Niepubliczne Przedszkole "Akademia Uśmiechu" w Jarosławiu

Materiał promocyjny

Witamy w „Akademii Uśmiechu”

Przedszkole jest „drugim domem” dla Twojego dziecka gdzie radość, uśmiech i zabawa umila czas jego dzieciństwa. W związku z tym „Akademia Uśmiechu” otwiera swoje drzwi dla wszystkich dzieci od poniedziałku do piątku od godz. 6.30 do godz. 17.30, zapewniając pełną opiekę i edukację realizowaną w oparciu o program wychowawczy.

Jesteśmy przedszkolem całorocznym, otwartym również w wakacje i ferie zimowe. Swoją działalność prowadzimy na terenie miasta Jarosławia od 2012 roku. Wierzymy, że dzięki wykwalifikowanej kadrze, atmosferze przyjaźni i miłości zdobędziemy serca nie tylko naszych maluchów, do których kierujemy ofertę edukacyjną, ale także i Rodziców, zatroskanych o dobro swoich dzieci.
Zapewniamy, iż właśnie w naszym przedszkolu Rodzice ceniący systematyczną pracę edukacyjną swojego dziecka znajdą zrozumienie u naszej kadry, która dołoży wszelkich starań aby w trosce o dobro maluchów zachować równowagę pomiędzy edukacją a zabawą.

Pamiętając jednak, że przedszkole to nie szkoła, ani tym bardziej uniwersytet, na pierwszym miejscu stawiamy zabawę umiejętnie połączoną z zajęciami edukacyjnymi.
Naszym celem jest wydobycie z każdego dziecka to co jest w nim najlepsze i najpiękniejsze, aby każde z nich czuło się jak u siebie w domu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą witryną internetową KLIKNIJ.
Znajdziecie tu Państwo wszelkie informacje dotyczące przedszkola – jego działalności, sposobie rekrutacji, aktualnościach i planowanych wydarzeniach. Na stronie internetowej placówki umieszczony jest wirtualny spacer po przedszkolu. Gorąco zachęcamy do obejrzenia przedszkola „od wewnątrz”.

„Akademia Uśmiechu” jest miejscem wyjątkowym, gdzie uśmiech i radość nie schodzi z twarzy dziecka. To dla nas najważniejsze zadanie, dlatego staramy się aby nic nie zakłóciło bezpieczeństwu maluchów. Nasze przedszkole znajduje się na parterze w dwóch sąsiadujących ze sobą bloków mieszkaniowych. Na olbrzymiej powierzchni znajdują się sale przedszkolne, sale do rytmiki i gimnastyki korekcyjnej, pomieszczenia kuchenne, socjalne i administracyjne. Wejścia do przedszkoli zamykane są na elektrozamki, co zwiększa bezpieczeństwo dzieci. Do przedszkoli przylegają dwa duże place zabaw, wyposażone w sprzęty dla dzieci spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Całe przedszkole przygotowane jest na przyjęcie 250 dzieci. Obecnie działa 9 grup przedszkolnych w tym dwie grupy „zerówkowiczów”. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Rekrutację prowadzimy w marcu, ale również ciągu roku, o ile posiadamy jeszcze wolne miejsca, aby przyjąć nowe dzieci. Wszelkie informacje na temat oferty, rekrutacji do przedszkola czy opłat można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Polecamy także nasz profil na Facebooku - KLIKNIJ, gdzie można zobaczyć życie przedszkola na bieżąco - wszelkie ciekawe wydarzenia i uroczystości, urodziny dzieci, innowacyjne zajęcia, relacje z wycieczek czy wyjazdów.

Oprócz realizacji podstawy programowej przedszkole oferuje ciekawe i interesujące zajęcia. Posiadamy 9 zajęć dodatkowych: codziennie język angielski, logopedia, spotkania z psychologiem, gimnastyka korekcyjna, rytmika, spotkania z higienistką, pedagogiem przedszkolnym, język chiński i katecheza dla 5- i 6-latków. Ponad to poprzez akcje Poznajemy zawody…, dzieci mają możliwość poznania interesujących ludzi, przyjrzeć się ich pracy, aby móc w przyszłości wybrać ciekawy dla siebie zawód. Zajęcia z języka chińskiego stanowią wielką frajdę dla naszych dzieci. Spotkania z rodowitą Chinką, pozwalają przybliżyć przedszkolakom inny język, kulturę czy zwyczaje. Przedszkole odwiedzają liczne teatrzyki, aby wystawić dla dzieci wspaniałe i edukacyjne przedstawienia.

„Znakiem rozpoznawczym” naszego przedszkola są również liczne wyjazdy i wycieczki, w którym dzieci chętnie biorą udział. Już na początku roku szkolnego wyjeżdżamy wspólnie do pobliskiej Radawy, aby świętować Dzień Pieczonego Ziemniaka, przed Świętami Bożego Narodzenia – obowiązkowy wyjazd do Fabryki Bombek Choinkowych w Nowej Dębie dla 5-latków, dla grup najmłodszych przewidziany jest wyjazd do Sali Zabaw i do ZOO w Zamościu, 4-latki udają się do kina a „zerówkowicze” np. na lotnisko Rzeszów-Jasionka. Najbardziej wyczekiwane są majowe wyjazdy dalekobieżne jak do Magicznych Ogrodów niedaleko Puław, Farmy Iluzji (pomiędzy Lublinem i Warszawą), Parku Miniatur w Krajnie w woj. Świętokrzyskim, itp. Organizujemy również pobliskie wyjazdy na ogniska, do Nadleśnictwa, do miejsc leżących w naszym regionie czy w Bieszczadach. Na Dzień Dziecka pani dyrektor zaprasza dzieci do siebie na wspólnego grilla, oglądanie zwierząt hodowlanych (tj. daniele, owce czy dziki), „dmuchańce” i liczne dodatkowe atrakcje, np. oglądanie starych samochodów i motocykli, pokazy szczudlarzy czy jazdy konnej. Niedawno gościli u nas Bartek & Delfina aby przedstawić swoje umiejętności.

Atmosfera w „Akademii Uśmiechu” jest przyjazna dla dzieci i ich Rodziców. Staramy się, aby relacje na linii przedszkole – Rodzic były jak najlepsze. Życzymy naszym dzieciom wiele uśmiechu i samych wspaniałych chwil w przedszkolu, Rodzicom dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych do odwiedzenia nas w Jarosławiu.

Przedszkole Niepubliczne
"Akademia Uśmiechu"
37-500 Jarosław
ul. Skarbowskiego 14/U1
www.au-jaroslaw.pl
tel. 694 356 621

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24