Niedźwiadki Chemart Przemyśl udanie finiszowały w Stalowej Woli. Wygrana rzeszowian w Łańcucie

Przemyślanie wygrali w Stalowej Woli,  a w środę w 2. lidze rozegrają derby z OPTeam Stolaro Resovią
Przemyślanie wygrali w Stalowej Woli, a w środę w 2. lidze rozegrają derby z OPTeam Stolaro Resovią Niedźwiadki Chemart facebook
W 1. kolejce podkarpackiej 3. ligi ciekawy mecz odbył się w Stalowej Woli, gdzie miejscowa Stal przez trzy kwarty stawiała opór przemyślanom. W Łańcucie Sokół dostał lekcję od rzeszowskich „akademików”

Naszpikowana drugoligowymi zawodnikami ekipa znad Sanu lepiej weszła w mecz, ale w drugiej kwarcie dominowała ekipa ze Stalowej Woli, w której rej wodził Dawid Zaguła (m.in. 13/14 w rzutach wolnych). Wyrównana walka trwała do czwartej ćwiartki, w której podopieczni Daniela Puchalskiego udowodnili swą wyższość.

Stal Stalowa Wola - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 55:64 (12:18, 20:7, 11:14, 12:25)

Stal: Jadaś 4, Buczek 2, Paterek 0, Zaguła 25, Tabor 14 (1x3), Łabuda 7 (1x3), Beck 0, Kijowski 3 (1x3), Ziarno 0, Nowak 0, Krzek 0, Paterek 0. Trener Bogdan Pamuła.

Niedźwiadki: Skubiński 3 (1x3), Complak 1, Uberna 16, Serwański 8, Puchalski9 (1x3), Kulikowski 13, Kucharski 2, Chalicki 0, Kowalik 2, Strzępek 1, W. Majka 9 (2x3), Barszczak 0. Trener Daniel Puchalski.

Łańcucka młodzież nie miała większych szans w starciu z rzeszowianami. Wyrównaną walkę zanotowano jedynie w drugiej kwarcie.

Sokół Łańcut – Resan AZS Politechnika Rzeszowska 30:69 (6:17, 14:15, 5:23, 5:14)

Sokół: Pustelnik 0, Sawicki 0, Kuchtar 0, Lonc 0, Koszuta 2, Decowski 1, Jaźwa 0, Nycz 3 (1x3), Materna 3, Płowy 9, Jaźwa 4, Balawender 8. Trener Michał Koper.

AZS: Skuza 6, Chamielec 0, Warchoł 0, Gembrowicz 0, Simka 12, Rokosz 12, Janczura 13 (1x3), Bartkowski 0, Sowa 6, Federkiewicz 2, Miś 16 (1x3), Kordas 2. Trener Piotr Miś.

W następnej kolejce (27.11): Niedźwiadki Chemart - Resan AZS PRz, Stal – Sokół.