O Dębica. Kolorado Wola Chorzelowska już nie jest czerwoną latarnią w tabeli

Sol
archiwum
Drużyna Kolorado Woli Chorzelowskiej po skromnej wygranej u siebie wygrzebało się z ostatniego miejsca w tabeli.

Paweł Nędza w ciągu dwóch minut zdobył dwie bramki, a minutę po nich omal nie skompletował hat-tricka. W końcówce Dominik Kobos, który minął kilku rywali, ale bramkarza już nie pokonał. – W drugiej połowie chłopakom zabrakło sił. Szkoda straconej szansy, ale z drugiej strony gdyby nie Sebastian Lis w bramce, to mogliśmy nawet przegrać – skomentował Andrzej Kaczor, prezes Wiewiórki.

Victoria Ocieka – Wiewiórka 3:3 (0:3)

Bramki: P. Nędza dwie, Jasicki – R. Czerwiec dwie, Pisarek.

Victoria: Dybowski – Zawiślak, M. Miazga, Ochab, K. Opiela – J. Nędza, Cieśla (46 D. Furtak), Czarnik – Baran (46 Kobos), P. Nędza, Jasicki. Trener Robert Raś.

Wiewiórka: Lis – B. Sujdak, Grdeń, D. Kaczor (80 Smagacz), S. Kaczor (83 K. Kaczor), Szuba, Łękawa, B. Białogłowicz, R. Czerwiec, Pisarek, M. Czerwiec. Trener Paweł Zydroń.

Sędziował Mastaj (Dębica).

POZOSTAŁE WYNIKI:

Głowaczowa – Chemik Pustków 6:1 (2:1) B. Knych 4, 33, J. Bielański 52, 73, Koziara 81, Lubiński 87 – Jezuit 1;

Olchovia Olchowa – Radomyślanka Radomyśl Wielki 0:0;

Victoria Czermin – Kamieniarz Golemki 3:1 (2:0) Kania 10, Kłos 32-k., Strycharz 73 – Kantor 67-k.;

Korona Majdan Królewski – Lechia Sędziszów Małopolski 0:5 (0:4) Branas 17, 42, Lesiński 28, Łagowski 41, Makuch 56;

SOKiS Chorzelów – Kolorado Wola Chorzelowska 0:1 (0:1) A. Rado;

Stal II Mielec – Kaskada Kamionka 9:0 (6:0) Turczyn cztery, sam., Seweryn, Gąsior, Dungel, Tęczar.