Nie ma mocnych na Czuwaj Przemyśl. "Harcerzyki" z kolejnym zwycięstwem

luks
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl Solski
To już szósta z rzędu wygrana Czuwaju Przemyśl w rozgrywkach 1 ligi piłkarzy ręcznych. "Harcerzyki" są wiceliderem tabeli i wciąż mają szansę na wyprzedzenie pierwszego w tabeli PWSZ Tarnów.

SRS Czuwaj Przemyśl - MTS Chrzanów 32:26 (14:13)

Czuwaj: Sar, Iwasieczko - Wacek, Biernat 4, Stołowski 4, Kubik, Bajwoluk 6, Nowak 1, Kroczek 2 (1 k.), Obydź, Kulka 6 (1 k.), Maciej Kubisztal 2, Michał Kubisztal 7 (2 k.). Trener Piotr Kroczek.

MTS: Górkowski - Węgrzyn, Put 2 (1 k.), Madeja 3, Rola 5 (3 k.), Dudek 1, Wierzbic 6, Olszewik 3, Krasucki, Orlicki 2, Bogacz 2, Stroński, Skoczylas 2. Trener Rafał Bugajski.

Sędziowali Figarski i Żak (Radom). Kary: 10 min - 8 min. Widzów: 290.

W 18. minucie meczu po bramce Michała Kubisztala miejscowi wygrywali 11:7. Na długą przerwę „harcerze” schodzili prowadząc tylko 14:13. Przewaga mogła być wyższa, ale karnych nie wykorzystali Mateusz Kroczek i Szymon Kulka.

Po zmianie stron zespół trenera Piotra Kroczka zaczął od dwóch skutecznych ataków. Później gra toczyła się bramka za bramkę. Między 46. a 48. minutą pojedynku gospodarze zdobyli trzy bramki z rzędu i odskoczyli na 25:20. W 28. minucie po kolejnej serii 3:0 Czuwaj wygrywał 30:24 i spokojnie mógł kontrolować grę do ostatniego gwizdka. 16 marca do Przemyśla na mecz z Czuwajem przyjedzie Orlen Wisła II Płock.

POZOSTAŁE WYNIKI: MKS Padwa Zamość - KSSPR Końskie 22:21 (11:9), KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - AZS AWF Biała Podlaska 24:39 (10:20), mecz KPR Legionowo - SPR ROKiS Radzymin 20 marca, KS Uniwersytet Radom - AZS UW Warszawa, Orlen Wisła II Płock - SPR PWSZ Tarnów 6 marca.