Nowe mieszkania w Rzeszowie będą blisko parku

  Nowe mieszkania w Rzeszowie będą blisko parku

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Jeszcze w tym roku przy ulicy Paderewskiego rozpocznie się budowa nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego „Paderewskiego Park”. W trzech budynkach firma DevelopRes wybuduje około 220 mieszkań.
  Nowe mieszkania w Rzeszowie będą blisko parku
  Budynki mieszkalne z pasażem handlowo-usługowym i podziemnymi garażami będą się wyróżniać nowoczesną architekturą, a jak deklaruje inwestor, mają być także wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mieszkania zostały zaprojektowane według najnowszych trendów, najniższą kondygnację deweloper przygotował na powierzchnie handlowe. Będą mogły powstać tu sklepy i zakłady usługowe. Pod blokami zaplanowano garaże podziemne, a w ich otoczeniu mnóstwo zieleni i miejsc parkingowych. Mieszkania można już rezerwować, ich sprzedaż rozpocznie się w ostatnim kwartale tego roku. Będą tu zarówno kawalerki, jaki i duże apartamenty. Najwięcej zaplanowano mieszkań o powierzchni około 50 metrów kwadratowych, dwu i trzypokojowych.

  - Zaplanowaliśmy 220 komfortowych mieszkań, które powstaną w ciągu dwóch lat. Przygotowania do rozpoczęcia budowy są już na ostatniej prostej. Jesteśmy sprawdzonym deweloperem, do tej pory zaufało nam ponad 2 tysiące klientów, którzy kupili u nas mieszkania na pozostałych osiedlach. Paderewskiego Park będzie nowoczesnym wygodnym do życia miejscem – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w DevelopResie.