Nova Graniczna już na szóstej kondygnacji

Materiał informacyjny DEVELOPRES
Na 2022 rok zaplanowano oddanie do użytku mieszkań w nowoczesnych apartamentowcach przy ul. Granicznej. Inwestycję realizuje DevelopRes, a mieszkania można już kupować.

Osiedla Nowe Miasto i Drabinianka to od lat jedne z najchętniej wybieranych lokalizacji na mieszkanie w Rzeszowie. O ile do tej pory przeważały tutaj mieszkania z rynku wtórnego, wkrótce sytuacja się zmieni. Firma DevelopRes prowadzi tutaj budowę kompleksu Nova Graniczna, który powstaje przy ul. Granicznej po sąsiedzku z ogrodem działkowym „Nasz Gaj”.

- Prace budowlane już trwają, sprzedaż mieszkań także się rozpoczęła. Chcemy zakończyć pierwszy etap inwestycji do września 2022 roku – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Jak informuje deweloper, nowoczesne budynki mieszkalne będą usytuowane tak, aby jak największą liczbę mieszkań otworzyć na stronę południową. Dzięki temu przyszli mieszkańcy zyskają słoneczne mieszkania z widokiem rozciągającym się aż na Pogórze Dynowskie.

- Niewątpliwą zaletą jest możliwość korzystania z pełnej infrastruktury rozwiniętego osiedla: sklepy, szkoły, przedszkola, kina itp., co znacząco ułatwia codzienne życie w dużym mieście – mówi Bogusław Sobczyk.
Budowa apartamentowców idzie bardzo szybko. W tej chwili wykonawca pracuje już na szóstej kondygnacji.

Dodaj ogłoszenie