Nick Morris, który w Polsce reprezentuje Stal Rzeszów wziął udział w nietypowym turnieju w Anglii

Nick Morris (na zdj. w kasku białym) wciąż startuje na Wyspach
Nick Morris (na zdj. w kasku białym) wciąż startuje na Wyspach Oliwer Kubus
Nick Morris nadal nie zakończył sezonu. Zawodnik Stali Rzeszów startuje w Anglii. Tym razem wziął udział w turnieju, w Wolverhampton. Zawody miały niecodzienną formuję.

Turniej NGK Spark Plugs Olympics ma raczej niespotykane zasady. Zwycięzca biegu musiał bowiem w kolejnym swoim wyścigu ustawić się 20 metrów od taśmy. Zdobywca drugiego miejsca był 15 metrów cofnięty, a trzeciego 10 metrów.

W tych niecodziennych warunkach bardzo dobrze radził sobie Nick Morris. Australijczyk w fazie zasadniczej wywalczył 12 punktów (3,2,2,2,3). To dało mu awans do biegu finałowego, ale tam niestety zanotował upadek i został wykluczony przez sędziego zawodów. Ostatecznie więc reprezentant rzeszowskiego klubu uplasował się na 4. miejscu.

Wygrał Chris Harris, który w przeszłości również ścigał się w barwach rzeszowskiej Stali.