Nowoczesne szeregówki na Drabiniance już w sprzedaży

Materiał informacyjny DEVELOPRES SP. Z O.O.
Osiedle domków w zabudowie szeregowej w rejonie ulicy Nowowiejskiej to jedna z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych, jakie będą realizowane w najbliższym czasie w Rzeszowie.

Osiedle Drabinianka to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Rzeszowie. Dominuje tu zabudowa jednorodzinna i niskie bloki. Jest mnóstwo zieleni, a jednocześnie samochodem do centrum miasta można stąd dojechać w zaledwie kilka minut. Szeregówki, jakie wybuduje firma DevelopRes mają powstać między ulicami Zaciszną, Uroczą oraz Nowowiejską.

- Zabudowa inwestycji składać się będzie z 36 segmentów mieszkalnych jednorodzinnych o powierzchni około 112 metrów kwadratowych każdy. Do segmentów będzie przynależny jednostanowiskowy garaż w bryle budynku oraz miejsce postojowe przed nim. A do tego ogródek – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Deweloper wybuduje także drogi dojazdowe do szeregówek i zaaranżuje ich otoczenie. Inwestor zapowiada, że budynki zostaną wybudowane w oparciu o najnowsze technologie, wysokiej jakości materiały i zgodnie z aktualnymi trendami architektonicznymi. Mieszkania można już rezerwować, a termin zakończenia budowy to jesień przyszłego roku

Dodaj ogłoszenie