O Jarosław. MKS Kańczuga wygrał i awansował do 4 ligi

MKS Kańczuga (biało-niebieskie stroje) skromnie wygrała z Czarnymi Pawłosiów i awansowała do 4 ligi. Grzegorz Kostka
MKS Kańczuga po zwycięstwie w ostatnim meczu sezonu zapewnił sobie awans do 4 ligi.

MKS Kańczuga – Czarni Pawłosiów 1:0 (0:0)

Bramka: P. Gurak 47-karny.

Kańczuga: Groch – P. Gurak, K. Borcz, Gaweł, A. Gurak – R. Cieleń, Cichy (73 Dziedzic), Barszczak, Ostrzywilk – Kielich, Znamieńczyków (88 Kubicki). Trener: Arkadiusz Kiszka.

Pawłosiów: Bobowicz – Walczak, Olszański, Rychtyk, Wańkowicz (57 Szmuc), Skupień, Bańka, Sikora, Wilk, M. Czyż (60 P. Czyż), Zawada. Trener: Roman Wawrzynkiewicz.

Sędziował Lis (Jarosław).

Widzów: 100

Gospodarze, aby awansować musieli wygrać w dowolnym stosunku. W pierwszej połowie nie potrafili pokonać bramkarza Czarnych. Dopięli swego w 47 minucie, kiedy to Paweł Gurak wykorzystał rzut karny. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i po dziesięciu latach Kańczuga wraca do 4 ligi.

POZOSTAŁE MECZE:

Morawsko - Szówsko 1:1 (0:0) Mazur - Bród;

Stubno - Skołoszów 2:2 (0:1) Mikulec, Gawron - Modny, Pacuła;

Gorzyce - Lubaczów 3:2 (1:2) Myłek dwie, K. Flak Hulak, Hojdak;

Grochowce - Święte 2:2 (1:1) Falko 11, 48 - Andreasik 29, Rodzeń 80;

Leszno - Radymno 1:6 (1:1) dla gości: Hamacher 6, 63, 68, 90, Buczkowski 59, Herman 48-karny;

Gniewczyna - Kaszyce 2:2 (1:1) B. Słysz (karny), Nikanvych - Stasiła, Lasek;

Orły - Czuwaj 3:0 (0:0) Bratkowski 75, Kiernozek 78, Tokarz 83.