Nova Graniczna już w sprzedaży

Artykuł sponsorowany DEVELOPRES SP. Z O.O.
W drugiej połowie 2022 roku ma być gotowy kompleks mieszkaniowy Nova Graniczna. To nowoczesne budynki mieszkalne, które powstają w rejonie ulicy Granicznej na osiedlu Drabinianka.

Łącznie ma tu powstać sześć budynków mieszkalnych. Są budowane na działce, gdzie w przeszłości funkcjonował ogród działkowy „Nasz Gaj”. To zielona i przyjazna mieszkańcom okolica, pełna terenów rekreacyjnych. Jednocześnie w pobliżu działa pełna infrastruktura – od sklepów, przychodni lekarskich i punktów usługowych, po żłobki, przedszkola i szkoły. W odległości kilkuset metrów, przy al. Powstańców Warszawy i ulicy Kwiatkowskiego funkcjonują przystanki komunikacji miejskiej. Do centrum miasta można dojechać stąd w około 10 minut, a tereny nad zalewem i kąpielisko Żwirownia są na wyciągnięcie ręki. 

Apartamentowce będą wyposażone w podziemne garaże oraz lokale handlowo-usługowe na dolnej kondygnacji.  Bloki zaprojektowano w taki sposób, aby jak największą liczbę mieszkań skierować oknami na południe. Ma to zapewnić dobre nasłonecznienie pomieszczeń.

Bardzo dobra lokalizacja zapewni także piękny widok na Pogórze Dynowskie.  Jestem przekonany, że mieszkańcy tych budynków będą bardzo zadowoleni z wyboru, bo oferujemy wysoką jakość w połączeniu ze znakomitym do życia miejscem. W pobliżu można wsiąść do autobusu i szybko dostać się do ścisłego centrum miasta – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Będą tu mieszkania o różnym metrażu, od około 28-metrowych kawalerek, po przestronne, rodzinne mieszkania, których powierzchnia sięga 70 metrów kwadratowych.

Dodaj ogłoszenie