Natura czy wychowanie? "Urodzeni, by zabijać?" na Crime &...

  Natura czy wychowanie? "Urodzeni, by zabijać?" na Crime & Investigation Network® Polsat

  magjar

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Natura czy wychowanie? "Urodzeni, by zabijać?" na Crime & Investigation Network® Polsat
  Większość z nas drży na samą myśl o zetknięciu się z seryjnym mordercą. U nielicznych programy telewizyjne, dzięki którym nazwiska Ted Bundy, John Wayne Gacy i Aileen Wuornos przeszły do historii, wywołują wspomnienie nie tylko potwornych zbrodni, ale także postaci tych, którzy się ich dopuścili.
  Natura czy wychowanie? "Urodzeni, by zabijać?" na Crime & Investigation Network® Polsat
  "Urodzeni, by zabijać?" to historie sześciu seryjnych morderców winnych śmierci największej liczby osób na terenie USA. Poznamy ich dzięki bezpośrednim relacjom i zeznaniom tych, którzy znali ich najlepiej. Policyjni detektywi, dziennikarze, znajomi z dzieciństwa, współlokatorzy i adwokaci opowiedzą o swoich nietypowych relacjach z najgroźniejszymi zbrodniarzami.
  Czy zbrodnie popełnione przez tych morderców to wynik wychowania czy kodu DNA?
  Każdy z przypadków został szczegółowo zbadany przez psychologów, próbujących ustalić, co dokładnie pchnęło ich do tak strasznych zbrodni. Poznamy fascynujące szczegóły z dzieciństwa i dowiemy się, czy istnieje jakiś wspólny wzorzec rozwojowy tego rodzaju osób.
  Crime & Investigation Network® został uruchomiony w styczniu 2005 roku w USA,
  a od marca 2010 roku jest obecny na rynku polskim. Kanał dociera obecnie do ponad 39 milionów gospodarstw domowych w 98 krajach i jest dostępny w ponad 13 językach. Więcej informacji można uzyskać na stronie crimeinvestigation.pl oraz na profilu facebook.com/pl.CrimeandInvestigation.
  Kanał zabiera widzów w podróż do świata zbrodni, otwierając przed nimi drzwi laboratoriów kryminalnych, policyjnych archiwów i sal sądowych. Widz staje się częścią śledztwa i razem z policyjnymi inspektorami odkrywa tajemnice stojące za najsłynniejszymi zbrodniami i życiem niesławnych przestępców. Widzowie na własne oczy mogą przekonać się, jak organy ścigania wykorzystując techniki detektywistyczne i narzędzia diagnostyczne, doprowadzają do rozwiązania skomplikowanych śledztw.

  KONKURS
  Dla naszych Czytelników mamy 2 egzemplarze filmu Monster z Charlize Theron oraz 1 egzemplarz filmu Ted Bundy. Bezlitosny Morderca.
  Aby je wygrać uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać nagrodę. Na sms-y czekamy dziś do g. 24.00. SMS o treści nkonkurs.uzasadnienie, imię i nazwisko, miejscowość pod numer 72466. 1 SMS może zawierać 160 znaków ze spacjami, bez polskich liter. Nagrodę otrzymają osoby, które prześlą SMS-a z najbardziej oryginalnymi uzasadnieniami. Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT. Wyniki na nowiny24.pl/konkursy. Nagrody do odbioru w redakcji Nowin w Rzeszowie

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo