Niepubliczne Przedszkole Akademia Marzeń w Alfredówce

Materiał promocyjny

Niepubliczne Przedszkole „Akademia Marzeń”

spełnia marzenia dzieci i rodziców.

Marzenia się spełniają jeśli choć trochę im pomożesz. Tak było z powstaniem pełnowymiarowego przedszkola w Alfredówce, które początkowo było jedynie marzeniem grupy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Realizacją tych zamierzeń podjęło się Stowarzyszenie Veritas et Bonum z Alfredówki, które do dzisiaj prowadzi placówkę. Przedszkole rozpoczęło funkcjonuje od 1 września 2017 r. i nosi nazwę Niepubliczne Przedszkole „Akademia Marzeń”. Placówka jest jedynym w Gminie Nowa Dęba przedszkolem prowadzonym przez stowarzyszenie. „Akademia Marzeń” mieści się w budynku Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Alfredówce.

W 2019 r. Niepubliczne Przedszkole „Akademia Marzeń” zajęło I miejsce w Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim w kategorii „Przedszkole Roku” organizowanego przez Gazetę Codzienną Nowiny. Ten zaszczytny tytuł zobowiązuje do efektywniejszej pracy ale jest również wyrazem uznania i zaufania rodziców naszych przedszkolaków, członków Stowarzyszenia Veritas et Bonum, mieszkańców wsi oraz okolicznych sołectw i wielu przyjaciół przedszkola.

Zadaniem Stowarzyszenia było stworzenie miejsca ciepłego, z atmosferą pełnego szacunku oraz zapewniające możliwie jak najlepsze warunki sprzyjające rozwojowi dziecka i to zadanie zrealizowaliśmy w 100%.

Do dyspozycji dzieci przeznaczone są przestronne sale o powierzchni ok. 150 metrów kwadratowych z pełnym zapleczem socjalnym. Każda sala posiada odrębną szatnię i pomieszczenie sanitarne. Przy przedszkolu mieści się plac zabaw oraz przestronny parking.

Zależy nam na tym, by pobyt dziecka w naszej placówce był komfortowy tak dla przedszkolaków, jak i ich rodziców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zapewniamy opiekę nad dziećmi w godz. 6.00 – 16.00. Zatrudniamy wykwalifikowaną, dynamiczną kadrę pedagogiczną, która potrafi dostosować pracę do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka. Program pracy naszego przedszkola jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego, przemyślany i dostosowany do możliwości rozwoju psychofizycznego dziecka. Prowadzimy zajęcia logopedyczne i naukę języka angielskiego poprzez zabawę. Bogaty kalendarz uroczystości, konkursów, spotkań z ciekawymi osobami, kreatywne zajęcia plastyczne, gimnastykę ogólnorozwojową prowadzoną na sali gimnastycznej. Cyklicznie odbywają się spotkania z podróżnikami połączone z zajęciami językowymi oraz teatrzyki i warsztaty ze zwierzętami egzotycznymi. Lokalizacja przedszkola jest atrakcyjna pod względem bliskości natury z dala od ulicznego zgiełku.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola „Akademia Marzeń” w Alfredówce, na:

stronę internetową KLIKNIJ
Facebooka KLIKNIJ
oraz do kontaktu telefonicznego pod nr 669-040-088
Monika Chmielewska dyrektor placówki

Niepubliczne Przedszkole Akademia Marzeń w Alfredówce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24