

Dobrze niech się organizują i robią jak najwięcej żeby jak najszybciej pogonić Kaczyńskiego i PIS. Kaczyński to szkodnik który niszczy Polskę. Podkarpacie to durne i ciemne województwo, wstyd ze tu taka kościelna ciemnota

No dobrze, powiedzmy, że pogonią - i co dalej? Kto następny? Powrót PO? - nie róbmy jaj. Czy może ta, pożal się Boże, lewica? - śmiech na sali. Kukiz? - przecież to PiS bis. Petru? - ręce opadają...

Jest jeszcze człowiek, któremu nie dane było rządzić, może dlatego, że nigdy nie obiecywał ani 500+, ani zielonej wyspy, nie mamił czczymi obietnicami. Niektórych może drażni swoją osobą, co nie zmienia faktu, że wszystko, co mówi, jest stuprocentową racją. Mówi, co trzeba zrobić i najważniejsze, wie, jak to zrobić. Nie zwracam się tutaj do fanatyków wyżej wymienionych ugrupowań, bo są i tak straceni, ale wszystkich, którzy jeszcze nie ukierunkowali swoich politycznych poglądów, zachęcam do przeczytania na początek jakiejkolwiek wypowiedzi tego człowieka. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "Korwin Mikke o...".

l
ll
W dniu 19.06.2016 o 14:46, Oj napisał:

Przez 8 lat cię oświecali,powinieneś być oświecony !Chyba że tak cię oświecili że całkiem z ciemniałeś ?

Typowa odpowiedź, typowego pisowskiego durnia zapytanego o konkrety :-)

G
Gość
W dniu 19.06.2016 o 14:46, Oj napisał:

Przez 8 lat cię oświecali,powinieneś być oświecony !Chyba że tak cię oświecili że całkiem z ciemniałeś ?

Ciebie też słabo oświecali. Nie pisze się z ciemnieć lecz ściemnieć. Do nauki zamiast tracić czas na politykę.

O
Oj
W dniu 19.06.2016 o 11:45, ll napisał:

To mnie oświeć wielbicielu  "dobrej zmiany" :-)

Przez 8 lat cię oświecali,powinieneś być oświecony !

Chyba że tak cię oświecili że całkiem z ciemniałeś ?

L
Leon
W dniu 18.06.2016 o 21:06, Leszek napisał:

i tak w Rzeszowie i na Podkarpaciu dalej wygra PiS !!!! Wiec szkoda ich jeżdżenia na Podkarpacie !!!

Masz racje po h.. tu przyjeżdza banda złodziei i sprzedawczyków. Ich miejsce na szafocie. Nie dla złodzieji. ich obiecanki mam daleko w d... przez 8 lat obiecywali. kwiczące świnie odwerwne od koryt dalej szukają jak dojść do żłobu.

l
ll
W dniu 19.06.2016 o 11:38, Nie idiotom napisał:

Kwiczysz ,a nić nie wiesz na ten temat !

To mnie oświeć wielbicielu  "dobrej zmiany" :-)

J
Janusz
W dniu 18.06.2016 o 21:27, alibaba napisał:

jakie bezrobocie ,co Ty jesz ,palisz,pijesz, pora aby pozamykac te molochy , dzieci niech maja matki przy sobie

pewnie niech ich zwolnią z marketów będą dzieci miały matki prze cały tydzień przy sobie :) :) :)

N
Nie idiotom
W dniu 19.06.2016 o 09:36, ll napisał:

A kolejnego pis-kretyna zobaczymy pewnie wtedy jak uda się komuś uratować łańcucki polmos :-) Będzie jak z wizytą (stra)szydła w autosanie, gdzie przez lata pisowski pies z kulawą nogą się nie zainteresował, ale jak fabryka zaczęła wychodzić na prosto to się pisqrewie zleciało do przemówień i fotek :-)

Kwiczysz ,a nić nie wiesz na ten temat !

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3