Tabela Klasy O Krosno

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Targowiska 15 43 36:5
    2. Jasło 15 30 25:9
    3. Korczyna 15 30 38:17
    4. Krosno 15 27 15:9
    5. Nafta 15 23 31:21
    6. Odrzykoń 15 22 26:26
    7. Rymanów 15 21 24:29
    8. Kołaczyce 15 20 26:23
    9. Przysietnica 15 20 14:21
    10. Nienaszów 15 19 22:26
    11. Sieniawa 15 18 24:29
    12. Dukla 15 16 13:23
    13. Tarnawa 15 15 22:31
    14. Ustrzyki 15 14 19:36
    15. Kopytowa 15 13 18:21
    16. Iwonicz 15 7 17:33
    1 awans, 13-16 spadek

    Tabela Klasy A Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Górzanka 10 23 35-14
    2. Zagórz 10 22 33-12
    3. Średnia Wieś 10 19 25-12
    4. Polańczyk 10 18 29-17
    5. Olszanica 10 18 30-21
    6. Lutowiska 10 16 21-20
    7. Jankowce 10 15 23-24
    8. Czaszyn 10 14 20-19
    9. Tyrawa Wołoska 10 11 19-24
    10. Łukowe 10 10 17-19
    11. Ustjanowa 10 3 8-39
    12. Myczkowce 10 1 9-49
    1 awans, 2 baraże

    Tabela Klasy A Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Krościenko 13 28 28-18
    2. Jabłonica 13 25 31-21
    3. Grabówka 13 24 39-21
    4. Zmiennica 13 23 24-23
    5. Klimkówka 13 22 35-26
    6. Iskrzynia 13 21 20-17
    7. Posada Górna 13 20 28-28
    8. Brzozów 13 20 23-20
    9. Lubatówka 13 17 33-31
    10. Kombornia 13 18 24-26
    11. Rogi 13 16 21-30
    12. Wesoła 13 12 22-32
    13. Haczów 13 9 12-23
    14. Izdebki 13 4 15-39
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy A Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Łężyny 13 32 41-15
    2. Czeluśnica 13 32 30-11
    3. Skołyszyn 13 30 42-12
    4. Łęki Dukielskie 13 25 35-18
    5. Sobniów 13 24 30-19
    6. Zarzecze 13 22 21-14
    7. Lubla 13 17 26-23
    8. Zręcin 13 13 27-44
    9. Mrukowa 13 13 15-25
    10. Łubno 13 12 17-35
    11. Chorkówka 13 11 19-43
    12. Osobnica 13 11 10-29
    13. Faliszówka 13 11 20-29
    14. Bieździedza 13 8 15-31
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Krosno I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Górzanka 10 23 35-14
    2. Zagórz 10 22 33-12
    3. Średnia Wieś 10 19 25-12
    4. Polańczyk 10 18 29-17
    5. Olszanica 10 18 30-21
    6. Lutowiska 10 16 21-20
    7. Jankowce 10 15 23-24
    8. Czaszyn 10 14 20-19
    9. Tyrawa Wołoska 10 11 19-24
    10. Łukowe 10 10 17-19
    11. Ustjanowa 10 3 8-39
    12. Myczkowce 10 1 9-49
    1 awans, 2 baraże

    Tabela Klasy B Krosno II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Krościenko 13 28 28-18
    2. Jabłonica 13 25 31-21
    3. Grabówka 13 24 39-21
    4. Zmiennica 13 23 24-23
    5. Klimkówka 13 22 35-26
    6. Iskrzynia 13 21 20-17
    7. Posada Górna 13 20 28-28
    8. Brzozów 13 20 23-20
    9. Lubatówka 13 17 33-31
    10. Kombornia 13 18 24-26
    11. Rogi 13 16 21-30
    12. Wesoła 13 12 22-32
    13. Haczów 13 9 12-23
    14. Izdebki 13 4 15-39
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Krosno III

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Łężyny 13 32 41-15
    2. Czeluśnica 13 32 30-11
    3. Skołyszyn 13 30 42-12
    4. Łęki Dukielskie 13 25 35-18
    5. Sobniów 13 24 30-19
    6. Zarzecze 13 22 21-14
    7. Lubla 13 17 26-23
    8. Zręcin 13 13 27-44
    9. Mrukowa 13 13 15-25
    10. Łubno 13 12 17-35
    11. Chorkówka 13 11 19-43
    12. Osobnica 13 11 10-29
    13. Faliszówka 13 11 20-29
    14. Bieździedza 13 8 15-31
    1: awans, 13-14: spadek

    Tabela Klasy B Krosno IV

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jasionka 11 28 33:5
    2. Głowienka 11 24 36:13
    3. Jasienica 11 24 34:11
    4. Jaśliska 11 23 18:6
    5. Lubatowa 11 21 33:20
    6. Bóbrka 11 19 29:23
    7. Pustyny 11 12 19:30
    8. Krosno 11 11 22:21
    9. Węglówka 11 10 26:32
    10. Równe 11 9 15:39
    11. Miejsce P. 11 7 17:43
    12. Wrocanka 11 3 13:52
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno V

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Moderówka 10 25 37-7
    2. Kobylany 9 22 26-8
    3. Szebnie 9 19 30-10
    4. Świerzowa 9 19 18-18
    5. Potok 9 16 13-13
    6. Szczepańcowa 9 11 16-17
    7. Wojaszówka 9 10 20-23
    8. Żeglce 9 9 13-16
    9. Łęki Strzyżowskie 9 6 14-30
    10. Chlebna 9 5 12-40
    11. Brzezówka 9 3 12-29
    1 awans, 2 baraż

    Tabela Klasy B Krosno VI

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Błażkowa 11 28 27-10
    2. Osiek Jasielski 11 27 52-10
    3. Nowy Glinik 11 25 19-6
    4. Łubienko 11 22 24-11
    5. Niegłowice 11 15 17-15
    6. Brzyska 11 14 20-22
    7. Dębowiec 11 14 14-24
    8. Makowiska 11 14 15-30
    9. Święcany 11 13 26-20
    10. Hankówka 11 12 21-23
    11. Nowy Żmigród 11 5 7-36
    12. Warzyce 11 0 9-44
    1 awans, 2 baraż

    Zobacz koniecznie

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Świeć Się! Trwa głosowanie finałowe.

    Świeć Się! Trwa głosowanie finałowe.

    Zobacz, gdzie dobrze zjeść w Rzeszowie

    Zobacz, gdzie dobrze zjeść w Rzeszowie

    Weź udział w loterii Nowin i wygraj mieszkanie!

    Weź udział w loterii Nowin i wygraj mieszkanie!