Niedźwiadki Chemart Przemyśl wypracowały przewagę w drugiej kwarcie. Iskra nie odpuszczała, ale przemyślanie nie pokpili sprawy

Drużyna Daniela Puchalskiego potrafiła poradzić sobie w trudnych chwilach w trzeciej i czwartej kwarty niedźwiadki.com
Zawodnikom z Przemyśla nie szło w rzutach za trzy (3/17), ale nie przeszkodziło im to wygrać pod Jasną Górą. Ostatecznie Niedźwiadki Chemart pokonały Iskrę Częstochowa 81:74. 28 punktów zaliczył Bartosz Bal

Początek II ćwiartki to popis przemyślan, którzy pierwsze minuty tej części gry wygrali 11:0 (34:20). Gdy Bal wykorzystał trzy wolne tablica pokazała prowadzenie Niedźwiadków 41:26. W ostatniej odsłonie częstochowianie szarpnęli i w 35. minucie byli już blisko (62:66). W trudnym momencie dłoń nie zadrżała Majce i Serwańskiemu.

Iskra Częstochowa - Niedźwiadki Chemart Przemyśl 74:81 (20:23, 10:21, 21:18, 23:19)

Niedźwiadki: Bal 28 (1x3, 4 str.), Serwański 19 (9 zb.), Majka 10 (5 as., 4 prz.), Kucharski 9 (2x3), Strzępek 13 (18 zb.) oraz Complak 0, Kowalik 2, Chalicki 0. Trener Daniel Puchalski.