Niedzielne mecze 3 i 4 ligi piłki nożnej [RELACJA ONLINE, LIVE]

Oto wyniki sobotnich i niedzielnych meczów 2, 3 i 4 ligi.

2 liga

Resovia – Widzew Łódź 1:1 (1:0) - RELACJA
1:0 Makowski 36-karny, 1:1 Wolsztyński

W 59. min Makowski nie strzelił karnego, bramkarz Wolański obronił.

Apklan Resovia zremisowała w sobotę z Widzewem Łódź 1:1. Frekwencja na meczu dopisała. Zobaczcie jak się prezentowali kibice obu drużyn!Czytaj też:Apklan Resovia zremisowała z Widzewem Łódź. Spudłowany rzut karny na 2:0 dla "pasiaków". Prawie trzy i pół tysiąca widzów na Hetmańskiej [RELACJA]Zobacz także: 15 tys. kibiców Eintrachtu Frankfurt opanowało Mediolan. Doszło do starć z policją

2 liga. Apklan Resovia zremisowała z Widzewem Łódź 1:1. Zoba...

W sobotę odbyły się kolejne derby Podkarpacia. Stal Stalowa Wola w doliczonym czasie gry pokonała Siarkę Tarnobrzeg 1:0.Czytaj także: Stal Stalowa Wola pokonała Siarkę Tarnobrzeg w derbach Podkarpacia. Gol padł w doliczonym czasie gry [RELACJA]Lechia Gdańsk wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec 1:0 i umacnia się na pozycji lidera Ekstraklas

2 liga. Stal Stalowa Wola pokonała Siarkę Tarnobrzeg w derba...

3 liga

niedziela:
Stal Rzeszów – Wiślanie Jaśkowice 4:0
1:0 Goncerz 23, 2:0 Mozler 41-karny, 3:0 Nawrot 66-karny, 4:0 Sierant 80

Sokół Sieniawa – Spartakus Daleszyce 2:0 (0:0)
1:0 Drelich 47; 2:0 Purcha 86

Sokół Sieniawa po dobrej drugiej połowie pokonał Spartakusa Daleszyce 2:0.

1:0 Kłusek 45, 2:0 Głuszko 52, 2:1 Stańczyk 53, 2:2 K. Rokita 74

Po ciekawym widowisku Polonia Przemyśl zremisowała u siebie w niedzielę z Igloopolem Dębica 2:2. Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica 2:2 (1:0)Bramki: 1:0 Kłusek 45, 2:0 Głuszko 52, 2:1 Stańczyk 53, 2:2 K. Rokita 74.

4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl zremisowała u siebie z ...

Orzeł Przeworsk – KS Pilzno 1:1
0:1 Florian 39, 1:1 Kmiotek 86
W 61. minucie Barszczak (Orzeł) otrzymał drugą i w konsekwencji czerwoną kartkę

Orzeł Przeworsk mimo gry w osłabieniu wyszarpał remis w pojedynku z KP Pilzno.

Orzeł Przeworsk zremisował z KP Pilzno. Gospodarze kończyli ...

Karpaty Krosno - JKS 1909 Jarosław 0:0 MECZ PRZERWANY DOWIEDZ SIĘ WIECEJ
W 75. minucie kibice gospodarzy wbiegli na murawę, sędzia przerwał mecz. Decyję w sprawie spotkania podejmie Podkarpacki ZPN.

Wisłok Wiśniowa – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 1:1 RELACJA
1:0 Złotek 44, 1:1 Kozubek 77-samobójcza

Przełom Besko - Izolator Boguchwała 1:4 (0:2)
0:1 Róg 21; 0:2 Zieliński 31; 0:3 Pałys-Rydzik 56-karny; 1:3 64; 1:4 Zieliński 86

Wisłoka Dębica - Sokół Nisko 3:1 (3:0)
1:0 Sojda 31; 2:0 Sojda 36; 3:0 Łanucha 43; 3:1 Tyczyński 90+1

sobota:
Piast Tuczempy – Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3:1 (1:0)
1:0 Aab 5, 2:0 Czernysz 51, 3:0 Aab 66, 3:1 Ferenc 90+5

Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal Gorzyce 1:0 (1:0)
1:0 Gorzelany 21

KS Wiązownica przegrał u siebie z Błękitnymi Ropczyce 0:1. Jedyną bramkę strzelił w 49. minucie Robert Sulisz.

4 liga podkarpacka. KS Wiązownica przegrał u siebie z Błękit...