Dzisiaj, od godz. 11 w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów będzie obradować kapituła, która przyzna wybranym produktom i usługom tytuły Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie w środę, 21 listopada, w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów.

Nasze Dobre Podkarpackie cieszy się zainteresowaniem

Konkurs Nasze Dobre Podkarpackie Nowiny organizują już od 15 lat. Każda edycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W konkursie nie ma znaczenia wielkość firmy. Liczy się przede wszystkim jakość produktu lub usługi.

Naszym celem jest promocja lokalnych firm i marek, które oferują znakomite produkty i usługi.

Mamy czym się pochwalić w naszym regionie

W konkursie mogły uczestniczyć produkty lub grupy produktów o tej samej nazwie, różnych kształtach i walorach, wytwarzane w oparciu o tę samą technologię.

W tegorocznej edycji konkursu Nasze Dobre Podkarpackie mamy smaczne produkty spożywcze, m.in.

boczek wędzony, twaróg, chleb pszenno-żytni z kaszą gryczaną, kartacze z mięsem, sernik z rodzynkami, placek po królewsku, pieczywo pszenne wyborowe i kasze w duecie z warzywami, a także innowacyjne i nowoczesne usługi: protetyczne, sytem wideoweryfikacji czy kredyt hipoteczny z Plusem. Wśród produktów są również pustaki stropowe Ackermana i materac piankowy Andrzej.

Po raz pierwszy uczestniczą samorządy

W tym roku po raz pierwszy do udziału w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie swoje produkty, usługi, inwestycje i inicjatywy mogły zgłosić również samorządy lokalne.

I tak Gmina Świlcza zgłosiła PROGRAM LOWE - „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji osób dorosłych”, a gmina Dębica Przychodnię Zdrojową Latoszyn Zdrój.

Dlaczego warto było wziąć udział w naszej akcji? Przede wszystkim dlatego, że jest to jedna z najlepszych okazji dla firm oraz gmin na promocję swoich produktów i usług.

Za produkty lub usługi prestiżowe tytuły

O tym, które firmy otrzymają tytuły Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin, zdecyduje dzisiaj kapituła konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2018. Wybór nie jest łatwy. Nie ma bowiem w tej edycji słabych wyrobów czy choćby przeciętnych usług. Natomiast duża ich różnorodność podnosi tylko trudność wyboru.

W tym roku również przez kilkanaście tygodni prezentowaliśmy na łamach Nowin i na portalu kilkanaście firm, które oferują wyjątkowe produkty i usługi.

21 listopada uroczysta gala konkursu

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas gali finałowej laureatów konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2018, która odbędzie się w środę, 21 listopada w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów.