O Jarosław. Skołoszów nie zwalnia tempa [RELACJE, WYNIKI, STRZELCY]

Promyk Urzejowice (żółto-czarne stroje) skromnie pokonał Łęk, z kolei Czuwaj Przemyłś (biało-czerwone stroje) przegrał w Piwodzie. Grzegorz Kostka
Lider ze Skołoszowa wygrał w Stubnie i ma dziewięć punktów przewagi, nad beniaminkiem z Urzejowic, który skromnie pokonał Łęk. Na trzecie miejsce wskoczył Lubaczów po wyjazdowym zwycięstwie w Pawłosiowie. W Morawsko, gdzie gospodarze pokonali Sanoczankę, drużyny kończyły w dziesięcio osobowych składach. Cenne zwycięstwo w Szówsku odniósł Huragan. W LIsich Jamach bramki nie padły i był to jedyny mecz bez goli.

Płomień Morawsko - Sanoczanka Świete 4:1 (1:0)

Bramki: Pilch 6, Owarzany 48, 61, Szuflita 79-karny - Andreasik 62

Płomień: Łakomy - Stokłosa, Ł. Pajda ż, Kuźniar żż cz [71], Draus - Serafin, Szuflita, Hulak (68 Skiba), Pilch, Adamarek - Owarzany (88 Kiwior) Trener: Jarosław Kos.

Sanoczank: Siara - Białowąs (46 Marek), T. Kisielewicz ż, G. Karbownik, J. Kisielewicz żż cz [77], - A. Mucha, Andreasik, Wolański, M. Mucha ż (35 Karbownik ż), Lach ż - Kobrzyńsk (84 Noga)i. Trener: Marcin Mucha.

Sędziował: Lonc (Jarosław)

Widzów: 150

Gospodarze dość szybko otworzyli wynik spotkania, co pozwoliło im na spokojniejszą grę. W pierwszej połowie bramkarz Sanoczanki obronił rzut karny egzekwowany przez Kamila Hulaka. Po przerwie kibice oglądali bramki i kolorowe kartoniki. Ostatecznie mecz wygrali gospodarze, a drużyny kończyły w osłabionych składach.

Pozostałe wyniki:

Szówsko - Gniewczyna 1:3 (1:2) Ciurko 27 – Szewczyk 32, Jagieła 42, Krzanowski 89;

Stubno - Skołoszów 1:5 (1:2) dla gości: Pilawa 3, 37, 62, Kiełbowicz 47, Modny 70;

Morawsko - Świete 4:1 (1:0) Pilch 6, Owarzany 48, 61, Szuflita 79-karny – Andreaski 62, Kamil Hulak (Płomień) nie wykorzystał rzutu karnego;

Torki – Radymno 1:0 (1:0) Struś 38;

Piwoda – Czuwaj 4:1 (1:0) Krajewski dwie, Wojciechowski, Pindak - Sanocki;

Pruchnik - Orły 2:2 (2:1) Jarosz, Sykała - Paluszek, Kiernozek;

Urzejowice - Ostrów 1:0 (1:0) Dzimira 16;

Pawłosiów - Lubaczów 0:3 (0:0) Cisek 77-karny, Dawidowicz 80, Basznianin 90;

Lisie Jamy – Gorzyce 0:0.