O Rzeszów. Pewna wygrana rezerw Resovii z Jednością Niechobrz

Micz
Resovia nie miała większych problemów z pokonaniem Jedności Niechobrz na wyjeździe choć to gospodarze pierwsi zdobyli gola.

Resovia nie miała większych problemów z pokonaniem Jedności Niechobrz na wyjeździe choć to gospodarze pierwsi zdobyli gola. Jednak jeszcze przed przerwą rzeszowianie za sprawą Ząbkowicza i Cholewy wyszli na prowadzenie, a po przerwie dorzucili jeszcze 3 gole. W ciekawie zapowiadającym się meczu w Krasnem miejscowa Crasnovia uległa Stobiernej. Gol dla gości padł już na początku spotkania po nieporozumieniu bramkarza Crasnovii z jednym z obrońców.

Jedność Niechobrz – Resovia II 1:5 (1:2)

Bramki: Szeliga 40 – Kurek 37, Ząbkowicz 45, Cholewa 48, Puzon 65, Martowski 90+2-samob.

Jednosć: Jodłowski – Macioszek (46 Kocurek), Lib (77 Martowski), P. Guzek, M. Guzek, Szeliga, Wrona, Barczak (46 Rachwalski), Bednarski (60 Folta), Kalandyk, Szeliga (75 Kłeczek). Trener Sebastian Kłeczek.

Resovia: Siryk – Sitek, Mac, Łaski (46 Tarnowski), Puzon, Gancarzczyk, Ząbkowicz (46 Krupa), Kyciński (46 Cholewa), Kurek, Basznianin (73 Perczyk), Pasternak (76 Syper). Trener Artur Łuczyk.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Crasnovia Krasne – KS Stobierna 0:1 (0:1) Nowak 1;

Stal II Rzeszów – KS Zaczernie 2:4 (1:2) Szary 7, Ślesiński 60-karny – Śliwa 21 i 66, Put 45+3, Jacek 75;

Strumyk Malawa – GKS Niebylec 2:4 (2:1) Ślęzak, Lech - Patryn 8, Półchłopek 75, Wróbel 55 i 83;

Wisłok Czarna – Sokół Sokołów Małopolski 0:6 (0:2) Panek, Płonka dwie, H. Serwatka, samob., Jagusiak;

Strug Tyczyn – Błękit Żołynia 2:2 dla gospodarzy Zawadzki, Krzyszkowski;

Stal Łańcut – Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:0;

Bratek Bratkowice – Błażowianka Błażowa 1:3 (1:2) Fred – Nosek - samob., Karnas, Król.