Nęcek ma te same dziewczyny

tor
Li Quian pozostanie w KTS na kolejny sezon.
Li Quian pozostanie w KTS na kolejny sezon.
- Drużyna się sprawdziła, ma potencjał, więc zmian w składzie nie będzie - mówi Zbigniew Nęcek, trener KTS Eltex Wisanu Tarnobrzeg.

Roszady personalne można było przeprowadzać do 30 czerwca. Nęcek uznał jednak, że zdobycie kolejnego mistrzostwa Polski (już siedemnastego) jest możliwe bez nowych twarzy w zespole.

- Zdobyliśmy tytuł, a przypomnę, że Kinga Stefańska wróciła do składu pod koniec sezonu po kontuzji. Tak ona, jak i inne dziewczyny mogą grać teraz jeszcze lepiej - mówi Nęcek, który uważa, że najbardziej groźnym rywalem tarnobrzeżanek będzie GLKS-u Nadarzyn.

- Wiem, że doszły tam dwie mocne Chinki, co oznacza, że celują w pierwsze miejsce. Nie ma jeszcze pełnej wiedzy o wszystkich transferach, ale wiadomo że pojawi się kilka nowych Chinek i parę drużyn, jak Częstochowa czy Sochaczew wzmocni drużyny. Zapowiada się ciekawy, trudny sezon, ale jestem dobrej myśli - dodał coach KTS-u.

Nasz zespół przygotowania do kolejnych rozgrywek zacznie pod koniec lipca. Chińskie zawodniczki dołącza do drużyny miesiąc później. Nęcek planuje zgrupowania w Czechach i Polsce.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie