reklama

Nie żyje pieszy potrącony w Lutczy. Kierowca uciekł, był pijany

gkr/KWPZaktualizowano 
Łukasz Solski
Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena golfa, który w Lutczy potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Potrącony zmarł. Kierowca golfa był pijany.

Do wypadku w Lutczy doszło dziś przed godz. 4 nad ranem. Policję i pogotowie wezwał mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który zauważył leżącą na jezdni osobę. Mimo reanimacji, życia rannego mężczyzny nie udało się uratować. Obrażenia pieszego wskazywały na potrącenie przez samochód.

Ofiarą wypadku był 32-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego zdarzenia. Po śladach pozostawionych przez uszkodzony samochód, dotarli na posesję, na której stał zaparkowany volkswagen golf. Okazało się, że golfem kierował 24-latek. Policjanci zbadali stan jego trzeźwości na alkomacie. Urządzenie wskazało w jego organizmie 1,6 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Zima 30-lecia w Polsce, zasypie nas śnieg

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 12

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

k
kancelaria

Wyspecjalizowana kancelaria  zapewni wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia  dla wszystkich członków rodziny zasiłki i renty alimentacyjne dla dzieci .tel.884 925 881 Warto zaufać specjalistom ponieważ TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWE zaniżają wysokość odszkodowania a sądy  nie mają pojęcia jaką kwotę zasądzić. Wiemy że życia ludzkiego nie można liczyć w pieniądzach ale czy rodziny i dzieci , które straciły bliskiego mają być pozbawione odpowiedniego statusu życia lub lepszej szkoły? Proszę o zrozumienie rodziny zmarłych ale ta informacja jest również dla innych ludzi w podobnych sytuacjach. Rozwiązujemy sytuacje Do 18 lat wstecz.

 

 

S
S

Ostatnio zadzwoniłam na 997 widząc zataczającego się kierowcę wsiadającego za kierownicę (czekał na dziecko!!! pod szkołą angielskiego) Policjant zgłoszenie przyjął,obiecał,że będą go obserwować i....na tym się prawdopodobnie skończyło,ponieważ jeszcze 15 minut stałam i nic. 

g
gosc

Nie można karać za jazdę wolniejszą niż przepisy mówią, autostrada ma min 40km/h ale to co innego. Pomysł wyżej to bzdura, pewnie jechać 90 km /h zawsze bo tyle można... Popukaj się człowieku, w Polsce jeździ się za szybko i wciąż po alkoholu, takie skutki później. Ciekawe czy zarobił na to auto sam, zresztą to bez znaczenia, niedojrzały gówniarz i tyle. Jestem za surowym karaniem gdy znacznie przekracza się prędkość i przepisy ogólnie, ostatnio jechał mi na czołówkę bałwan dostawczym merolem i jeszcze w łapie komórka, bo pośpiech i brak poszanowania dla innych użytkowników dróg, trzeba karać ale i edukować od młodych lat.

w
wwww

Śmierci nawet pijakowi nie powinno się życzyć. 

 

 

 

W dniu 31.05.2015 o 19:22, Muka napisał:

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że się ten pijany morderca nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!

 

g
gość

może pieszy tez był pijany????

M
Muka

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że się ten pijany morderca nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!

 

 

M
MatkaSIEDZIzTYŁU

Do gryzipiór z komendy, porównaj sobie infrastrukturę drogową wspomnianej przez siebie Francji, Niemiec czy Anglii, a może wreszcie dojdziesz do wniosku w czym tkwi przyczyna takich a nie innych statystyk.

Poza tym większość Polaków porusza się złomem przywiezionym z bogatszych krajów. Zmorą polskich dróg są piesi, to też pier***i te twoje ukochane statystyki głabie kapuściany. 

 

Jakoś nt. czających się w zaroślach twoich kolegów (pewnie ciebie też to dotyczy) nie miałeś odwagi się odnieść, milicjancie.

 

 

 

I zamiast siedziec i napier***ać w klawiaturę za pieniążki twoich chelbodawców (przyp. podatników) lepiej wyszedłbyś na patrol pieszy, bo ci kałdun rośnie.

 

G
Gość
W dniu 31.05.2015 o 15:28, nieekologiczny brudas napisał:

Skoro już poruszono temat mandatów - jestem zwolennikiem wysokich kar. Ale! - w zamian chcę dostać: podniesienie v-max w dzień do 100km/h, w nocy w zabudowanym do 70km/h, na autostradach do 160km/h a na drogach szybkiego ruchu do 140km/h. Dodatkowo chciałbym aby karano kierowców jadących 55 km/h na drodze gdzie dopuszczalne jest max 90 - jadąc za takim maruderem pięciu kolejnych ma ochotę wyprzedzić i wychyla się. Wówczas o tragedię nietrudno. Ale o takich kierowcach się nie mówi wiele, natomiast o tych "wychylających się", poirytowanych - co słuszne - trąbi.

 

Ty nie tylko brudas jesteś - ale i tuman!

Dzięki takim miszczom jak ty jesteśmy mistrzami cywilizowanego świata w ilości trupów na drogach!

Ale nie przejmuj się - każdego miszcza wcześniej czy później dopadnie selekcja naturalna w celu utylizacji! :P

p
pytam tylko...
W dniu 31.05.2015 o 15:43, goście napisał:

oznakowanie dróg wygląda jakby za każdy znak ktoś dostawał kopertę. Im więcej znaków tym więcej kopert.  Poza tym, specjalnie ustawia się ograniczenia do 30-40 km/h bo ludzie nauczyli się jeździć 50-tką na lokalnych drogach powiatowych. Jeśli kierujący przyzwyczają się do 40-tki w zabudowanym, które to wyrastają jak grzyby po deszczu w ostatnich miesiącach polowań na zlecenie komendanta, to co zrobią? Wprowadzą ograniczenia do 20 km/h?  Czy wzorem czasów epoki słusznie minionej (PRL - przypominam bo nawet obecny KW jest dziełem Milicji Obywatelskiej) będą karać za "luz w kierownicy" albo muchy na szybie...  w myśl zasady z ich macierzy ideologicznej rodem z Łubianki: dajcie mi człowieka a znajdzie się na niego paragraf.   Tu nie chodzi o bezpieczeństwo, a o zaszczucie obywateli, żeby na widok "orzełka" dostawał ataku lęku. Za PRL komunistom udało się obrzydzić w oczach Polaków takie atrybuty polskości jak wizerunek godła... bo orłem tym były m.in. opieczętowane zbrodnicze wyroki Wojskowych Sądów Rejonowych na bohaterach podziemia antykomunistycznego. W latach późniejszych LWP, ZOMO i MO niszczyło Polaków też obnosząc się z wizerunkiem orła, co w efekcie doprowwadziło do tego, że Polak traktował orła na równi z hiterowską wroną czy sierpem i młotem.  Metody PRLowskie wracają - odradza się podział MY-ONI. Beneficjenci układu z Magdalenki i ich rodzinki vs. społeczeństwo.

 

Idiota czy prowokator?

g
gryzipiór
W dniu 31.05.2015 o 15:43, goście napisał:

Metody PRLowskie wracają - odradza się podział MY-ONI. Beneficjenci układu z Magdalenki i ich rodzinki vs. społeczeństwo.

 

Nie wiem,czy masz prawo jazdy,jeśli tak,powinieneś je natychmiast stracić /ciężkie uszkodzenie mózgu/. Być może też,źle się odżywiasz,stąd ten głupawy tekst.

Przepisy drogowe są po to,aby wszyscy użytkownicy dróg mieli zapewnione bezpieczeństwo. Każdy,kto z dróg korzysta,musi je przestrzegać nie tylko we własnym interesie.

W kraju,gdzie bezwzględnie policja egzekwuje przestrzeganie prawa drogowego,ilość wypadków i ich ofiar jest na niskim poziomie. Jedź do Niemiec,Francji,Anglii, to się przekonasz,jak tam obywatel się zachowuje na drodze, w mieście i poza nim.

Mieszanie do tematu Magdalenki to naprawdę tumaństwo wielkiego lotu.

Skoro ktoś nie chce utracić prawa jazdy,niech przestrzega przepisów. To jest całkiem nieskomplikowane postępowanie.
 

g
goście
W dniu 31.05.2015 o 15:28, nieekologiczny brudas napisał:

Skoro już poruszono temat mandatów - jestem zwolennikiem wysokich kar. Ale! - w zamian chcę dostać: podniesienie v-max w dzień do 100km/h, w nocy w zabudowanym do 70km/h, na autostradach do 160km/h a na drogach szybkiego ruchu do 140km/h. Dodatkowo chciałbym aby karano kierowców jadących 55 km/h na drodze gdzie dopuszczalne jest max 90 - jadąc za takim maruderem pięciu kolejnych ma ochotę wyprzedzić i wychyla się. Wówczas o tragedię nietrudno. Ale o takich kierowcach się nie mówi wiele, natomiast o tych "wychylających się", poirytowanych - co słuszne - trąbi.

 

oznakowanie dróg wygląda jakby za każdy znak ktoś dostawał kopertę. 

Im więcej znaków tym więcej kopert. 

 

Poza tym, specjalnie ustawia się ograniczenia do 30-40 km/h bo ludzie nauczyli się jeździć 50-tką na lokalnych drogach powiatowych. Jeśli kierujący przyzwyczają się do 40-tki w zabudowanym, które to wyrastają jak grzyby po deszczu w ostatnich miesiącach polowań na zlecenie komendanta, to co zrobią? Wprowadzą ograniczenia do 20 km/h? 

 

Czy wzorem czasów epoki słusznie minionej (PRL - przypominam bo nawet obecny KW jest dziełem Milicji Obywatelskiej) będą karać za "luz w kierownicy" albo muchy na szybie... 

 

w myśl zasady z ich macierzy ideologicznej rodem z Łubianki: dajcie mi człowieka a znajdzie się na niego paragraf. 

 

 

Tu nie chodzi o bezpieczeństwo, a o zaszczucie obywateli, żeby na widok "orzełka" dostawał ataku lęku. 

Za PRL komunistom udało się obrzydzić w oczach Polaków takie atrybuty polskości jak wizerunek godła... bo orłem tym były m.in. opieczętowane zbrodnicze wyroki Wojskowych Sądów Rejonowych na bohaterach podziemia antykomunistycznego. 

W latach późniejszych LWP, ZOMO i MO niszczyło Polaków też obnosząc się z wizerunkiem orła, co w efekcie doprowwadziło do tego, że Polak traktował orła na równi z hiterowską wroną czy sierpem i młotem. 

 

Metody PRLowskie wracają - odradza się podział MY-ONI. Beneficjenci układu z Magdalenki i ich rodzinki vs. społeczeństwo.

n
nieekologiczny brudas

Skoro już poruszono temat mandatów - jestem zwolennikiem wysokich kar. Ale! - w zamian chcę dostać: podniesienie v-max w dzień do 100km/h, w nocy w zabudowanym do 70km/h, na autostradach do 160km/h a na drogach szybkiego ruchu do 140km/h. Dodatkowo chciałbym aby karano kierowców jadących 55 km/h na drodze gdzie dopuszczalne jest max 90 - jadąc za takim maruderem pięciu kolejnych ma ochotę wyprzedzić i wychyla się. Wówczas o tragedię nietrudno. Ale o takich kierowcach się nie mówi wiele, natomiast o tych "wychylających się", poirytowanych - co słuszne - trąbi.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3