Nova Graniczna to całe miasto w zasięgu ręki.

Artykuł sponsorowany DEVELOPRES SP. Z O.O.
Nowoczesne apartamentowce przy ul. Granicznej będą gotowe do odbioru już w 2022 roku. Inwestycja realizowana jest przez firmę DevelopRes. Pomimo iż odbiór osiedla odbędzie się w przyszłym roku, już teraz można dokonać zakupu mieszkania w tej inwestycji.

Osiedla Nowe Miasto i Drabinianka to od lat jedne z najchętniej wybieranych lokalizacji na mieszkanie w Rzeszowie. O ile do tej pory przeważały tutaj mieszkania z rynku wtórnego, wkrótce sytuacja sie zmieni. Firma DevelopRes zaczyna budowę kompleksu Nova Graniczna, który powstanie przy ul. Granicznej po sąsiedzku z ogrodem działkowym „Nasz Gaj”.

- Prace budowlane już trwają, sprzedaż mieszkań także się rozpoczęła. Chcemy zakończyć pierwszy etap inwestycji do września 2022 roku – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Jak informuje developer, przy ulicy Granicznej powstaną trzy nowoczesne budynki mieszkalne. Będą usytuowane tak, aby jak największą liczbę mieszkań otworzyć na stronę południową. Dzięki temu przyszli mieszkańcy zyskają słoneczne mieszkania z widokiem rozciągającym się aż na Pogórze Dynowskie.

- Niewątpliwą zaletą jest możliwość korzystania z pełnej infrastruktury rozwiniętego osiedla: sklepy, szkoły, przedszkola, kina itp., co znacząco ułatwia codzienne życie w dużym mieście – mówi Bogusław Sobczyk.

Dodaj ogłoszenie