Nieprzytomny mężczyzna w autobusie na granicy w Korczowej,...

  Nieprzytomny mężczyzna w autobusie na granicy w Korczowej, obok niego kałuża krwi. Pomogli strażnicy graniczni

  Norbert Ziętal, BiOSG

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Kontrola autobusu na polsko - ukraińskim przejściu granicznym w Korczowej.
  1/3
  przejdź do galerii

  Kontrola autobusu na polsko - ukraińskim przejściu granicznym w Korczowej. ©Archiwum BiOSG

  Pasażerka autobusu, kontrolowanego na przejsciu granicznym w Korczowej, zaalarmowała strażnika granicznego, że siedzący przez nią meżczyzna jest nieprzytomny. Przy nim była kałuża krwi i nóż. Podróżnemu pomogli strażnicy graniczni.
  W nocy, w trakcie kontroli granicznej w Korczowej osób podróżujących autokarem na Ukrainę, strażnik graniczny został zaalarmowany przez jedną z pasażerek. Kobieta twierdziła, że mężczyzna siedzący przed nią najprawdopodobniej stracił przytomność.

  - Funkcjonariusz natychmiast podbiegł do mężczyzny i próbował nawiązać z nim kontakt. Wtedy zauważył plamę krwi oraz leżący obok nóż. Kiedy uniósł rękaw okazało się, że okolica nadgarstka jest podcięta - relacjonuje mjr Elżbieta Pikor, rzecznik Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

  Strażnicy wynieśli mężczyznę z autokaru i zatamowali krwotok. Po kilku minutach, na miejscu był już zespół pogotowia ratunkowego. Okoliczności tego zdarzenia badane są prze policję.

  Dzień wcześniej, w okolicach Korczowej, dwóch funkcjonariuszy SG wracających wieczorem po służbie do domu, zauważyło samochód mitsubishi, który kilka minut wcześniej dachował.

  - Na miejscu zastali rodzinę, mężczyznę oraz kobietę z dwuletnim dzieckiem, którzy samodzielnie wydostali się z pojazdu. Byli w szoku. Na pytania funkcjonariuszy odnośnie dolegliwości, w pierwszym momencie nie skarżyli się, jednak z upływem czasu dało się zauważyć pogorszenie ich stanu zdrowia - twierdzi mjr Pikor.

  Strażnicy graniczni udzieli poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zabezpieczyli miejsce wypadku. Po kilkunastu minutach na miejsce dojechało pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna.  ZOBACZ TEŻ: Próba przemytu spreparowanych głów wilków szarych w Korczowej

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo