O, A, B Stalowa Wola. Czternaście goli w Nowej Sarzynie. Widowiskowe zakończenie sezonu Wisanu Skopanie. Padł grad goli

Kostek, luci
Unia urządziła sobie poligon strzelecki
Unia urządziła sobie poligon strzelecki Facebook Unii Nowa Sarzyna
Aż czternaście bramek padło w meczu klasy O Unii Nowa Sarzyna z Bukową Jastkowice. Autorem aż czterech goli był Błajda, ale nie tylko ten zawodnik popisał się tak świetną skutecznością. Cztery razy pokonali golkipera Skuba z Sokoła oraz Lis z Wisanu, który w klasie A zwyciężył 12:0.

Klasa O

Olimpia Pysznica – Pogoń Leżajsk 4:3 (2:1)

Bramki: Tofil 13, Urbanik 22, 71, Socha 89 - Stefan 6, 78, Bubiłek 85.

Pysznica: Michalak – Socha, Urbanik, Tur, Trawiński (80 Bednarz), Błażejowicz, Łyp ż, Sanecki ż (60 Kaczkowski), Tofil (90 Piskorowski), Rybiński, Drelich. Trener: Piotr Młynarczyk.

Pogoń: Sitek – R. Drożdżal, Bubiłek, A. Drożdżal, Misiąg, Tworko, Stefan, Gronowicz, Hapon, Gołda, M. Gdula (75 B. Gdula). Trener: Jacek Partyka.

Sędziował M. Jaskot.
Widzów: 100

Siedem bramek padło w Pysznicy. Losy meczu rozstrzygnęły się w końcówce meczu. Wpierw goście po uderzeniu Piotra Bubiłka doprowadzili do wyrównania. Ostatnie jednak słowo należało do miejscowych, którzy po strzale Sebastiana Sochy zapewnili sobie trzy punkty.

Unia Nowa Sarzyna – Bukowa Jastkowice 11:3 (4:2) dla gospodarzy: Sarzyński 8, 83, Błajda 18, 37, 80, 85, Madej 36, Jandziński 54, Wośko 62, 88, Pieróg 75;

Lipa – Stale 0:7 (0:3) Szlęk 6, 57, K. Horodeński 34, J. Rzepiela 37, Stąporski 46, Kabata 73, Taja 78;

Podlesianka – Siarka II 1:3;

Sokolniki – Sokół K. 1:9 (1:4) dla gości: Kobylarz trzy, Skuba cztery, Horajecki, Bednarz;

Grębów – Gorzyce 0:8 (0:5) Szymanek sześć, Partyka Toś;

Brzyska Wola – Łowisko 1:1 (0:1) dla gości Gumieniak 7;

Nowa Dęba – Chwałowice 2:2 (1:1) dla gospodarzy Furtak 35, Styka 90+3;

Jelna – Wola Zarczycka 0:3
Zagaja, Florek, A. Sobota.

Klasa A 1

Drużyna Wisanu Skopanie efektownie zakończyła sezon wygrywając przed własną publicznością z KS Żupawą aż 12:0. Sezon w dobrych nastrojach również zakończyła drużyna Strzelca Dąbrownica, która zwyciężyła u siebie z Juniorem Zakrzów 1:0.

Wielowieś – Krzątka 1:1;

Skowierzyn – Wola Rzeczycka 2:2 (1:1) Kawęcki 33, Żak 87 – Chamot 26, Sioda 61;

Skopanie – Żupawa 12:0 (4:0) Kubisztal trzy, Furdyna, Lis cztery, Hynowski, Kubiak, Jarosz, Uzar;

Dąbrowica – Zakrzów 1:0 (0:0) Polek 51;

Żabno – Mokrzyszów 9:3;

Wrzawy – Zaklików 2:4;

Ocice – Serbinów 2:2 (0:2);

Rzeczyca Długa – Wola Baranowska 3:0 vo.

Pauza San Stanowa Wola

Klasa A 2

Lider pewnie wygrał w Brzózie Królewskiej zdobywając pięć goli. W dwóch innych sobotnich meczach padł identyczny wynik 2:2. Krzeszów zremisował z Wierzawicami a Hucisko podzieliło się punktami z Łukową, z tą różnicą, że w meczu w Hucisku goście dwie bramki zdobyli po przerwie. W Krzeszowie wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. W meczu Sokoła z Łukową, Kołodziej z Huciska i Kusiak z Łukowej swoje bramki zdobywały w odstępie pięciu minut.

Krzeszów - Wierzawice 2:2 (2:2) Szostak 20, Winogrodzki 45 - Fimiarz 15, 25;

Hucisko - Łukowa 2:2 (2:0) Kołodziej 6, 11 - Kusiak 46, 51;

Brzóza Królewska – Wólka Tanewska 1:5 dla gości Bajek dwie, S. Kuczera, Skrzypek, D. Kokoszka;

Jarocin – Jeżowe 3:1,

Kłyżów - Giedlarowe 4:0 (1:0) J. Siek dwie, Madej, Mroczek;

Ulanów - Stany 3:2 (1:1);

Sójkowa – Harasiuki 3:3,

Stare Miasto – Sarzyna przeł. na wtorek 18:30.

Klasa B 3

Lider bezbramkowo zremisował w Rudniku z miejscowym Orłem. Jodła po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej zdobyła trzy gole i zainkasowała komplet oczek. Kopki wygrały podobnie jak Jodła, tylko z ta różnicą, że na wyjeździe. W meczu o drugie miejsce górą Górnovia i to ona zajmie drugą lokatę w końcowej tabeli.

Rudnik – Łętownia 0:0;

Majdan Łętowski – Kopki 1:3 Kostyra 18 - Karol Zastawny 6, Reichert 11, Konrad Zastawny 61;

Przychojec – Wólka Grodziska 3:1 (0:0) Sarzyński 65, 90, Kusy 60 – Lizak 70;

Górno – Hucisko 2:1;

Biedaczów – Kuryłówka 1:4.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0