NOWINY
  TO CIĘ ZAINTERESUJE

  Dział sportowy poleca!

  Rozwiń
  Zwiń

  Dział sportowy poleca!

  • Sportowy Rozkład Jazdy
  • Kandydatki do tytułu miss Australian Open
  • Developres walczył, ale poległ we Włoszech

  "Nielegalne surfowanie"

  "Nielegalne surfowanie"

  pjahn

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  To możliwe tylko w Polsce!

  Podpisując umowę z TP.SA na 2 lata korzystania z SDI, zapłaciłem 535zł.Po roku zmieniają regulamin i wszystko staje się nielegalne! Tłumaczenia tej pani to bzdury. Każdy, kto instalował sieć wiedział, że przekaz będzie słabszy. Informacji udzielali sami pracownicy TPSA. Gdzie jest Urząd Antymonopolowy?! Może znajdzie się jakiś prawnik, który by sprawę wyjaśnił? Może mec.Skorupski?
  Nemo

  Typowe działania monopolisty

  Wyjaśnienia przedstawicieli TPSA są zupełną niedorzecznością. Sam korzystam z "doczepki" i wiem jak się to załatwia. Najlepszymi fachowcami w instalowaniu tych "doczepek" są pracownicy TPSA. Zapewne skończy się im ta dodatkowa fucha, którą zresztą bardzo cenię, zwłaszcza, że dotyczczas nie łamali prawa (!!!). Najbardziej istotna jest jednak cena, horrendalnie wysoka jak na polskie realia. Jeśli jednak rozbijemy abonament na kilka osób, to osiągnie on wartość od 15 do 30 zł. I to jest realny poziom dostępności, który wyeliminowałby tzw. doczepki.
  Właśnie te doczepki są jedyną szansą na korzystanie z internetu przez szersze grono, a nie tylko tych dobrze sytuowanych. Myślę, że tkwi w tym "nowym" posunięciu TPSA bardzo prozaiczny zamysł. Trwa promocja NEOSTRADY, równie horrendalnie drogiej. Promocja za złotówkę daje niewielkie efekty: zdecydowana większość zwraca pakiet instalacyjny, nie przedłużając umowy. Trzeba więc "coś" robić. No i właśnie...
  EJT

  FORUM

  Co sądzisz o cenach dostępu do Internetu? Nadal zapraszamy na forum: WWW.gc.nowiny.pl
  e-mail g.krol@gcnowiny.pl

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo