Nawet Robertowi Lewandowskiemu zdarza się spudłować. Zobaczcie wyjątkowo niefortunne zagranie kapitana naszej kadry

Rafał Rusiecki
Rafał Rusiecki
Robert Lewandowski podczas treningu na stadionie w Gdańsku
Robert Lewandowski podczas treningu na stadionie w Gdańsku Karolina Misztal
Do Euro 2020 reprezentacja Polski przygotowuje się na stadionie w Gdańsku. I to właśnie podczas otwartego treningu naszej drużyny narodowej doszło do sytuacji, która stała się hitem internetu. Robert Lewandowski próbował strzału z daleka, ale piłka poszybowała ponad bramką i trafiła... w telefon jednego z członków sztabu reprezentacji.

Robert Lewandowski zamiast w bramkę, trafia w telefon

Nie wiemy, czy ekran telefonu, w który trafił Robert Lewandowski, ocalał. Wiemy za to, że kapitan naszej drużyny narodowej to zawodnik, który rzadko myli się w dogodnych sytuacjach na boisku.

Liczymy, że ta śmieszna sytuacja stanie się ciekawym tematem do żartów, które pomogą naszej drużynie narodowej rozładować napięcie, rosnące wprost proporcjonalnie wraz z upływem czasu do pierwszego spotkania na Euro 2020. I oby Robert Lewandowski zaskakiwał nas strzałami, które będą powodować frustrację wśród bramkarzy Słowacji, Hiszpanii czy Szwecji.

UEFA przygotowała ściągę dla komentatorów

Wideo

Materiał oryginalny: Nawet Robertowi Lewandowskiemu zdarza się spudłować. Zobaczcie wyjątkowo niefortunne zagranie kapitana naszej kadry - Dziennik Bałtycki

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie