Nowoczesne mieszkanie bardzo łatwo wynająć

  Nowoczesne mieszkanie bardzo łatwo wynająć

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Nowoczesne mieszkanie bardzo łatwo wynająć
  1/5
  przejdź do galerii
  Zakup mieszkania to bardzo dobry sposób na długoterminową lokatę kapitału. Szczególnie, gdy nieruchomość jest atrakcyjna i położona w bardzo dobrej lokalizacji.
  W tej chwili za wynajem dwupokojowego mieszkania w Rzeszowie trzeba zapłacić nawet 1200-1300 zł miesięcznie. Na nowych osiedlach ceny sięgają jeszcze wyżej, szczególnie wówczas, gdy mieszkanie jest komfortowo urządzone i znakomicie wyposażone. Najemcy zwracają także uwagę na lokalizację. W przypadku młodych osób, które nie założyły jeszcze rodziny, najpopularniejsze są mieszkania blisko centrum miasta. Rodziny z dziećmi częściej wybierają budynki na uboczu, w zielonej okolicy, ale także z bardzo dobrą komunikacją ze śródmieściem.

  Wszystkie te walory łączą w sobie osiedla budowane przez DevelopRes. W ścisłym centrum mieszkania powstają na rozwidleniu ulic Lubelskiej i Warszawskiej, w kompleksie SkyRes. To nowoczesne, wysokie budynki z widokiem na panoramę miasta.

  Nieco dalej od centrum deweloper buduje dwa inne osiedla. Przy ulicy Lubelskiej powstaje kompleks Bella Dolina, który będzie się składał z 20 budynków, które osiągną maksymalnie 10 kondygnacji. Zostaną wyposażone w nowoczesne windy oraz podziemne garaże.

  Z kolei przy ulicy Paderewskiego deweloper jesienią rozpocznie budowę trzech bloków, w których znajdzie się łącznie 220 mieszkań. Wysokość budynków także nie przekroczy 10 pięter. Zarówno ta inwestycja, jak i Bella Dolina to bloki w spokojnej okolicy, ale dzięki sąsiedztwu głównych dróg prowadzących do centrum, będą świetnie skomunikowane z centrum Rzeszowa. Z wynajmem kupionych tu mieszkań nie powinno być problemów. Przy rozsądnym planie finansowania zakupu można założyć, że takie mieszkanie uda się spłacić wyłącznie z czynszu od najemcy.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.