NIE GOTOWE - Klasa B Dębica: Hat-trick w debiucie [KLASA B DĘBICA WYNIKI, PODOKRĘG DĘBICA]

sol
Maciej Ryba, debiutujący w barwach Jamnicy Dulcza Wielka, już w pierwszej połowie zaliczył klasycznego hat-tricka, czym sprezentował swojej drużynie połowę dorobku bramkowego.

Grupa I

Pierwsze w sezonie zwycięstwo odniosły rezerwy Chemika. Ich ofiarą padła Korona Góra Ropczycka, która jak zwykle nie miała problemów ze strzelaniem goli, ale nie potrafiła sprawić, by przeciwnik zdobył ich mniej. Inny nowicjusz, Lechia II Sędziszów Młp., zanotował natomiast pierwszą porażkę. Mocną drugą połowę miała Bystrzyca, która do przerwy przegrywała dwubramkowo z Brzeźnicą, a mimo to skończyła mecz zwycięsko.

Inter Gnojnica – Gród Będziemyśl 3:1 (1:0)
(w Będziemyślu) Papiernik 15, M. Bieś 58, Paśko 85 – W. Marcinek 46;

Lechia II Sędziszów Małopolski – Paszczyniak Paszczyna 0:3 (0:0)
(w Paszczynie) Pyskaty 60, Chamera 65, Kusibab 85;

Bystrzyca – Brzeźnica 4:3 (1:3) Broda dwie, Łyszczek, K. Kraja – Wicek, Pasiecznik, Madej;

Korona Góra Ropczycka – Chemik II Pustków 3:4 (1:2) Kłósek dwie, D. Zieliński – Plezia dwie, Żak, Lasek;

pauzowały Olimpia Nockowa i Plon Klęczany.

Grupa II

Pogromem zakończył się także mecz w Dulczy Małej, gdzie lider w drugiej połowie spuścił tęgie baty „czerwonej latarni”. Pauzę wicelidera ze Stasiówki wykorzystała również Brzostowianka, która przywiozła komplet punktów z Korzeniowa i dźwignęła się w tabeli.

Jamnica Dulcza Wielka – Orły Borowa 6:2 (5:0) Ryba trzy, Wątroba, J. Giża, Mateusz Giża – Gruszowski, Waśko;

Dragon Korzeniów – Brzostowianka Brzostek 0:4 (0:1) Juszkiewicz 29, 70, Kędzior 56, 74;

Apollo Dulcza Mała – Łęki Górne 0:7 (0:1) Kula dwie, Kubisztal, Sambora, R. Łazowski, H. Nalepka, sam.;

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Baszta Zawada 1:1 (1:0) Kurdziel - Siwula;

Dąbrówka Stara Jastrząbka – Dąb Żdżary 2:1;