Nocne poszukiwania 21-latka. Wyszedł pijany z dyskoteki w...

  Nocne poszukiwania 21-latka. Wyszedł pijany z dyskoteki w Wietlinie

  Roman Kijanka

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Nocne poszukiwania 21-latka. Wyszedł pijany z dyskoteki w Wietlinie

  ©Krzysztof Kapica

  Natychmiastowe rozpoczęcie poszukiwań po alarmie wszczętym przez kolegę uratowało 21-latka przed tragedią. Po trzech godzinach przeczesywania okolic dyskoteki w Wietlinie znaleziono go w zaroślach.
  Nocne poszukiwania 21-latka. Wyszedł pijany z dyskoteki w Wietlinie

  ©Krzysztof Kapica

  Młody mężczyzna nie ucierpiał mimo tego, że był bez butów i w mokrym ubraniu.

  21-latek z gminy Pruchnik wybrał się wczoraj wieczorem na dyskotekę w Wietlinie w gminie Laszki. Pojechał ze znajomymi. Około 22 jego kolega zostawił go siedzącego przy stoliku. Sam poszedł się bawić. Gdy po kilkunastu minutach wrócił znajomego już nie znalazł. Natychmiast zawiadomił policję i rozpoczęto poszukiwania.

  Funkcjonariusze z posterunku w Laszkach i Radymnie, ochrona dyskoteki, a nawet jej uczestnicy przeszukali pomieszczenia, parking i otaczające dyskotekę zarośla.
  Wzywano go przez nagłośnienie. W sąsiedztwie klubu nie znaleziono 21-latka. Po 1 policjanci sprawdzający okolice Wietlina znaleźli zaginionego. Bez kurtki, ze zdjętymi butami leżał w podmokłych zaroślach. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został przekazany pod opiekę rodzinie.

  Na obszarze gminy Laszki znacznie częściej niż w innych okolicach prowadzone są poszukiwania zagubionych. W ubiegłym tygodniu prawie sto osób przeczesywało całą noc tereny koło Korzenicy oraz Miękisza Nowego i Starego szukając 35-letniego mężczyzny, który sam wzywał pomocy. Zaginiony odnalazł się przed południem, a jego wezwanie o ratunek, które zmobilizowało tylu ludzi było głupim żartem.

  Tragicznie zakończyły się poszukiwania prowadzone dokładnie przed rokiem. 21-letniego mieszkańca Ujeznej w powiecie przeworskim odnaleziono, ale jego organizm był już tak wychłodzony, że młody mężczyzna zmarł w drodze do szpitala.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (8)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (8) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo