Książka kucharska Lidl ukazała się już siedmiokrotnie, zawsze budząc takie samo zainteresowanie. Dawka wiedzy kulinarnej w połączeniu z wyjątkowymi przepisami kucharskimi, których twórcami są m.in. Karol Okrasa i Daria Ładocha, a wszystko to w pięknym wydaniu – tak wygląda każda książka Lidla. W dodatku nie trzeba za nią płacić – wystarczy robić zakupy w Lidlu, by ją otrzymać. Niebawem dostępna będzie ósma już książka kucharska Lidl. Co w niej znajdziemy i jak ją zdobyć? Dowiedz się!

Książka kucharska Lidl – hit powraca w nowej odsłonie

Poprzednia książka kucharska Lidl w wiosennej promocji, zajmowała się zdrowym żywieniem. Lidl w swojej kolejnej książce kontynuuje temat: ósma w dorobku sieci książka kucharska będzie nosiła tytuł „Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce”. Powstała we współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia. Zaangażowali się w nią też kucharze znani z poprzednich książek kucharskich Lidla:

  • Karol Okrasa
  • Daria Ładocha
  • Kinga Paruzel
  • Paweł Małecki

Swój wkład w książkę miała także Polska Federacja Banków Żywności.

Nowa książka kucharska Lidl została podzielona na dwie części:

  • pierwsza – edukacyjna – podaje informacje o zasadach zdrowego odżywiania, Nowej Piramidzie Żywności, wartościach odżywczych warzyw i owoców oraz tym, jak nie marnować żywności
  • druga – to zestaw warzywno-owocowych przepisów z pomysłami na każdy posiłek

Nowa książka kucharska Lidl „Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce” - od kiedy i do kiedy w sklepach? Jak ją zdobyć?

Ci, którzy kolekcjonują książki kucharskie Lidl, mogą przygotowywać się do zakupów – książki trafią do sklepów już w przyszłym tygodniu! Jak zawsze, by je zdobyć, wystarczy robić zakupy w sieci dyskontów:

  • za każde wydane 50 złotych otrzymamy naklejkę
  • 6 naklejek (wydane 300 złotych) pozwoli otrzymać książkę

Wiemy od kiedy w sklepach będzie książka kucharska Lidl – do kiedy trwa promocja? Sieć ustaliła zakończenie akcji na 8 grudnia lub wcześniej, jeśli wyczerpią się zapasy. Nakład tym razem wynosi 2 mln.

Zimowa dieta: co powinno się w niej znaleźć?

Źródło: gs24.pl / x-news